Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka koledzy ;)

 

Mam do Was małą prośbę - szczególnie do osób z Ruczaju ;) Potrzebowałbym sholować swoje auto pod blok bo niestety zawiodło :/ Ktoś mógłby dzisiaj mi w tym pomóc?

Edytowane przez Magoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka koledzy ;)

 

Mam do Was małą prośbę - szczególnie do osób z Ruczaju ;) Potrzebowałbym sholować swoje auto pod blok bo niestety zawiodło :/ Ktoś mógłby dzisiaj mi w tym pomóc?

 

Sorki pomogła bym Ci ale nie niestety nie ma w Krk do wtorku także klapa :(

 

Nastepna szklaneczka leci whisky :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passek jednak dotarł o własnych siłach pod blok ;) Jednak zachciało mu się jechać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłej niedzieli wszystkim :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Adiczek

Witam jestem nowy na forum mam pytanie padł mi silnik AFN kupilem inny w całości i chciałem go odpalić ale nieiwim czemu rozrusznik niezagadał a co ciekawsze po przekreceniu stacyjki gasną wszystkie kontrolki nawet z ładowania.Podsuńcie jakis pomysl co robić na co zwracać uwage itp???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :bry

zimno nieco dziś, ale najważniejsze że niedziela - zasadniczo dzień wolny od pracy :marecek

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

alleeeeeeeeeeee tu życie kwitnie :doh

żyje ktoś w małopolsce, czy tylko ja uchowałem się przed wąglikiem :P co tam ludziki u Was-co Was dziś ciekawego spotkało?

Aaaaa i gdyby ktoś zastanawiał się co to za muza u Piotrka leci to sunshine live ... od kilku dni zapodaję sobie to radyjko przez neta i faktycznie wypas :muza

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry...:kumple

 

Mówisz Wilson o Piotrku z Bodzanowa...? On nagrywa na CD jakąś niemiecką stacje i odtwarza w kóło:lol W każdym razie chciałem mu to kiedyś wmówić :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dziewczęta:marecek

Jak tam sobota minęła?

Samochód po czyszczeniu tak lśni, że aż żal wsiadać. Ale jestem zadowolony. Kolega laska404 naprawdę zrobił kawał dobrej roboty. Polecam.

Edytowane przez Siuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz Wilson o Piotrku z Bodzanowa...? On nagrywa na CD jakąś niemiecką stacje i odtwarza w kóło W każdym razie chciałem mu to kiedyś wmówić

eeee tam-miska na dachu jest-przynajmniej stwarza pozory że odbiera :lol2

 

Samochód po czyszczeniu tak lśni, że aż żal wsiadać. Ale jestem zadowolony. Kolega laska404 naprawdę zrobił kawał dobrej roboty. Polecam.

teraz Siuterek załatwiaj pokrowiec na furę bo już wysyłam zastęp gołębi w Twoje rejony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram się je tępić sukcesywnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam sobota minęła?

 

Dla mnie bardzo zacnie :D Dziękuję tym co byli za miłe towarzystwo ,a Dziarce za gościnę :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My również dziękujemy za miłe towarzystwo i trzeba będzie to powtórzyć :D.

Jakże bliska jest mi twa filozofia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie ma ktos do oddania Psa szczeniaka cos Owczarkowatego lub Husky lub mieszaniec owczarkowo - husky . Koniecznie musi to być "chłopiec" , dobrze żeby sie wabił "Passat"

Jak co to info na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko :) Siuter, czy odstrzał gołębi się udał?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemanko :) Siuter, czy odstrzał gołębi się udał?? :P

Jasne, pomijając fakt że do końca miesiąca jestem w stolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne, pomijając fakt że do końca miesiąca jestem w stolicy.

no to muszę przyznać że zasięg masz zajeb..sty :D pozdro tam dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bry bry :D

słuchajcie, ja w podobnym temacie jak kolega wyżej. Znajomy szuka szczeniaka (rodzaj żeński żeby suka nie powiedzieć), najlepiej kundlowatego ale coś z owczarka z krótkim czarnym włosiem i żeby z pyska mu źle patrzyło - takie drobne kryteria. Wiem że wiosna więc czasem się ktoś chce pozbyć więc daję info bo zwierzak trafiłby w naprawdę dobre "strażackie" ręce ;) a nie do schroniska :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zregenerowana maglownica Michała nie chce jeździć u mnie (ponoć jest jednak jakaś różnica) i muszę czekać na własną.

 

ożesz qfa :( no to ładne jaja... U mnie wsio bangla jak trzeba, ale widocznie miałem zregenerowaną od 3B :lol :marecek

 

no to faktycznie lipa :( ale będzie dobrze :kumple przynajmniej będziesz miał swoją :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności