Tomasz 2007
-
Liczba zawartości
19 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Tomasz 2007
- Urodziny 04/07/1971
Informacje osobiste
-
Imię
tomasz
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
niemcy
Samochód
-
Silnik
B6 2.0 TDI-PD 170KM
-
Rok produkcji
2007
-
mozesz tez skrecic kierownice o180 stopni (zebys widzial otwory od spodu airbagu ,wez lusterko i latarke to zobaczysz jaki masz zaczep poduszki)nic nie kosztuje a bedziesz pewny
-
Przy 19" 30 mm po 15mm na strone.
-
Witam wszystko juz dziala jak nalezy, dzis zostala wymieniona przetfornica + przewod od zarnika do przetfornicy.
-
Dzieki panowie,odezwe sie jak sie z tym uporam.
-
A ten starter to nie jest w zarniku,z tego co widzialem to przetfornica ma dwa gniazda jedno plasikowe czarne i kabel do zarnika w metalowej izolacji z masa.
-
Auto nie bylo uderzone,elektryk wszystko sprawdzal i podobno jest ok.Beda jeszcze sprawdzac przed montazem przetfornicy ten kabel od przetfornicy do zarnika.Szczerze powiem mam troszke obawy przed tym wszystkim ale zobaczymy jak sie skonczy.
-
Jestem po wymianie zarnikow bo lewy zaczol swiecic na fioletowo a potem zgasl.Wiedz wymienili dwa ,ale po kilku chwilach lewy zgasl,a prawy swieci .Wyjeli lampe i okazalo sie ze przetfornica jest padnieta ,zamowili nowa wstawili a po kilku minutach to samo.Po niedzieli przyjdzie nowa ,czy ktos sie orientuje co moze byc nie tak.Dodam tylko ze zarniki sa za 340 zl w orginalnym opakowaniu przebieg 49 tys.
-
1. Passat 2B 1982 rok produkcji wersja GT silnik od Audi 5 cylindrow kombi czarny 2. Passat 35i 1993 rok VR6 wersja GT kombi czarny automat siwa skora 3. Passat 3B 1999 rok TDI AJM 115 Ps kombi czarny 4. Passat B6 2007 TDI 170 Ps DSG kombi czarny
-
Pyzo( pytanko debilne) bez serwisu nie ruszysz, niektore maja problemy z mechatronika najlepiej serwis.
-
Leaving Home działa, a Coming Home nie... jak sprawdzić?
Tomasz 2007 odpowiedział mwlodarc → na temat → Elektryka, oświetlenie
U mnie dziala jak u kolegi Nathaniel (dodam tylko ze mam tryb skandynawski) -
schowek w tylnej kanapie na np narty
Tomasz 2007 odpowiedział dempci → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Aja mam Highline i u mnie jest ta opcja.Pozdrawiam -
Jak na moje to duzo za malo , w koncu to passat ja bym nie polecal lepiej dolozyc i kupic cos normalnego.Pozdrawiam
-
Ile wytrzymało Wam oryginale sprzęgło w B5 1.9 TDI ??
Tomasz 2007 odpowiedział marcink → na temat → Silnik, skrzynia biegów
U mnie 1.9 tdi AJM 85 Kw .mial 260 i bez problemow. -
wymienisz bez kanalu tylko musisz zdjac oslone z dolu zeby plyn sposcic,a co do wyjecia termostatu to dasz rade bez problemu od gory tylko musisz sie zaopatrzyc w klucze z przedluszkami .Sam to przerabialem powodzenia
-
Panowie mam 33 tys przejechane i filtr jest caly w oleju czy to pompa paliwa juz zaczyna padac,a i jeszcze jedno czytalem ze ta pompa jest smarowana i sie zaciera czy to znaczy ze ona ciagnie olej z silnika.Pozdrawiam jutro i tak jade do serwisu
