Skocz do zawartości
Gość Moro

Wielkie pojedynki ,gale boksu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak Pudzian się lepiej przygotował :ok:

Ale od hamerykańca odrywać go musieli jak onegdaj od Najmana :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

furiat od sterydów :D

 

---------- Post added at 00:48 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

 

ale zaskoczył mnie pozytywnie (myślał ) lub zakodował co mu przekazywano 4 miechy najpierw zwód niby na głowę i do nogi doskok a później dobić :lol Zaskoczył mnie pozytywnie ,nie stawiałem że wygra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ta walka nic nie pokazala co potrafi pudzian. a moe inaczej. widac ze duzo trenowal bo jakas tam technika byla..ale znowu zakonczyl walke jak z najmanem i nie powalczyl.mysle ze to moze byc minus tego w nastepnej walce jak mus ei trafi znowu taki przeciwnik jak sylvia czy ktos inny gdzie juz bedzie musal sie nachodzic i naprawde powalczyc..ale zawsze trzymalem za niego kciuki i bede trzymac dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q...a cały dzień czekałem i przysnołem - jak to wyglądało , bo czytam różne opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Q...a cały dzień czekałem i przysnołem - jak to wyglądało , bo czytam różne opinie ?

:lol W Teleexpresie zobaczysz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedzisz cały wieczór, żeby zobaczyć walkę a tu po minucie koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siedzisz cały wieczór, żeby zobaczyć walkę a tu po minucie koniec...

ale za to inne walki byly ciekawe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale za to inne walki byly ciekawe

 

dokladnie..ja szczegolnie czekalem na walke kociao z modelem. dwoch naprwde bardzo dobrych jak nie najlepszych zawodnikow w polsce w tym sporcie. najman saleta, co tu duzo mowic. saleta pokazal ze ma morde z kamienia a najman ktory uwaza sie za piesciarza, zawodnika mma pokazal ze nic nie potrafi tylko machac lapami tak jak to pudzian robil w walce z nim. osmieszyl sie i tyle. zlal morde dla salety a saleta pokonal go w parterze hhaha:D brawo saleta dobrze ze wygral:) sporo ciekawych walk bylo, tylko nie zazdroszcze chlopakow ktorzy musili jednego wieczoru dwa razy sie klepac. fajna walka byla jeszcze z gorskim:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, muszę się pochwalić, byłem na gali osobiście. Emocje nie do opisania, czekanie na walkę wieczoru, 4 godz 30 mi. zobaczyć 44 sekundy walki Pudziana i okrzyk widowni - bezcenne.

 

Ale organizatorzy pełna porażka, na początku brakło 80 miejsc VIP i ludzie stali na płycie. A później okazało się że ebilety sprzedawały miejsca które nie istnieją i ich jedyną odpowiedzią było "proszę państwa, niech państwo sobie siadają gdzie chcą, a jak przyjdzie właściciel miejsca to niech państwo przyślą ich do nas". I zamiast siedzieć w rzędzie 16 siedziałem w 27.

 

Ale było warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, muszę się pochwalić, byłem na gali osobiście.

 

A ja miałem iść ale zrezygnowałem na rzecz imprezy niedaleko hali przed tv ;)

 

Co do walki, to najlepsza moim zdaniem

 

Kułak ,Błachowicz

 

:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pudzian wiedzial, że to jego chwila i poki butterbean nie wstanie to ma szanse wygrać, więkdzość walk butterbeana kończyla sie gdy sie przewrócił:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam czemu zawsze Pudzian ma takie słabe wejście z disco polo jego brata w tle... :lol

Co do samej walki, miałem mieszane uczucia co do tego kto wygra, widać, że Butterbean miał sporo pary w swojej potężnej łapie, ale na parterze nie miał szans i myślę tylko dlatego Pudzian wygrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie brata Pudziana: miałem kiedyś kartę VIP na trybuny podczas zawodów siłaczy, widziałem gościa w Kaliszu w 2003 roku; kibicował swojemu większemu bratu.Dresik adidasa, łysa głowa, z 60kg wagi i w bicepsie maksymalnie 30cm.

 

Teraz młodszy brat wagą dorównuje swojemu ideałowi hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie żałuje że zasnąłem i nie widziałem pudziana walki, nuda za która kroji kupe kase, niech się nauczy wyprowadzać ciosy w parterze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba za Diablo trzymać kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakaś blondi śpiewa amerykański hymn i jak widać to też można spier.olić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności