Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Kupiłem nie dawno passacika za tanie pieniądze stan ogólnie bez zarzutu tylko właśnie ta klapa. Co polecacie z nią zrobic pomalowac czy w jakis inny sposób za kamuflowac te niedoskonalosci

Zdj?cie0181.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Kupiłem nie dawno passacika za tanie pieniądze stan ogólnie bez zarzutu tylko właśnie ta klapa. Co polecacie z nią zrobic pomalowac czy w jakis inny sposób za kamuflowac te niedoskonalosci

a co to jest rdza czy co ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zrobione podkładem gotowe do lakierowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest zrobione podkładem gotowe do lakierowania
sęk w tym czy ktoś kto to robił zrobił to dobrze.Jeśli słabo wyczyścił rdzę to jak pomalujesz może wyłazić.Umiesz sam malować?.Nie wiem ile teraz biorą za lakierowanie ale może warto poszukać takiej klapy w kolorze taka p&p żeby jej nie malować tylko tą odkręcić a tamtą przykręcić.Kolega sobie właśnie do Passka kupił w kolorze i jest lux cena 200zł ale to i tak chyba mniej jak malowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem nie dawno

To zajrzyj czy lampki podświetlania tablicy mają sie jeszcze na czym trzymać i czy nie ma parcholi przy dolnej uszczelce szyby, jak tam jest klapa zdrowa to ja bym innej nie szukał tylko paźgnął to co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kolego zrobił tak

 

Wytrzyścił dokładnie te miejsca (do gołej blachy)

Pędzelek i podładzik

Potem Lakier o odpowiednim kolorze

i potem na to Bezbarwny

 

To jest tylko klapa więc dobry miękki pędzelek i zrobisz spokojnie tak że nikt tego nie wychwyci chyba że będzie się przyglądał.

 

A co do lakierowania w jakimś warsztacie to wiadomo będzie dobrze ale myślę że nie znajdziesz taniej niż 250zł za element a za tą kasę to pewnie byś kupił Klapę pod kolor w dobrym stanie.

 

A i przy malowaniu samemu masz jeden plus, Zostanie Ci jeszcze podładu i lakieru więc jak gdzieś zacznie wyłazić rdza to będziesz miał już materiał do jej usunięcia ;)

Edytowane przez Siwy_155

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu poszukaj klapy w tym samym kolorze? koleś kupował klapę do swojego paska i zapłacił całe 120 zł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zrobię tak jak powiedział kolega Siwy_155 trochę już malowałem passka wcześniej wyszło tak że nikt nie odróżnia tylko muszę do wiosny poczekac i sam biore sie do dzieła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega sobie właśnie do Passka kupił w kolorze i jest lux cena 200zł ale to i tak chyba mniej jak malowanie.
A może poprostu poszukaj klapy w tym samym kolorze? koleś kupował klapę do swojego paska i zapłacił całe 120 zł

 

Czytać Jędrek nie umiesz??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności