Skocz do zawartości
undefinedman

Problem z prądem w Pasku B3 2.0 9A

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana paska klinowego pomogła.

Alternator ładuje poprawnie. Napięcie ładowania wzrosło do 14.3V. Ślizgający pasek powodał braki w dostawie prądu. Od razu mówię, że pasek nie piszczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym kodeksie drogowym jest napisane: po zapaleniu się lampki ładownia, sprawdź naciąg paska ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozebrał byś pół auta, a na pasek nie zwróciłeś uwagi no to brawo :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w każdym kodeksie drogowym jest napisane: po zapaleniu się lampki ładownia, sprawdź naciąg paska

Przepraszam, że tak "poza konkursem", ale czy możesz podać który to paragraf, punkt lub podpunkt kodeksu drogowego mówi o zasadach stosowanych przy eksploatacji samochodu?

Chyba, że miałeś na myśli podręcznik dla przyszłych kierowców, a nie kodeks drogowy zawierający przepisy regulujące zasady ruchu drogowego w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym kodeksie drogowym jest co i jak postępowac bo to są proste sprawy Grzegorzu,

sprawdz, ja czytałem to wiem, pamiętam jaki zielony byłem, i do czego jakie kontrolki służą, bardzo mnie zainteresowało;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, rozebrałbym pół auta. Jakie tu już teorie miałem, to masakra. Ja się znam na samochodach jak wilk na gwiazdach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło o użytkownika Grześko

ale wiesz undefinedman nie ma idealnego mechanika, spotkałem tylko jednego mojego nauczyciela z warsztatów szkolnych, dosłownie auto brał na węch oraz słuch

sam nie wierzyłem, tez paska ma b4;]

jak to opowiadał jego legende ze to był jedyny Pasek B4 1.9 TDI (pacific) :D juz ponad 10 lat nim jeździ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w każdym kodeksie drogowym jest co i jak postępowac bo to są proste sprawy

 

W Kodeksie Drogowym jest coś o pasku alternatora? POWODZENIA :D Wiesz co to jest kodeks drogowy? Może ci się myli z książką na kurs nauki jazdy... A jak jest w kodeksie o pasku to podaj: paragraf, podpunkt, ustęp, kabina, sedes itd.

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Kodeksie Drogowym jest coś o pasku alternatora?

To samo mu napisałem cztery posty wcześniej, ale chłopak cały czas upiera się przy swoim, a poprostu chyba myli Kodeks Drogowy z Podręcznikiem dla młodego/przyszłego kierowcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To samo mu napisałem cztery posty wcześniej, ale chłopak cały czas upiera się przy swoim, a poprostu chyba myli Kodeks Drogowy z Podręcznikiem dla młodego/przyszłego kierowcy

 

Ups, nie zauważyłem. Sorry za OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności