Skocz do zawartości
Key86

"Ekspertów" pogaduchy o CA

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ten czerwony był od akku do wzmaka. :/ Lipa straszna. Cenowo jest tu różnica, bo ten niebieski jest dobrej jakości w porównaniu do czerwonego. Najlepsze jest to, że w ogóle nie jest sztywny i idealnie się układa. Tylko ciężko było go przeciągnąć przez otwór od linki do otwierania maski. Ciasno jak w dziewicy ;P A później to w 3 minuty kabel położony i 0 problemów...

Za głośniki 280zł więc szału nie ma :) Ale dla mnie bomba. Tanie, bo firma w sumie niedoceniana... A teraz jest tak jak chciałem. Wszystko w Crunchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się w pasku B5 przebiłem przy wężach od klimy :) łatwe przejście zaraz za schowkiem, i nie jest tam dziewiczo :D no te silikonowe kable są bardzo miekkie i dobre do ukladania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z tamtej strony to mam sygnałowe, więc prądowego już nie mogłem ciągnąć prawą stroną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja z tamtej strony to mam sygnałowe

ja progiem puściłem zasilanie, a RCA dalem środeckiem :D hej :D haha pod tunelem, płotem pod taapicerką i do bagaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środka nie ruszałem, bo zbyt dużo do połamania tam jest ;Pv Więc w prawym progu RCA, a lewym prunt :D A może z czasem środeckiem pójdzie grubszy prądowy, bo w progu już większy się nie zmieści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Środka nie ruszałem, bo zbyt dużo do połamania tam jest

nic tam nie ma do polamania :) sam sciagelm w B5fl i wszystko da rade jak sie chce :D

do progu miesci sie kabel do 50mm2 :) kilka osob w forum juz wsadzalo taki w prog wlaśnie w B5 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no ale jak już kable leżą, to ja nic już nie zmieniam. Właściwie to co za różnica czy w progu czy środkiem? To chyba nie ma większego znaczenia... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie ma większego znaczenia

nie ma ;) ale puścisz środkiem, to masz progi wolne na cokolwiek :) a w tunelu nigdy żadne kable nie polecą ;) to takie przemyślane rozwiązanie :] jak się kładzie odrazu , jak już masz położone to olać to, ale jakbyś jeszcze kiedyś kładł to odrazu tunelem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapytać co to wszystko ma to tematu "hair trick" ? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conrack, nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze no :D

chyba raczej nic :P ale teraz to już nie jest tylko Nasz temat :D mamy gościa :ziomal hehe

Witaj

:browar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas zmienić temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meganka wymiata... Ale wydaje mi się, że troszkę mało mocy dostają te suby bo jakoś słabo się wychylają te membrany. :/ Albo fps jest słaby i nie widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadze ze raczej malo pradu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby im dać wystarczająco dużo tego prądu, to podejrzewam, że klapę by urwało. No i oczywiście chciałbym to zobaczyć ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

boskie :)

no ba zobaczyć coś takiego też bym chciał :D

ciekawe jak by moja JLka chodziła na skrzynce BR :D haha chyba dla sprawdzenia sobie w lato zrobie i sprawdze :D potem wystawie na allegro jako rekomendowana pod ten głośnik :P

zrobie wymiary dokładnie takie jak instrukcja pokazuje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się zmiana w moim CA... Prawdopodobnie zamontuję sobie Rockforda P3 10" i drugi wzmak Cruncha GTX 2400. Ma 400RMS w czyli tyle co potrzebuje ten sub. :) Myślę, że będzie duuużo lepiej.

Może jakaś propozycja odnośnie zmiany tematu? To już totalny OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może temacik: "forumowe pogaduszki o CA dwóch zaawansowanych forumowiczów" :D

lepiej napewno będzie :P co dwa basy to nie jeden :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności