Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem użytkownikiem tego forum i dlatego pytam tutaj, a nie na forum audi.

Mam możliwość kupienia audi a6 95rok 1,9tdi 110 koni z tego co czytałem na googlu w tych autach nie było takiego silnika z diesla był tylko 90 koni i 2,5tdi. Może ktoś napisać coś na ten temat czy te auta wychodziły z takimi silnikami tzn 1,9tdi 110 koni?? czy po prostu auto które mam na oku jest jakieś kombinowane??

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej ktoś przełożył silnik z ori 90KM na 110KM w etce figuruje tylko 1.9 90KM i potem 2.0 100KM, 107KM, 115KM i wyższe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik 110 konny AFN pojawił się w Audi w 96 roku( niestety nie pamiętam w tej chwili w jakim miesiącu),wraz z wprowadzeniem wersji kombi, czyli avanta. Może autko jest już modelowo z 96 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam możliwość kupienia audi a6 95rok 1,9tdi 110 koni z tego co czytałem na googlu w tych autach nie było takiego silnika z diesla był tylko 90 koni i 2,5tdi.

A może to nie 110 tylko 90KM a sprzedający nie wie co sprzedaje? Oznaczenie kodowe silnika by się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oznaczenie kodowe silnika by się przydało.

 

90 to 1Z AHU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to auto: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11582935

Rozmawiałem ze sprzedającym twierdzi, że jest to 110 km czekam na nr vin od niego

 

Niech Ci poda typ silnika to będziesz pewny ile ma KM .Z drugiej strony mógł ktoś mógł wsadzić mu wirusa na 110KM. Najbardziej prawdopodobna opcja to taka ze sprzedawca celowo podaje 110 kucy bo jak napisze że ma 90-tkę to będą mu mówić ze za słaby i w ogóle nie jeździ. Jak sprzedawałem swoje poprzednie auto i miało 90 KM to mi tak mówili ze to w ogóle nie jeździ z taką mocą. No ale ja zamieniłem na 100 KM I większość tez tak mówi że lepiej 130 bo ma moc. Podobnie jest z VW większość na rynku wtórnym ma na srebrnej literce I naklejoną czerwoną folię i wygląda na TDI110 KM:devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90KM nie ma wyżej turbo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił to auto

 

Kraj pochodzenia: Litwa, Kraj aktualnej rejestracji: Polska.
I zobacz drzwi - już ze zdjęć widać, że strona kierowcy po niejednej przygodzie. I jeszcze te rdzawe zacieki na pasie przednim. Tego nie powinno być.

 

Zobacz - rok starszy i jak inaczej wygląda:

 

http://otomoto.pl/audi-a6-limuzyna-2-6-v6-C11365566.html

 

Moim zdaniem nie dość, że po przygodach to jeszcze bardzo zaniedbane i pewnie dojechane na handlu do granic...

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem też to zauważyłem chodzi mi po głowie ten silnik

 

---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:27 ----------

 

może i ładne ale na pewno nie ekonomiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może mi ktoś to przetłumaczyć ten podkreślony na różowo wpis,z góry dzięki,pozdrawiam

 

Miałem kiedyś takie cudeńko i mnie nie zawiodło nigdy. Jak ci nie pasuje v6 w dieslu to szukaj 2.5 TDI z rzędowym motorkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych ostatnich 100 (pierwszych A6) był montowany tylko jeden silnik 1.9tdi o mocy 90KM, 110km miały już nowsze A6 (jajka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
90 to 1Z AHU

Tyle to ja wiem. Chodzi o to co ma nabite na bloku.

 

 

Dziobana przodem ta audica. Tylna klapa też nie pasuje... Ciekawe jaki przebieg... 400tkm będzie mało. Odpuść ją sobie.

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np i ogłoszenie już chyba jest nieaktualne:D a propo to 90 to jeszcze by uszła choć 110 wydaje mi się że bardziej ekonomiczniejsza- miałem taką i byłem bardzo z niej zadowolony.byle nie 2,5tdi bo one ponoć strasznie wadliwe i ponoć nie trzymają nawet serii. ps. chyba że 90 o oznaczeniu AHH wiadoma rzecz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ci nie pasuje v6 w dieslu

 

byle nie 2,5tdi bo one ponoć strasznie wadliwe i ponoć nie trzymają nawet seri

 

wiesz w ogole o czym piszesz?? te "wadliwe" silniki to 2.5 TDI V6 a w tej budzie nigdy takie nie wystepowaly!! Kazdy uslyszy ze silnik 2.5 to juz mysli ze to wadliwa "fałka".

 

W 100(C4) i A6 C4 nigdy nie wystepowaly silniki 2.5 V6! - o takim aucie jest mowa. jezeli juz to 2.5 TDI R5 (rzedowy) oznaczenia silnika AAT, AEL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W 100(C4) i A6 C4 nigdy nie wystepowaly silniki 2.5 V6! - o takim aucie jest mowa. jezeli juz to 2.5 TDI R5 (rzedowy) oznaczenia silnika AAT, AEL.

no właśnie zapomniałem dodać do 2,5tdi "V6" :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie zapomniałem dodać do 2,5tdi "V6"

 

tylko po co wspominać o tym silniku skoro od samego początku mowa o A6 C4. A o silniku "V6" kolega Iwan powinien dużo wiedzieć - chyba auto z takim silnikiem posiada bądź tylko ma taki silnik wpisany w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności