Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem cały nowy środek skóra + alcantara (niebieska)
ulalala brawo kolego:brawo :brawo :brawo ,no to teraz musisz sie pochwalić pięknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Siuterek pieknie, zakładaj coby oblukcje zacnie w gronie Szałman Passat wykonac. Mam własnie taką na oku dzisiaj moze podjade zobaczyc stan takowej.Własnie wczoraj u Bonciego zakładał wiazke pod grzanie gosciowi z sedana i miał skore w stanie powiem sklepowym, zadbana miodzio z 2003 a passek 1,8T Z 2000, bardzo ładnie utrzymany.Nawet jedno pokretło miał na zbyciu a Tobie takowe trza nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim. Buszu usterka zlokalizowana walnęła uszczelka pod chłodniczką oleju.UFF!!!

A tak na marginesie kupiłem cały nowy środek skóra + alcantara (niebieska) no trudno trafiła się. Na szczęście mało używana oczywiście grzana. Montaż jak wyjadę od mechanika.

 

No to spoko, że to tylko pierdoła była;)

 

Congratulazionen:D Dużo kopsnąłes kasiorki? Cały komplet z boczkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to spoko, że to tylko pierdoła była;)

 

Congratulazionen:D Dużo kopsnąłes kasiorki? Cały komplet z boczkami?

cały komplet z boczkami i przełącznikami i nawet z głośnikami i z podłokietnikiem. jestem naprawdę zadowolony.

dodix ja swoją kupiłem w Skawinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cały komplet z boczkami i przełącznikami i nawet z głośnikami i z podłokietnikiem. jestem naprawdę zadowolony.
szczęściarz hehehe

Dawaj foty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by sie trafila skorka do sedana... to prosze o info....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Was :P

ja na razie przez dłuższy czas nie będę zaglądać na spoty ponieważ 'das auto ist kaput' :dupablada na razie nie ma kasy, żeby to naprawić więc trochę sobie odpocznie

jak będzie wszystko śmigać to zawitam, pozdro :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam Was :P

ja na razie przez dłuższy czas nie będę zaglądać na spoty ponieważ 'das auto ist kaput' :dupablada na razie nie ma kasy, żeby to naprawić więc trochę sobie odpocznie

jak będzie wszystko śmigać to zawitam, pozdro :dobrze

 

A co umarło?:kumple Dzwoniłeś do Piotrka o tą uszczelkę pod głowicę? Ja z nim gadałem, to mi powiedział że to jakieś 600 zł komplet.:fajny

 

A kto z forumowiczów ostatnio wymieniał gałkę i robił zbieżność u Piotrka w Bodzanowie?Tak z ciekawości pytam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co umarło? Dzwoniłeś do Piotrka o tą uszczelkę pod głowicę? Ja z nim gadałem, to mi powiedział że to jakieś 600 zł komplet.

no tak, ta uszczelka i cały wydech. Nie, jeszcze nie dzwoniłem, bo zbieram kase ale wolno mi to idzie przez taka pogodę :P. Chce zrobic te dwie rzeczy na raz i będzie elegancko :) a jak 600zł to super, myślałem, że będzie gorzej :D dzieki za info :ok

A kto z forumowiczów ostatnio wymieniał gałkę i robił zbieżność u Piotrka w Bodzanowie?Tak z ciekawości pytam

nie ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Audi u ojca wczoraj..:doh Najpierw nie chciał zakręcić rozrusznik, podpiąłem kable do Krokodyla jak odpaliłem, jak coś pierdo..nęło w układzie wydechowy, jak z działa 85mm:D I kij wie co to było, rozeszły się tłumiki końcowy ze środkowym na łączeniu, ale środkowy jest tez już do wymiany tylko na razie z kasa lipton...:( A tobie co się z układem porobiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu no to nieźle, tylko co tam pierdyknęło? proch strzelniczy :P

u mnie zwyczajnie się zużył, ta strumienica (sitko) czy jak to się zwie przepaliło się i reszta też już nie jest w najlepszym stanie.. W intercarsie pytałem ze zniżkami znajomego (nie ma dużych ale zawsze coś) wychodziło za komplet 450-500zł, nie pamiętam dokładnie ale przed 500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O układzie wydechowym, tez pogadaj z Piotrkiem w razie "W" bo pamiętam, ze mi kiedyś coś jeszcze w Vectrze zmieniał i dość pozytywnie mnie cena zaskoczyła;) On ma wiele sklepów i hurtowni z którymi współpracuje i ma zajebiaste zniżki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Audi u ojca wczoraj..:doh Najpierw nie chciał zakręcić rozrusznik, podpiąłem kable do Krokodyla jak odpaliłem, jak coś pierdo..nęło w układzie wydechowy, jak z działa 85mm:D I kij wie co to było, rozeszły się tłumiki końcowy ze środkowym na łączeniu, ale środkowy jest tez już do wymiany tylko na razie z kasa lipton...:(

Pewnie Ci zwieracz puścił:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kompletnego wydechu widzialem takowy na szrotmobile i winszował sobie 600pln(nierdzewny orginal) gałka wymieniona w piatek i jak narazie jest oki bez robienia zbieznosci. Posmigam obaczy sie czy trzeba robic. Buszmen co tam z furka Gekona ?????

 

---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

 

Siuterek taz ta skore juz ogladalem z miesiac temu , to z tego paska 2,5 co go te zuliki rozbieraly w Skawinie. Powiem ze calkiem całkiem byla, wtedy 1200 winszowal sobie, za ile puscil jesli mozna wiedziec ???

 

---------- Post added at 20:17 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

 

A wiazke wydarłes od nich czy juz ja wyjebali ??????byloby cacy jak orginal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zapie...la jak mały samolocik:D

A to Ty dzwoniłeś do Piotrka z tą gałeczką? To trzeba było mówić, lobos by Ci chętnie zrobił... dziobem:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co tam z furka Gekona
No jak co chodzi tak gładko ja wkładanie ogóra w marmoladę :ok

a tak na poważnie czujnik ciśnienia doładowania poszedł się jeba......... no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lobciu chcialby obie obrobic naraz a tylko jedna byla, to nie hurt i cena lipa !!!!!!!

 

---------- Post added at 20:21 ---------- Previous post was at 20:20 ----------

 

Nio czujnik cisnienia mial na miejscu czy kupowales ? ile takie cudo licza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lobos by Ci chętnie zrobił... dziobem
dziobem,hmmmmm

allerlei_18.gif :haha :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3 :lol3

 

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

 

Nio czujnik cisnienia mial na miejscu czy kupowales ? ile takie cudo licza ?
no na miejscu nie mial,ale odpalił swojego zajebistego białego potworka citroena i skoczył gdzies i przywiózł czujniczek,jak narazie działa pięknie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziobem,hmmmmm

allerlei_18.gif

 

Qrwa :lol Juzek, jak żywy:haha:haha:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie ze tak szybko Pasek znowu odzył

raptor.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności