Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety tym razem odpadam

A Tobie co wszo piekielna...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co co działamy i kiedy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Tobie co wszo piekielna...:D

Nie dam rady w tym tygodniu mutancie:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dam rady w tym tygodniu mutancie:dolamam

Stało się coś...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stało się coś...?

Stanie się jak Cię spotkam:lol

Wszystko allrigth tylko muszę byc w tym tygodniu w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stanie się jak Cię spotkam:lol

Wszystko allrigth tylko muszę byc w tym tygodniu w domu

no to spox;):ok

W takim układzie, jak zwykle szczam na Ciebie:lol

...pantoflu...:lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

ja mam dzisiaj czas.

 

Możemy się umówić np o 18 w Rohatynie :) ładna pogoda mam nadzieje że się nie spartoczy ;)

 

co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj czas.

 

Możemy się umówić np o 18 w Rohatynie :) ładna pogoda mam nadzieje że się nie spartoczy ;)

 

co wy na to?

A wcześniej?

A może "chińczyk" na Kalwaryjskiej?Tylko parkowanie lipa:wsciekly

Albo jeszcze cosik innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście wpadli wcześniej gdzieś w okolice Kazimierza (ewentualnie Matecznego), to ja chętnie, bo akurat będę na Kazimierzu od 16.00 do 18-19.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę podskoczyć i tu;)

Łopiekunica odofflajnuj się!:halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buszu, poszło do Ciebie PW, jakbyście coś montowali - klepnij mi smsa, to może wpadnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oka!;)

 

---------- Post added at 15:38 ---------- Previous post was at 15:12 ----------

 

Słuchajcie, ja muszę w tej chwili jechać do Krzeszowic wiec jak coś, to tarabanić na kom. No i w zaistniałej sytuacji przyznam, ze rohatyna jest mi wyjątkowo na rękę ale to zależy o której będę wracał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

i jak jest ktos chetny na dzisiejszego spota?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wpaść na godzinkę, półtorej :]

 

Tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak jest ktos chetny na dzisiejszego spota?!?

 

 

Jak bym wiedział o spociku wczoraj (bo dzisiaj to neta rano nie odpalałem) to bym był, bo pracuję prawie przy Rohatynie (chyba nawet kilometra nie będzie) :( a wyjeżdżałem z pracy o 17-tej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A środa czy czwartek?

 

To co może w środę jakieś spot-kanko,może być wcześniej jak będziecie chcieli,ja w czwartek nie dam rady PRACA :(:D:D:D:D

 

no to środa :)

 

a moze fantasy park - billard ??

 

To było przedwczoraj pisane...:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się melduję po spociku :P Właśnie oderwałem się od felgi i idę lulku :]

 

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może zaczniemy już pisać coś o następnym SPOCIE w czwartek tj 1.07.2010 ale tak już konkretnie co i jak i gdzie :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tak z innej beki.... Potrzebuję na sobotę wulkanizcję w Krakowie i diagnostykę, bo zbieżnośc mi będzie trzeba po zmianie kółek ustawić.. Najlepiej żeby mieli czynne przynajmniej do 15stej i gdzieś w okolicach bronowic... Moze ktoś coś polecić?

 

A tutaj coś ktoś robił?

http://www.akropol.com.pl/

 

Tom :]

Edytowane przez Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności