Skocz do zawartości
Key86

"Ekspertów" pogaduchy o CA

Rekomendowane odpowiedzi

no jasne że nie :D hehe nie umiem sobie wyobrazić co przeżywają sąsiedzi :P ale wiem co przeżywają sąsiedzi u kumpla u kerego jestem dziennie okolo 6.30 rano :D haha już połowa sąsiadów stwierdziła że pójdą na straż miejską bo ich budza z rana :ziomal: hehe a mom ino biednego JLa :] i 128dB

co do urządzonka do 130dB właśnie dlatego nie kupuja :D za mała skala a te powyżej 130 to za drogie jak dla mnie samego narazie :) może kiedyś się odłoży kasę albo bede zarabiać jak król to sobie kupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz na CA zarabiał jak król to znajdzie się sponsor imprez który za darmola da taki sprzęt, żeby tylko go reklamować ;) Tak już jest skonstruowany biznes ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale żeby wygrywać (czyt. zarabiać na tym ) to jescze duuuuuużo mi brakuje :D hehe :P raczej to mam do swojego grania i słuchania niż na zawody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zawsze można zacząć od najniższej klasy... np jakiś 10'' subwoofer do 600watt. To tak na początek ;)

A nawet jeśli mówisz, że to tak dla siebie, to weź zdobądź jakieś miejsce w zawodach. Gwarantuję, że inaczej spojżysz na swój sprzęt :) Od razu ma się wrażenie, że gra lepiej. Miałem tak na ostatnim spocie. Przez większość dnia miałem najgorszy wynik. Wiadomo - jakaś 4-kanałówka z podpiętym przodem i subem co potrzebuje 300RMS-u. Aż dziw, że czujnik coś złapał ;D. No i przyjechał łepek z tubą co by zajęła 3/4 bagażnika w Passacie. Pierwsza myśl- K***A, nawet taki typ z tubą będzie lepszy. U niego komputer nic nie pokazał. Wyobraź sobie - jechałem jak "winner" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wielkośc się liczy tylko jakość i dobór :) a co do zawodów to proszę ;) hehe

odrazu sie humor poprawia :P

:cool: jechalem żeby się sprawdzić a wygrałem przy okazji nie oczekiwanie :cool

na nasza klasa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasa 15?

 

Swojego czasu jak odbywały się zawody gdzieś tam, to ściągali ludzi z ulicy do najniższej klasy, bo przyjeżdżał tylko jeden koleś. No i zawsze wracał z pierwszym miejscem :D Był po prostu bezkonkurencyjny, albo był konkurencją sam dla siebie. Sam nie wiem <lol> Może w Twoim przypadku też tak było? ;>

 

A masz możliwość pokazania co u Ciebie gra?

Edytowane przez Key86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no było chyba w sumie 15 samochodzów, była klasa do 15 i powyzej ale nikt nie mial tej drugiej :) wiec było podzielone na glosnik do 30cm (moja klasa) i powyzej, kto mial 2x25 to szedl do wyzszej :) ogolnie ludzie mieli na dwoch 30 po 117-126 dB a ja na jednym 30cm miałem 128,1 dB równe :D chcesz zobaczyć moje granie :) proszę:

[ame]

[/ame]

teraz jeszcze doszły sredniotonówki 10cm na deske do góry :]

 

ale te 128dB miałem na tym mierzone :)

[ame]

[/ame] :D

 

pierwszy link to moje aktualne granie ;)

Edytowane przez szotek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie... Ale kable grube masz, ja chyba też takie potrzebuję. No i chyba też nagram taki filmik. W sumie u mnie to wygląda troszkę inaczej w bagażniku, ale myślę, że uzyskam akceptację ;D

 

A, no i to radio Twoje... Kozak ;) Ja mam starą ALPINKĘ 9811R ale jakość dźwięku zarąbista jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nagrywaj i pokazuj :D;) kabelki mam 20mm2, akceptacje napewno dostaniesz :] stare serie alpinki miały super jakość :) a najlepsza seria to chyba 9855R to jest wypas radio :) jeśli chodzi o funkcje i o jakość of course :P

co do radyjka to też mi się podoba :D hehe też najwyższy model pionka 1DIN :) ustawień cała masa i Auto EQ :) tylko nie mam tego ustawionego bo nie mam tylnich głośników a do ustawienia tego potrzeba 4x glosniki plus sub :) i wszystko sie ustawia samemu by odzwierciedlić w 99,9% to co chce przesłać autor, każdy detal :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagram, tylko najpierw kable wymieniam na 20mm2 bo mam te cieńsze :P no i przód zmieniam, bo mam tylko Pyla, a wsadzę Cruncha odseparowany. Wtedy pokażę jak gram :)

 

 

Pamiętasz jak mówiłem o pomiarach dB? Mierzymy Term-labem. Więc konkret. A teraz kolega będzie miał na własność ten sprzęt, więc w każdej chwili będzie można sprawdzić.

A ja będę wiedział prawdopodobnie już w sobotę jakie ciśnienie robi mój GTR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oczywiście odrazu się pochwal ile to pocisłeś dB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Pochwalę się w czwartek dopiero, bo coś tam kręcą z wysyłką. :/ Ale w ten czwartek od razu chyba zamontuję przednie głośniki. I już mam plan. Bo aż się proszą, żeby je na wierzch wyciągnąć. Wiesz jak jest, otwór montażowy spieprza w lewo i głośnik nie jest centralnie. A teraz zetnę dystans mdf-u na krzywo, dopasuję do boczku od środka i wtedy głośnik wkrętami przez plastikowy boczek do dystansów. I ładna maskownica na wierzch. Ciekawe czy zwrotnica zmieści się pod boczek. To idzie na przód:

http://www.fabrykadzwieku.pl/Car-Audio/Crunch-GTR-62Ci.html

Edytowane przez Key86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wybór bardzo ładny :) zwrotka napewno wejdzie Ci pod boczek, a tak jak mówisz z tym dystansem MDF po skosie na dolne lewo jest bardzo dobrym rozwiązaniem :) nie jeden na forum w B5 już tak robił :)

czekam do czwartku w takim razie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Jak się przyjrzysz to widać 2 miejsca do podłączenia. Po jaką cholerę jest drugie? Przecież to nie jest głośnik 2-cewkowy. Czy to może być szeregowe wyjście do tweetera? Wersja okrojona dla tych co nie wiedzą co zrobić z tym czarnym "czymś"? (zwrotnica ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być tak jak mówisz ale wątpie :) jak dojrzysz jedne są w poziomie drugie w pionie, nie wiem co to za różnica, ale może poprostu dali dwa do wyboru :) napewno będzie w instrukcji napisane :) albo 2x2Ohm ale wątpie bo to by było zaznaczone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x2Ohm? No raczej nie :P A to drugie miejsce do podłączenia jest chyba mniejsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zmiana. Nie wiem czy na lepsze, bo nie było możliwości sprawdzenia...

http://www.allegro.pl/item1010826077_crunch_bmx_6_2c_200w.html

Te poprzednie były już niedostępne. Kabel też zmieniony. Postaram się dodać fotkę gdzie widać czemu 10mm2 jest gorsze od 20mm2 ;) No i skończyły się spadki napięcia, które ujawnił kondensator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 20mm2 zawsze lepszy :D ja już nie kupuje cieńszych kabli do montażu innym ludziom :) to grosze wychodzi a ma sie spokojną głowę :ziomal czekam na fotke :)

jak głośniczki? zadowolony ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zadowolony ?

Staaaary ;D Teraz to jest masakra. Wszystko gra lepiej... Aż się czupryna trzęsie :D

 

20100504059.jpg

 

20100504060.jpg

 

20100504061.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że ten kabelek w czerwonej obwódce to masz do głośników :D;) haha

no wyglądają naprawdę ładnie, a skoro piszesz że rewelacyjnie graja to juz mi sie podobają :P:cool hehe ile za nie daleś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności