Skocz do zawartości
dempci

schowek w tylnej kanapie na np narty

Rekomendowane odpowiedzi

a może lepiej bagażnik kupić i po kłopocie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trendline

 

---------- Post added at 18:39 ---------- Previous post was at 18:37 ----------

 

wszystko wskazuje na to ze skonczy sie na bagazniku, no ale jak to wszystko tak i bagaznik ma swoje plusy i minusy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt narty na bagażniku w dalsza drogę się niszczą chyba że założysz BOXa. No i wada to spalanie. Sprawdzałem i prawie 1L na 100km więcej pali autko.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trendline

 

To przeczytaj co napisałem, masz auto z 2005 roku a jako standard do Trendline auto klima i kieszeń na narty weszła dopiero w 2007 roku. Auto klime masz poprstu dokupioną w opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czytam uwaznie ale ty nie dokonca masz racje, bo ja mam auto klime i podlokietnik, ale nie wazne nie ma co sie klocic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo masz dokupione w opcji rozumiesz? Trendline do dziś nie ma podkłoietnika w standardzie

 

Edit, moja drobna pomyłka kieszeń na narty nigdy nie byla i nie jest dostępna w trendline.

 

http://www.volkswagen.pl/modele/passat/passat/cennik_i_wyposazenie/cenniki_i_wyposa/

 

Katalog następnie - wewnętrzne:

 

" Oparcie Kanapy tylnej dzielone z podłokietnikiem, z uchywatmi na pojemnik na napoje z otworem do przewożenia długich przedmiotów" standard dla comfortline i higline niedostępny w trendline

Edytowane przez Nathaniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w wersji V6 HIGHLINE worek na narty jest za dopłatą.

Schowek01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co innego, to taki pokrowiec na stałe zamocowany w bagażniku, my mówimy o samej szczelinie między fotelami z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
worek na narty jest za dopłatą.

 

nie chodzi o worek tylko o otwór w tylnim oparciu do przewożenia długich przedmiotów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aja mam Highline i u mnie jest ta opcja.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak widać jest obcięty środkowy pas...

niestety jest to bardzo popularne we wszystkich fotelach które można kupić na allegro.

 

najczęściej nie ma:

- poduszek bocznych w przednich fotelach

przekładanie to praktycznie katorga bo pół tapicerki trzeba rozbebeszyć...

- pasa środkowego w tylnym oparciu

jeszcze gorzej ponieważ tył oparcia jest z blachy to praktycznie nic nie można nagiąć i wszystko wymienia się na granicy wytrzymałości materiału

- uchwytów pasów w przednich fotelach

są najczęściej bezczelnie obcięte kątówką, niby żaden problem żeby przełożyć ze starych bo tylko jedna śruba ale sa na tyle dowalone do ramy fotela że często ukręca się łeb...

 

to taka przestroga dla tych którzy chcą wymieniać wnętrze na zakupione z allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam

Wiecie moze na co jest schowek jak na zdjeciach w variancie comfortline , po prawej stronie nad otworem wentylacyjnym kabiny ?

 

STA66187.jpg

 

STA66189.jpg

 

Pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem ta aukcje ale raz ze niestety nie pasuje mi tapicerka a po drugie tak jak wyzej kolega zauwazyl te kanapy maja a wrecz nie maja polowy drobiazgow;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możliwe że jest to uchwyt np. na tuner tv... przyślij mi swój vin to się sprawdzi co ty tam masz. w/g etki jest conajmniej 5 różnych kodów na ten element (i każdy z kilkoma kolorystykami).

 

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 16:21 ----------

 

no byłem trochę w strachu jak zobaczyłem pm z vin-em a tu sedan wyskoczył...

prosiłem szarego o vin ;-) ale nie uściśliłem

 

Damian..

jesli cię to interesuje to twoje auto wyjechało dokładnie 01.06.2005 z fabryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Popsulo mi sie ostatnio zamkniecie klapy schowka podlokietnika tylnej kanapy ,taka klapka po bokach dwa bolce w uszkach i pomiedzy klapka a klapa dwie sprezynki . Jedno takie uszko peklo i teraz to sie rozpada po jednym otwarciu ,bo boczny bolec klapki otwierajacej wypada z tamtad . Mam za podlokietnikiem otwor na dlugie przedmioty i uchwyt na napoje . Czy da sie wymienic cala klape schowka w podlokietniku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, czy rękaw np z audików czy skody może pasować do b6?

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta, bo sam szukałem informacji i może się przydać jeszcze komuś. NR KAT 3C0 885 215. Występują 2 rodzaje. 1 zapinany taśmami do zaczepów na końcu bagażnika (od pas tylni, zderzaka), drugi rodzaj zapinane w miejsce pasa bezpieczeństwa. Moim zdaniem ta 1 opcja jest bezpieczniejsza.

 

Wszystkie worki o końcówce 885 215 pasują do passata. Nie ważne czy to audi,vw czy skoda. Z tym że najłatwiej trafić worek z audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem żywotnie zainteresowany.

Jak jest cena takiego worka?

Możesz wrzucić jakaś fotkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na allegro waha się od 100-...PLN. Cena w ASO powala.

Wersja 1, moim zdaniem lepsza bo zaczepia się w bagażniku:

2744848174.jpg

Tutaj opcja 2, worek taki sam, zapięcie do pasa:

pokrowiec.jpg

Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności