Skocz do zawartości
Siwy_155

Sprzęgła do VW z FA KROSNO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Słyszał ktoś o sprzęgłach wykonanych w Fabryce SA KROSNO ?

 

Bo znalazłem taką aukcję:

 

http://moto.allegro.pl/item957221255_sprzeglo_vw_volkswagen_golf_passat_bora_polo_lt.html

 

Ponoć regenerowane tylko na sprzęgłach markowych no i cena 220zł, czyli połowę niż nowe sprzęgło.

 

Ja zamówiłem dziś tam sprzęgło do Paska, jak przyjdzie i zamontuje to zdam relacje jak to sprzęgiełko działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

połowa niższa? ja rok temu komplet sachs za równe 300 z przesyłką kupiłem, nie zdecydowałbym się na taki wynalazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to oni przypadkiem nie regenerują DWUMASÓW? bo coś mi mechanik wspominał :P. Pewna paniu zregenerowała właśnie dwumas i sprzęgło w passatcie :) na południu właśnie koło Krakowa. Jakie było jej zdziwienie gdy po 2 dniach przyjechala na lawecie i z regenerowanych podzespołów wyszła lipa i kupiła nowe.

Morał. Oszczędny 2razy traci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu komplet sachs za równe 300 z przesyłką kupiłem, nie zdecydowałbym się na taki wynalazek.

gdzie ty Sachsa za 300 kupiłeś? :zeco Pytam bo przymierzam się do wymiany sprzęgła a wiadomo lepiej Sachs niż LUK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro, teraz widzę że 360 trzeba zapłacić

 

a za wymianę zapłaciłem 200pln w Gdyni u polecanego mechanika - Marex czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na południu właśnie koło Krakowa

 

Hmm kłócił bym się z tym że Krosno jest na południe obok Krakowa bo z mojej wiedzy jest jakieś 200 kilosów na wschód ;]

 

Druga sprawa koledzy... do silnika 1.8 zgodzę się może ze zniżkami za 300zł da się kupić sprzęgło sachs bo na Allegro znalazłem za 350zł... Niestety do silnika 2.0 16v (9A) nie znalazłem taniej niż 550zł tej firmy...

 

ja rok temu komplet sachs za równe 300 z przesyłką kupiłem

A z tego co widzę masz 1.8 abs a do tych silników są dużo tańsze sprzęgła, tutaj do 9A tarcza ma 280mm ;]

 

na allegro, teraz widzę że 360 trzeba zapłacić

Również pewnie patrzyłeś na sprzęgło do 1.8 abs bo taki masz silniczek...

 

Znajdzie mi ktoś poniżej 450zł do silnika 2.0 16v (9A) ?? hmm ??

Edytowane przez Siwy_155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszał ktoś o sprzęgłach wykonanych w Fabryce SA KROSNO ?

tak robią to na oryginalnych częsciach i jest w prządku kilka lat temu robiłem tam dla szefa sprzęgło Jeepa i wszystko było w porzadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a za wymianę zapłaciłem 200pln w Gdyni u polecanego mechanika - Marex czy jakoś tak.

Tomex ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprzęgiełko na drugi dzień dotarło do mnie, wygląda jak nowe hehe;p Tarcza regenerowana na Saschu a docisk na Luku, Zobaczymy ile wytrzyma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie ty Sachsa za 300 kupiłeś? :zeco Pytam bo przymierzam się do wymiany sprzęgła a wiadomo lepiej Sachs niż LUK

 

Ja mam Sachsa ze zniżkami za 280 zł :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprzęgło już dwa tygodnie jeździ i jak na razie cacy :)

 

p.s.

W Pasku z motorkiem 2.0 16v (9A) cholernie mało miejsca by dostać się do śrub i by wyjąć skrzynie, kupe rzeczy trzeba demontować... Normalnie MASAKRA !! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności