Skocz do zawartości
John3005

Co jest grane??? NA lpg na Benzynie brak mocy i wększe spalanie Silnik 2E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w zimę wymieniłem przepływomierz i wszystko było fajnie. Ale zimą to nie cisnołem autka. A teraz gdy jest suchutko nawet jak chce pocisnąć to nie mam czym bo moje 115km zachowuje się jak 75. Samochód niby się wkreca ale wolno no i dużo pali ok 2-3 litry więcej niż normalnie. A przy ok 1500obr gdy powoli wciskam pedał gaz to obroty się nie zwiększają a pedał idzie jakieś 0,5 cm w dół. Restartowałem kompa wymieniłem filtr powietrza i filterek gazu i nic. Wykręcałem swiece i jest taki biały osad na elektrodach możę to wina świec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kable,swiece,palec,kopulka ile juz maja?przy gazie trzeba je czesciej wymieniac...na gazie duzo km zrobione?bo moze trzeba mazut z reduktora spuscic albo go zregenerowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vag prawdę Ci powie. Przyczyn może być wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewody to maja z 10tys na lpg zrobiłem od założenia 15 tyś a jak kupiłem zrobiłem ok 20tys świec kopułki ani palca nie wymieniałem tylko przewody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wykręcałem swiece i jest taki biały osad na elektrodach możę to wina świec?

Uboga mieszanka - w pierwszej kolejności lambda do sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci tu złotego środka nie poda na Twoje bolączki....ale

....sonda...czujnik temp...zapłon... i co tam jeszcze zapragniesz...

..do sprawdzenia....a co do białego nalotu to kto wie czy Ci uszczelka nie poszła i płynu nie zżera....o 2E jest na forum az do znudzenia, więc najpierw to warto poczytać-posprawdzać i dopiero pytania zadawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności