Skocz do zawartości
Gość Moro

Wielkie pojedynki ,gale boksu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Golota zapomnial o istnieniu gardy. Tak samo pajacowal w walce z Adamkiem. Nie wiem czy Endrju zapomnial ze jest zelbetonowym starym klockiem, ktory rusza sie jak woz z weglem a wmowil sobie, ze jest czarnuchem z wagi muszej, ale w kazdym badz razie w ostatniej rundzie przyjal duzo strzalow ze wzgledu na brak gardy.

Saletra wygral, ale skoro przed walka wiadomo bylo, ze nie bedzie kontroli antydopingowych, wiec mozliwe, ze zarzucil sobie jakies turbo - z reszta podobno takiej rzezby nigdy nie mial, nawet bedac u szczytu kariery wiec HGW jak to mowia - ja na Saletre wiecec pisac nie bede bo znowu obrazi sie jakis patriota.

Koniec koncow - szkoda, ze Golota przegral - juz po walce z Adamkiem powienien byl zawiesic rekawice. Strach sie bac jego slow, ze "jeszcze zobaczy na tasmie, zanim podejmie decyzje co dalej" - byl jednym z najlepszych polskich bokserow i jest najbardziej rozpoznawalnym polskim bokserem na swiecie - Saletra oczywiscie w jego porownaniu nie jest nawet pionkiem, wiec tymbardziej Golota powinien dac sobie spokoj i zajac sie trenowaniem mlodych (jesli go tak ciagnie do boksu), a fani niech zapamietaja go z walk z lat 95-00.

I jesli ktos pytalby sie mnie o zdanie, to tak - Golota w szczytowej formie zamordowalby Saletre (w szczytowej formie) w ringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni ma Pudziana ani.Mameda to widzę ni.ma dyskusji a KSW trwa.

UFC jest.też dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie bo skromnie ale jednak jakies zainteresowanie sportami walk na forum widze jest, takze jak tam Panowie i Panie wrazenia po wczorajszym KSW i UFC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem KSW 24 i... niestety, nie jestem w stanie ogladac tego z komentarzem tych dwoch gamoni plus tych, ktorzy zapowiadaja w ringu - nieprawdopodobne jak zenujacy sa ci ludzie...

Same walki nienajgorsze jak na KSW. Troche bezsensu jednak, ze Nastuli dali walke o mistrzostwo... Nastek ma 43 lata... toz to dziadek. Oczywiscie nic do niego nie mam, bo to najpopularniejszy i najbardziej rozpoznawalny polski zawodnik MMA na swiecie, ale w tym wieku, to juz nie ma czego szukac w MMA - chyba ze jest sie fenomenem jak R. Couture czy A. Silva.

"****o" - trzeba miec niezle skklepna ysufit, zeby wybrac sobie taka ksywke. Ale po walce pokazal jakim smieciem jest... ehhh.

 

Co do streamu, to mam nadzieje, ze przed nastepna gala ktos cos zapoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś UFC Fight Night i KSW.

Macie jakiegoś sprawdzonego linka do streama (ksw)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności