Skocz do zawartości
ekurek

Rzucanie palenia (nikotyna) str4/post73

Palisz?????  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Palisz?????

    • NIE
      141
    • TAK
      132
    • Jestem w trakcie rzucania nałogu
      37
    • Rzucanie nie przyniosło skutków
      16


Rekomendowane odpowiedzi

no i bez papierosa dzień mija :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już pół roku jestem wolny od tego dziadostwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalej nie pale ale zastanawiam sie nad e-fajka, bo ciagnie do fajek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mijają trzy lata jak nie palę :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie minęły 4 lata bez fajki. Przez ten czas tylko raz byłem chory (kataru nie liczę), a kiedyś .... eh szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mijają trzy lata jak nie palę

Dzisiaj ja świętuję 3cią rocznicę :marecek:marecek:marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje bracie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik_ksu

paliłem, palę... ale chcę rzucić, bo w końcu życie mamy tylko jedno;).... ale czy z tego powodu warto odmawiać sobie odrobinę przyjemności?:):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyjemności

A gdzie tu przyjemność , przy paleniu tytoniu ??:rumieniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pale tylko zimą i mam jeszcze 16 dni bo 17 mam urodziny i wtedy właśnie zawsze rzucam aż do jesieni i wkólko Macieja. A teraz ide zajarac,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mijają trzy lata jak nie palę
Dzisiaj ja świętuję 3cią rocznicę

Mnie w tym roku w lutym stuknęło 15 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało się tekstem "a ch.... se będę żałował" powróciłem do nałogu po ponad dwóch miesiącach nie fajczenia ;/

 

już nie mam pomysłu, chyba prawdą jest to, że wszystko jest w głowie i jak ktoś będzie chciał zapalić to i tak zapali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i stało się tekstem "a ch.... se będę żałował" powróciłem do nałogu po ponad dwóch miesiącach nie fajczenia ;/

 

już nie mam pomysłu, chyba prawdą jest to, że wszystko jest w głowie i jak ktoś będzie chciał zapalić to i tak zapali...

 

Wojtek moim zdaniem czysta głupota jak już udało Ci się wytrać te najgorsze 2 pierwsze miesiące to potem trzeba było tylko nie pozwolić sobie zapalić tego pierwszego.Może się uda następnym razem.Ja sobie to tak tłumacze zamiast palić i wydawać skromnie te 300zl miesiecznie to wole przeznaczyć ta kasę na jakiś mod do auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtek moim zdaniem czysta głupota jak już udało Ci się wytrać te najgorsze 2 pierwsze miesiące to potem trzeba było tylko nie pozwolić sobie zapalić tego pierwszego.Może się uda następnym razem.Ja sobie to tak tłumacze zamiast palić i wydawać skromnie te 300zl miesiecznie to wole przeznaczyć ta kasę na jakiś mod do auta.

właśnie w moim przypadku początkowa faza rzucania przechodzi najłagodniej tzn. pierwszy miesiąc później zaczynam "tęsknić" za nałogiem

jeśli chodzi o oszczędności to jakoś tego nie zauważyłem, nikt przecież nie odkłada nie wydanych pieniędzy na papierosy do skarbonki ;) 300 zł to też za dużo powiedziane mi paczka starcza na 2/3 dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale obliczyć sobie możesz ile wydajesz na fajki i jak przyjdzie wypłata to odlicz ta kwote od wypłaty i wtedy zobaczysz różnice:DCo do tej tesknoty to nie mysl sobie że to przychodzi tylko po 2 miesiacu ja juz nie pale 3/4lata i czasem mam taka sama ochote zapalic jak ci co zrezygnowali z fajek miesiac temu.A nie wspomne jak na stół wkracza alkochol i w wiekszych ilościach to dopiero chce sie palić. Trzeba być stanowym i wytrale wmawiać sobie ze dam rade i nie potrzeba mi tego.

Edytowane przez neon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Temat poświęcony osobom które palą a chciały by rzucić lub ograniczyć.

 

Proszę o wpisy:Tu masz moje odpowiedzi

 

-ile dziennie papierosów wypalasz .........paliłem około 20 fajek no i częstowałem a wiec około 30 dzienie

-jak długo palisz/nie palisz ..........od 18 roku zycia - A NIE PALĘ od 31.01.2013

-czy próbowałeś/próbowałaś rzucić palenie ...........rzuciłem na szlag bez rzadnych wspomagaczy plastry tabletki e-papierosyi ksążki

-jakich środki zostały użyte przy Twoim rzucaniu palenia ................ rzadne to musi sie urodzić w głowie bo samo chcenie nic nie da w chwilach ciezkich zawsze mam jedną myśł 500 zł miesiecznie w powietrze a wiec palenie jest tylko dla bogaczy

jako tako dym mi nie przeszkadza ale musze pamietac ze nie moge tego wząść do ust to moja rada i sposób przetrwania

-czy te próby skończyły się powodzeniem/niepowodzeniem 1 próba rok bez palenia pózniej 4 razy róznie po pół roku

a obecna nadal nie pale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam DESMOXAN juz 6 tygodni nie pale .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paliłem od podstawówki :D Średnio prawie pakę na dzień. W tym roku w czerwcu kupiłem E-fajkę i od tamtej pory nie palę :D

Krótko, zwięźle i na temat :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupiłem E-fajkę i od tamtej pory nie palę

 

Nie liczy się, dalej ćpasz nikotynę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności