Skocz do zawartości
bogumilt

Wymiana turbo AJM -> CAHA (2,0 CR 170 ps)

Rekomendowane odpowiedzi

kolektor ori od cacha podejdzie ale do 2.0 16v tdi :). Jeżeli zmieni się muszle z brd wtedy pasuje jak brd:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej i najtaniej i najefektywniej będzie wysłać moją BRD do Pana Bogdana na zamianę wirników od CAHA? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sagon to jak to jest, bo ja dzwoniłem dzisiaj do Turbo Bogdana i mówił że nie da rady założyć środka z CAHA do BRD, albo jak już koniecznie będę chciał to może spróbować ale na mają własną odpowiedzialność, nie daje na to gwarancji... a już chciałem wymontować moje BRD i wysłać, bo i tak auto jak na razie stoi... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie środek,tylko samo koło kompresji plus ewentualnie zimną muszlę,jeżeli nie chciałby toczyć tej z brd.

Z kołem nie ma żadnego problemu,ładują nie takie i jakoś się daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sagon, a masz to info potwierdzone od Bogdana? bo jak tak to jutro jeszcze raz dzwonię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i zapytaj.Samo koło kompresji,nie wałek.

Tylko pytanie,czy będzie chciał rozkompletować taki zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo koło kompresji czyli od strony zimnej? jeżeli dobrze go zrozumiałem jak ostatnio dzwoniłem, to mówił że trzeba by roztoczyć muszle od strony zimnej o te kilka mm, bo ktoś wcześniej pisał że wirnik jest wyższy, a mówił ze może być z tym ciężko bo jest tam mało materiału, i może być bardzo cienka ścianka po takim zabiegu... no nic, jutro może jeszcze raz spróbuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech Ci wsadzi muszlę z caha.

Wtedy będzie bez toczenia,przerobisz sobie ją na takie wyjście,jak w brd i problem z głowy.

Dobry spawacz sprawę ogarnie.

Koło kompresji z caha zwiększy wydajność turbiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem, pytałem, rozważaliśmy wszystkie możliwe opcje, i jednak nie da rady nic zmiksować, złożyć z dwóch różnych jedną.. albo BRD, albo CAHA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wsadzić koła kompresji z caha?Pomijam już fakt ewentualnej zmiany muszli.

Mnie powiedział,że można będzie takie koło wsadzić.c

Dziwne,bo skoro do 17tek łądują nawet koła z gt 20.to dlaczego tutaj praktycznie takie samo koło nie wejdzie.

Podejrzewam,że nie chce się z tym bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no możliwe ze dostałem taką odpowiedź właśnie dla tego że jestem mu nie znajomy i nie chce mu się robić, a jak byś Ty zadzwonił albo ktoś inny kto go zna to by co innego powiedział... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności