Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

:bry

a ja nadal na L4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bydgoszcz-służbowo

brzmi ciekawie :hyhy Marcin odmówisz zdrowaśkę w intencji wątroby i będzie git :lol

 

No i wykrakałem z tymi obchodami 11 listopada - a w zasadzie wykrakałem to co było oczywiste :doh Qfa tylko czekać jak jeszcze w szopce osiołek i baranek się pokopią na Boże Narodzenie. :blady Chyba najlepiej byłoby wyłapać tą dzicz i utylizować :krzeslem obchodzenie świąt nabiera innego wymiaru w tym kraju :dodupy

 

więc tym miłym akcentem ... dzień dobry! :D

Edytowane przez wilson
emot krzesełka się nie wkleił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj to Marcin antybiotyk odstawić należy :D :D :D

 

po raz kolejny, z nieskrytą radością w sercu, ogłaszam że jest ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNTT :D :marecek :lol :bezzebow +(bo piąteczek to też weekend :ok) będzie czas podziubać coś przy aucie w końcu a jak będzie chłodno to wystawię farelkę, więc śmiało nakładajcie krótkie gatki i instalujcie się nad jeziorem :P Na deszcz niestety nie posiadam szamana ;)

Jak tam po wczorajszym cykliku? Nikt nie wrócił z chińczyka? :hyhy Bo tak jakoś cichutko ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam po wczorajszym cykliku? Nikt nie wrócił z chińczyka? Bo tak jakoś cichutko ...

A co tu pisać takiego w temacie cyklika???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nawet zdjęcia były i ogólne zadowolenie:D No ale ludzików też było dużo...

:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam! Nawet nie musialo byc duzo ludziskow zeby byly zdjecia, nawet Pany Policmajstry sie zlapaly na fotce ze mna i Carterem:)

 

Pany, panowie... Rzeczywiscie posucha tu ostatnio, tylko przywitania, powitania..

 

Moze to juz czas sie zegnac?

 

Joke!

 

Ale nawet Willy juz nie pisze szescio-wersetowcow o weekendzie, nawet nie napisal epopei o 11-listopada, tylko przeprowadzal ankiete w ktorej nikt nie wzial udzialu:p

Pioruna juz nie widzialem zeby sie wypowiedzial hohoho...zrobmy sobie moze jakas reformamcje czy cus?

Moze jakiegos hota zrobimy? Zimno juz wiec opcja samego koryta chocby moglaby byc ciekawa, a moze i Zwirkowy na ta okazje auto posklada do kupy :P

 

 

Doobra, dosyc trucia ziomki i ziomislawy, z ogloszen duszpasterskich: dzis wyjezdzajac ze swojej brand new posesji zahaczylem zderzakiem przednim o..asfalt- w rezultacie oberwalem go, wyskoczyl ze slizgow i przesunelo pas przedni. Jak ja kocham gwint...jasny gwint!

 

A w domiszczu: sciany pomalowane, panele polozone, szafa poskladana, listwy przysufitowe in progress, powoli Zwirkolandia bedzie zmieniac wspolrzedne geograficzne. Lezka w oku sie kreci...jak sobie wyobraze Deusa zapitalajacego po nowiusenkich panelach :P

 

Olko- Twoje krzeslo juz przewiozlem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś powiem... BRY :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow , moze macie jakiegos sprawdzonego lub polecicie prawnika ? kupiłem czesc do samochodu oddałem na gwarancji czesc do sklepu , sklep do miejsca zakupu a tamci odesłali z powrotem czesc i pismo ze niby ja nie kupiłem w sklepie czesci tylko na bazarze , sklep znow ma reklamowac u nich zakupiony towar , mam fakture imienna i widze ze zaczyna sie zabawa w kotka i myszke , byle klienta olac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegow , moze macie jakiegos sprawdzonego lub polecicie prawnika ? kupiłem czesc do samochodu oddałem na gwarancji czesc do sklepu , sklep do miejsca zakupu a tamci odesłali z powrotem czesc i pismo ze niby ja nie kupiłem w sklepie czesci tylko na bazarze , sklep znow ma reklamowac u nich zakupiony towar , mam fakture imienna i widze ze zaczyna sie zabawa w kotka i myszke , byle klienta olac

 

Zaczął bym od postraszenia sprzedawcy, Rzecznikiem Praw Konsumentów. Prawnik to nie dość, ze stwierdzi, iż sprawa błaha, to jeszcze grzmotnie Ci taka cenę, ze odechce się czegokolwiek;). A z doświadczenia własnego wiem, że przez odpowiednie pismo do Rzecznika, można wiele ugrać. I niemożliwe staje się możliwe;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca usłyszał juz swoje ze jesli nic nie wskóraja to ja przejmuje sprawe i pojde do federacji i do prawnika , dałem im druga szanse , gdzie u kogo byłes lub składałes papiery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nikogo nie byłem gość ze skarbówki polecił mi, żeby spróbować u Rzecznika sprawa dotyczyła ubezpieczenia samochodu i UFG, więc dość poważnej instytucji)

Namiary znalazłem w sieci, pismo napisałem sam i wysłałem do Rzecznika.

Sprawa nabrała poważniejszego wymiaru, gdy owa Pani Rzecznik wzięła sprawy w soje rece i z jej biura ubezpieczyciel i inne instytucje zaczęły dostawać pisma. Trzeba walczyć o swoje, nawet w małych sprawach, bo chodzi nie tylko o kasę i nerwy, ale o zasady, ze nie można oszukiwać klientów, kontrahentów i zwykłych zjadaczy chleba;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie , tu masz racje , jesli ja mam wywiazykac sie sumiennie w pracy ze swoich obowiązków to czemu inni maja spycho technike robic ? , nie ma zmiłuj, nie ma upros , trza powalczyc o swoje , płaci sie cos za zgłoszenie do rzecznika sprawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza opłatami pocztowymi, nic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

polecicie mi kogoś kto się zajmuje tempomatami i ABSem? I jedno i drugie mi nie działa w paszczaku a nie lubię mieć niesprawnych rzeczy a zima tuż tuż...

 

Kraków bądź okolice :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romeo9999

Pół Krakowa się u niego stołuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień qrde połowicznie dobry!

Spędziłem dziś kupę czasu przy furaczu i jedna sprawa do przodu (akurat ze spraw banalnych), natomiast druga legła póki co w gruzach :( co gorsza nie wiem czemu i będę robił replay.Ale w końcu sobota jest po to aby relaksacyjnie cosik połapać ;) Czyli napisałem tak że nic nie wiadomo ale jak się uda to się "upublicznię" ;)

witam kolegow , moze macie jakiegos sprawdzonego lub polecicie prawnika ? kupiłem czesc do samochodu oddałem na gwarancji czesc do sklepu , sklep do miejsca zakupu a tamci odesłali z powrotem czesc i pismo ze niby ja nie kupiłem w sklepie czesci tylko na bazarze

dobrze Ci Buszmen radzi-rzecznik praw konsumenta to odpowiednie miejsce, do tego skuteczne. Jako pozytywną informację moge dodac tyle ze jeśli sprawę w Twoim imieniu zakłada Rzecznik nie ponosisz kosztów sądowych. Nie mniej jednak dziwi mnie dlaczego otrzymałeś taką odpowiedź?! przecież podstawą oznakowania części jest jakieś logo firmy która to klepie?! dodatkowo w automotive są oznaczenia części/partii (zwłaszcza w tych na pierwszy montaż), ponieważ jednym z podstawowych wymogów ISO TS16949 jest identyfikacja i identyfikowalność-dlatego Twoja opowieść jest dla mnie nad wyraz ciekawa. Daj znać jak sie to zakończy. :ok

Ale nawet Willy juz nie pisze szescio-wersetowcow o weekendzie, nawet nie napisal epopei o 11-listopada

Bóg, wena i chęci mnie opuściły a i optymizm w tym temacie schował się do szafy i wisi tuż za kalesonami. Już nie mówiąc że po ostatnim zapytaniu o spota, ręce mi tak opadły że się po stopach od dołu mogę podrapać ... Wychodzi na to że "BRY" to doskonała i wystarczająca forma komunikacji... ;) Ale obiecuję z najbliższym świętem coś zmaścić :bleble

 

Ultras, kiedy wątek o wozidle będzie?? :D Bo klikam na fotę a tu djupa :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:E
eeee że gdzie? :D

Witaj w Pogaduszkach:)

Pije ktoś browca, albo coś?:drinks:

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

No to Wilsonik, chlapnij cosik na ukojenie nerw cynownika lutownika akrobaty, montera TV:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności