Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam pyatanie gdzie rozgrzebac aby odłaczyc brzeczenie oleju nie wiem co sie dzieje wszystko niby ok sprawdzane i nadal brzeczy wdzieczny bede za pomoc w odłaczeniu tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci brzęczy bo chyba o te słowo chodzi ? Użyj polskich liter i znaków interpunkcyjnych bo nie wiadomo o co chodzi...

 

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo osa wpadła do silnika i brzęczy :)

A tak na serio to najpierw podjedź do mechanika i niech zmierzy ci ciśnienie oleju manometrem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podjedź do mechanika i niech zmierzy ci ciśnienie oleju manometrem.

 

i wymień czujnik bo prawdopodobnie on padł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czujnik wymieniłem przejade sie puzniej zobacze,cisnienie mierzyłem ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... My w naszym pasku 1,8 ABS mielismy też tak że nam brzęczała kontrolka oleju, ale po przygazowaniu przestawała. Po jakimś czasie ten trick nie dawał rezultatu. (poziom oleju był ok, czujniki tyż ok) jak się okazało problemem była pompa oleju. Wszędzie tryskała dobrze ale na pierwszy zawór nie dawała takiego ciśnienia jak powinna i dlatego brzęczało, wytarł się dołek w podkładce od szklanki tej od zaworu i starł się wałek rozrządu z tego jajka zrobiło się prawie koło. Proponuje wymienić pompe oleju (tam od dołu w misce olejowej). Koszt na szrocie niski a może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a olej wymieniałes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a olej wymieniałes?

 

Pytanie do autora czy do mnie?

 

Bo jeśli chodzi o naszego passka to miał zalany 15w-40 i nic to nie pomogło a na wszelki wyapdek z racji tego jak działało smarowanko dostał następnym razem SUPEROL tak tak wiem to do dieseli starych się lało. Ale jemu nic nie było.. Jakoś pewności mi to dodawało że nic mu się nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie i okazało się że nie pompa a że normalnie wywaliło mi którąś panewkę. Koszt naprawy silnika był na tyle duży że zalałem go dr motorem i tak jeżdzę już długi czas. W sumie to aż padnie a wtedy zrobię swapa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności