Skocz do zawartości
radas

Klapka zasłaniająca miejsce na lewarek - jak przymocować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wyłamała mi się klapka na dolnej listwie która osłania miejsce w którym przykłada się lewarek.

Czy macie jakąś koncepcję jak ją przymocować na nowo , aby była ruchoma ale nie odstawała , czyli było tak jak być powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam przykleiłem na kropelke w razie czego sie oderwie i znowu przyklei :o) ogólnie to już zgubiłem z 5 kompletów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja u siebie rowniez zgubilem juz kilka teraz usadzilem na sylikonie i nic nie widac jest jak oryginal a podnosnik zakladam jak jest klapka i nic nie ociera ale wrazie czego tez mozna oderwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Wyłamała mi się klapka na dolnej listwie która osłania miejsce w którym przykłada się lewarek.

Czy macie jakąś koncepcję jak ją przymocować na nowo , aby była ruchoma ale nie odstawała , czyli było tak jak być powinno.

 

kupic nowa , droga nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja na super glue przykleiłem i trzyma

 

a jak podnosisz samochod to nic sie z nią nie dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to ja nawet nie wiedziałem ,że nowe można same klapki kupić. Myślałem ,ze to jakoś na stałe jest z tą całą listwą i dlatego tylko można przyklejać jakoś. Moja ułamała się wzdłuż linii odginania (zresztą jak i wszystkim chyba).

Czyli jak kupię tą nową to ją jakoś się w sprytno-patenciarski sposób umocuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak kupię tą nową to ją jakoś się w sprytno-patenciarski sposób umocuje ?

Nową klapkę wsadzasz w wyznaczone miejsce w listwie progowej i tyle filozofii. Jak kupisz nową to zobaczysz, że jest to Plug&Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje ja jednak przykleic, tez juz zgubilem pare a dwie kosztuja ponad 50zl takze lepiej niech trzyma nam dluzej. A podnoszac na lewarku jeszcze nigdy jej nie wyjmowalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przykleiłem zaślepki :) Kropelka sobie nie poradziła, ponieważ jest za mała powierzchnia styku zaślepki z progiem, ale Poxipol już poradził sobie z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanko bo mi w tym miejscu próg ułamał się (tzn tym co opony mi wymieniali chyba mi połamali ,ale dopiero dzis to zauważyłem). Czy jest możliwośc wymiana tylko tego plastiku czy potrzeba caly próg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanko bo mi w tym miejscu próg ułamał się

w którym miejscu? jeśli w tym zaraz obok zaślepki to cały próg musisz, wiem bo sam kiedyś wyłamałem;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanko bo mi w tym miejscu próg ułamał się (tzn tym co opony mi wymieniali chyba mi połamali ,ale dopiero dzis to zauważyłem). Czy jest możliwośc wymiana tylko tego plastiku czy potrzeba caly próg?

 

Rozumię że chodzi Ci o cały ten plastikowy ;) W używkach poszukaj,wymienia się całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ten plastik ale tak jak by to ułamanie szło ciut wyżej-postaram się zrobić fotkę bo na tej poniżej nie wydać zbyt dobrze.

progbr.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą listwę progową dolną musisz wymienić, ewentualnie do gościa co klei plastiki tylko że będziesz musiał zdemontować.

Zaślepki - nie lepiej popytać na szrotach można kupić za grosze.

Edytowane przez rafus1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki popytam na szrotach (jak wrocę do PL albo tu poszukam narazie nie speiszy mi się) -myslalem tez o spawaniu plastikow bo wiem ,ze robia cos takiego ale nie wiem jaki tego jest efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ten próg nie mógł być w całości i podkładać lewarek tak jak z tyłu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by ten próg nie mógł być w całości i podkładać lewarek tak jak z tyłu .

 

Przecież się da ;) Najlepiej ten na kółkach,przynajmniej jest stabilny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi co jakiś czas giną te plastiki - zaślepki ,ostatnio mi ukradli i musialem zakupić na allegro,ale te z allegro już tak dobrze nie przylegają jak oryginalne ,teraz poprostu przykleiłem je na stałe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności