Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

towarzysze jutro oglądam auto w KRK mam być na 11:00 pod tym adresem: ul.Jasnogórska 4. To jest ASO Toyoty a na 10:00 ul. Makuszyńskiego 5A w komisie AUTO-TRAP.

Także można mnie wypatrywać i ja również zarzucę szukajkę paszczaków w oczkach swych. :)

Zdaje się, ze tam masz wjazd albo od Makro albo od ul.Sosnowieckiej a nie stricte od Jasnogórskiej ale nie jestem pewien...:)

Jak mi się uda, to podjadę do ASO;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się uda, to podjadę do ASO

zapraszam. Tym bardziej, że nie znam okolicy ;)

jak by co to kom do mnie 500-612-369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buszu kaczy łbie a tobie po co jechac do kojoty:zeco:zeco:zeco:zeco:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ,jedziesz tez na mini spocika?

Ja się postaram być!;)

 

Kuna z Makuszyńskiego na Jasnogórska to kawałek jest...

 

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

 

[ame]http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Jasnog%C3%B3rska+4,+Krak%C3%B3w,+Polska&daddr=ul.Makuszy%C5%84skiego+5A&hl=pl&geocode=&mra=ls&sll=50.087492,20.046304&sspn=0.003821,0.006899&ie=UTF8&t=h&z=12[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś z Was na piknik lotniczy jutro lub w niedziele ? W Czyżynach jest - na tym lotnisku, co w zimie był spot małośląski :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gekoon zrobiłeś z klimą???
Jeszcze nie sprawdzałem co go boli,mam nadzieje ze to tylko odczynnik :):D:D:D: :kumple

 

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

 

Wybiera się ktoś z Was na piknik lotniczy jutro lub w niedziele ? W Czyżynach jest - na tym lotnisku, co w zimie był spot małośląski
Ja mam bibe rodzinna takze odpadam :D:D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gekoooon jaki urwa Odczynnik Ci sie popsuł:doh:doh:doh:doh:doh:doh:dohchyba R134 Ci brakło albo uleciało w sina dalll:mlotkiem:mlotkiem:mlotkiem:mlotkiem:mlotkiem:mlotkiem

 

---------- Post added at 21:51 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

 

No stare auta wymagaja dopieszczania i wyrozumiałości !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gekoooon jaki urwa Odczynnik Ci sie popsułchyba R134 Ci brakło albo uleciało w sina dalll
Qwa braklo i nie chłodzi fuckkkkkkk no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszy ktoś jeszcze d.pe do Tojki na Jasnogórską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buszu wpadnij do mnie blizej Masz --dam szlaufik i pozwole pobawic sie woda i szczatka bo Pasio wymaga toalety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buszu wpadnij do mnie blizej Masz --dam szlaufik i pozwole pobawic sie woda i szczatka bo Pasio wymaga toalety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

O dawaniu szlaufików to se z Lobosem pogadaj, bo on mi sie wydaje jakiś taki przytopiony...:lol

Dasz radę się jutro wyrwać na chwilkę?

A Łopiekunica co?Pracujesz jutro w godzinach przedpołudniowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jasnogórska/Makuszyńskiego - nie

2. Czyżyny - tradycyjnie chyba tak - popołudniu, chociaz w tym roku coś cienko z atrakcjami

3. Gekoon - dobrze że to klima a nie chłodnica bo by Ci tu zaraz imputowali żeś pewnie borygo/petrygo wypił:):) ( podobno róznia się tylko kolorem bo w smaku zasadniczo niczym)

4. Buszu Ty sie kiedyś doigrasz za te "czułości" i ktos Ci z tyłka wuwuzele zrobi w końcu hihihihihihihihihih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, jak możesz to podeślij mi sms numer do Ciebie. Jak bym błądził po KRK to chociaż będę miał do kogo zagadać ;)

 

no, spadam lulu. Do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4. Buszu Ty sie kiedyś doigrasz za te "czułości" i ktos Ci z tyłka wuwuzele zrobi w końcu hihihihihihihihihih

 

Hehehehheheh...:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
A Łopiekunica co?Pracujesz jutro w godzinach przedpołudniowych?

 

no ja na 12 do pracy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja na 12 do pracy :/

Bez Ciebie, to ten sklepik by chyba z torbami poszedł...:D

Myślimy coś o czwartku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
Bez Ciebie, to ten sklepik by chyba z torbami poszedł...

 

chciałabym ;)

 

no ja pracuje i w czwartek i w piatek do 22 :/

 

ale jutro mam wolne :P są chętni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie na niedzielę mogę być chętny, ale może nieco wcześniej niż 18.00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale w niedziela to jedyny dzień kiedy mogę pobyć z córą i żonką i tak zwanie ponicnierobić wiec ja się nie piszę na spocika;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności