Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Fistaszek nie tylko te dwie łajzy martwiły się

co z Tobą:kumple

Dobrze że dałeś znac że jeszcze egzystujesz na tym świecie:dobrze

 

Teraz pora na znak od Edwina???:halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fistaszek nie tylko te dwie łajzy martwiły się

co z Tobą

 

Wiem Lobosik :) Grunt to Qmple (i Qmpele :])

Dzięki naprawdę mi cholernie miło, aż zaskoczony jestem.

Myślałem, że po takim czasie jak się odezwę to odpowiedź będzie mniej więcej taka :

 

[buszmen] - Fistaszek ? a kto to jest ?

[Lobos] -Jakiś nowy pewnie.

[GekooN] -No, myśli, że tu kumpli ma czy co ? A nawet się nie przedstawił i nie powiedział czy WLEPE ma :lol2

[Dodix] - jak wpadnie na spota i będzie niemiły, to mu zrobię z dupy jesień średniowiecza.

[Carter] - spokojnie Dodix, nie trzeba się brudzić, ja już wysłałem chłopaków :]

 

No, ale jak widać jest inaczej z czego się cieszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

baaaaa na każdym spocie debata gdzie się Orzeszek podziewa :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariobros, z czyszczeniem dolotu chyba sie zastanowie bo napewno sie zajeb przez 14 lat heheBuszmen, chyba dobrze godosz:) ale turbo od czego moze STAR 266 hehe a o wtryskiwaczach slyszalem i czekam jak kolega zastosuje wieksze koncowki wtryskow cos tam mowil na ten temat ale zobaczymy co mu wyjdzie z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z czyszczeniem dolotu chyba sie zastanowie bo napewno sie zajeb przez 14 lat hehe

 

wyczyść wyczyść ja u siebie to robiłem lepiej się wkręca na niskich obrotach na pewno:) Zdejmij sobie rurę od IC co idzie do kolektora i zobacz to tam słychać. Jak tam będzie zasyfiona, a w szczególności jak będzie taka kasza to czyszczenie pozostaje. W moim podpisie masz fotostory bo robiłem to u siebie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariobros, z czyszczeniem dolotu chyba sie zastanowie bo napewno sie zajeb przez 14 lat heheBuszmen, chyba dobrze godosz:) ale turbo od czego moze STAR 266 hehe a o wtryskiwaczach slyszalem i czekam jak kolega zastosuje wieksze koncowki wtryskow cos tam mowil na ten temat ale zobaczymy co mu wyjdzie z tego

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja generalnie nie mam o tym pojęcia..:lol Szczątkowe informacje;)

Najlepiej pogadaj z osobnikiem i nicku bogumilt, bo on coś Ci więcej powie:D

Dolot i IC, wyczyść jak najbardziej bo to pomaga i serducho nieco oddycha.

Zobaczymy się na jakimś spocie?

 

Edith

 

GekooN'ik co działasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GekooN'ik co działasz?
No nic nie działam :muza nudzę się jak narazie :taksobie potem cos ugotuje jakieś żeberka na miodzie:dobrze a co dalej to czas pokaże,no a Ty co dzisiaj wpadasz na :kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zdążę do Ciebie wpaść, ale jak coś to będę tarabanił:D Podregulowałeś okna?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak coś to będę tarabanił
tyrkaj :)
Podregulowałeś okna?
No regulowałem ale w sumie te okna to o dupę rozbić,uszczelko nowe musze kupic jednak,noooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k27

witam jestem tu nowy potrzebuje namiarow na kogos kto ma b3 syncro mam pilny problem z napedem a robie ciekawy projekt .pilne pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowy potrzebuje namiarow na kogos kto ma b3 syncro mam pilny problem z napedem a robie ciekawy projekt .pilne pozdrawiam

 

Zastukaj do Maroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał BORYS22

Mariobros, z czyszczeniem dolotu chyba sie zastanowie bo napewno sie zajeb przez 14 lat heheBuszmen, chyba dobrze godosz ale turbo od czego moze STAR 266 hehe a o wtryskiwaczach slyszalem i czekam jak kolega zastosuje wieksze koncowki wtryskow cos tam mowil na ten temat ale zobaczymy co mu wyjdzie z tego

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja generalnie nie mam o tym pojęcia.. Szczątkowe informacje

Najlepiej pogadaj z osobnikiem i nicku bogumilt, bo on coś Ci więcej powie

Dolot i IC, wyczyść jak najbardziej bo to pomaga i serducho nieco oddycha.

Zobaczymy się na jakimś spocie?

 

 

 

 

Czyli STGE-1 : przywracanie serii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko riebiata co się dzieje w naszym mieście?

Fistaszek miło ze wróciłeś!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co się dzieje dziś na mieście wolne dziś miałem. Byłem w Katowicach na wycieczce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem co się dzieje dziś na mieście wolne dziś miałem. Byłem w Katowicach na wycieczce :)

 

solo-spota robiłeś na ziemi śląskiej ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie było czasu na spota. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie było czasu na spota.
To co tam robiłeś przyznaj sie bez bicia:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w poniedziałek byłem w Elblagu, i malo tego zepsuł mi się tam samochodzik ale sa tam cudotwórcy ktorzy go uleczyli i wróciłem dziś w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zawieźć koleżankę tam na dworzec autobusowy ,a przy okazji odebrałem sobie zakupioną na alledrogo zmieniarkę na USB do Mariowozu...na miejscu zamontowana więc w drodze powrotnej :muza z pendrive :) szał :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności