Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

joł Buszo :D

 

:lol

Smolisz browca?

Kiedy ujrzę Twoje paskudne oblicze?Choć przyznam, że ostatnio nie mam mocy do gorzoły:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Smolisz browca?

 

Nie. Abstynencja RULES.

 

Kiedy ujrzę Twoje paskudne oblicze?Choć przyznam, że ostatnio nie mam mocy do gorzoły

 

Niedługo. Właśnie wyjeżdzam do Krk. Wyjdziesz na skrzyżowanie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko że ja mam problem z jazdą, bo on nie chce jechać wczesniej przerywał a teraz albo działa ok albo wcale. Jechałem do pracy chodził ok, wracałem to musiałem na czwórce 50km/h jechac bo nie wchodzi na obroty na delikatnym gazie ledwo do 2tys dojdzie...

 

nie wiem w gdzie w Krk stacjonujesz ale linkę holowniczą mam w razie "W" :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:czapa Siemanko

 

Jak minął poniedziałek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na postoju wkręca się na obroty czy też nie?

 

P.S. Filtr paliwa kiedy był zmieniany?

 

kolego na jałowym bez problemu się wkręca, filtr paliwa zmieniłem 2 dni temu, powietrza i zaworek zwrotny, nowe opaski na przewody, zalałem go porzadnie wlałem płyn do czyszcenia wtryskiwaczy. Z nim jest tak, zapalam i od razu wiem czy bedzie ok czy nie bo jak ejst ok to obroty szybko lecą w dół po odpaleniu a jak wiem ze bedzie zle to wolnie, tak samo podczas gazowania, czuć tu szybko ida w góre i szyko spadają a jak jest źle wolnie. Druga sprawa przed chwila byłem w galerii musiałem szybko pojechać, ruszam ze świateł 1 - muli, 2 - muli, 3- muli ledwo jedzie widze w lusterku ze sie ludzie wkurwiają bo ja mu gaz a on ledwo przyspiesza, włączam 4 zchodzą obroty poniżej 1,5tyś wtedy jakoś jedzie i nagle ciach dostaje olśnienia wyrywa i jedzie juz normalnie, i tak do kolejnego dłuższego postoju na światłach. Nie rozumiem naprawde. Aha dodam że jakiś miesiac temu miałęm cos takiego że prąd mi się kończył w aucie opisałem na forum też, jechałem i nagle jakby mu prądu brakowało może to być powodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego na jałowym bez problemu się wkręca, filtr paliwa zmieniłem 2 dni temu, powietrza i zaworek zwrotny, nowe opaski na przewody, zalałem go porzadnie wlałem płyn do czyszcenia wtryskiwaczy. Z nim jest tak, zapalam i od razu wiem czy bedzie ok czy nie bo jak ejst ok to obroty szybko lecą w dół po odpaleniu a jak wiem ze bedzie zle to wolnie, tak samo podczas gazowania, czuć tu szybko ida w góre i szyko spadają a jak jest źle wolnie. Druga sprawa przed chwila byłem w galerii musiałem szybko pojechać, ruszam ze świateł 1 - muli, 2 - muli, 3- muli ledwo jedzie widze w lusterku ze sie ludzie wkurwiają bo ja mu gaz a on ledwo przyspiesza, włączam 4 zchodzą obroty poniżej 1,5tyś wtedy jakoś jedzie i nagle ciach dostaje olśnienia wyrywa i jedzie juz normalnie, i tak do kolejnego dłuższego postoju na światłach. Nie rozumiem naprawde. Aha dodam że jakiś miesiac temu miałęm cos takiego że prąd mi się kończył w aucie opisałem na forum też, jechałem i nagle jakby mu prądu brakowało może to być powodem?

 

Wydaje mi się, że chyba nastawnik w pompie wtryskowej do czyszczenia. A po vagowaniu jak wygladaja dawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawki wygladają ok, z tym że vaga miałem podłączonego akurat jak mu cały dzień było dobrze. Instaluje właśnie wirtuala xp zebym mogł u siebie vaga odpalić i jutro polukam przejade się dłużej może mi przytnie. Nastawnik, kazdy o tym mysli, ale odpinałem VSS i z odpiętym było identycznie to samo, pozatym czy nastawnik tak nagle daje o sobie znać? Chyba troszke inaczej szarpie silnikiem najpierw, bo on nie szarpie on poprostu traci moc zero nie chce sie w obroty wkrecać, siedze czytam główkuje i na nic nie moge wpaść poza tym. Jakiś inny pomysł jak ten nastawnik można sprawdzić poza zamianą?;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaka jest ustawiona dawka. Spróbowałbym ją dzwignąć trochę do góry. Jak będziesz vagował to zobacz jakie ustala dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie to nie powaguje bo nie moge jakos zainstalowac na tym virtualnym xp kabla;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witalis Panie i Pany:kumple

 

Niedługo. Właśnie wyjeżdzam do Krk. Wyjdziesz na skrzyżowanie?

Łooo, nie doczytałem wczoraj...Byłeś w Krakowie?Ja już koło 22 lulałem:-D

Jesteś we czwartek?

 

Siemanko

 

Jak minął poniedziałek

Aaaa tak sobie...Nie mam ostatnio mocy, ani ochoty na nic;)

 

---------- Dodano o 07:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 07:31 ----------

 

narazie to nie powaguje bo nie moge jakos zainstalowac na tym virtualnym xp kabla;/

 

A VCDS lite na 64bit smiga normalnie, bez żadnych kombinacji z wirtualnym XP'kiem

Tylko Coś trzeba zrobić z portem USB, zapisać go jako COM ileś tam, czy coś...Już nie pamiętam, ale cała instrukcja jest na Forum;)

 

---------- Dodano o 07:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 07:35 ----------

 

Oooo tototo własnie:

http://forum.vw-passat.pl/threads/8905-USTAWIENIE-KOMUNIKACJI-miedzy-vag-comem-a-portem-USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

:hyhy o rany rany jesteś nie pokonany :D

To co ustawiamy się jakoś na piątek co by poszaleć :wojak tylko trzeba szybko działać.

 

-------------------------------------------------------------------------

 

Oferta obejmuje 8-minutowy przejazd gokartem na torze Elikart M:

1) 20 zł zamiast 40 zł za przejazd dla 2 osób

2) 29,50 zł zamiast 60 zł za przejazd dla 3 osób

3) 49 zł zamiast 100 zł za przejazd dla 5 osób

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Vagiem sobie poradziłem:D xp w oddzielnym okienku, teraz się pobawie w vagowanie;)

 

logi porobione, dziwne to jest, że gdy włączam kompa to auto działa wporzadku;p poł dnia nie jechało akurat jak podpiąłem kompa to mu przeszło, gadzienie;D Panowie, ma ktoś klucz do nastawnika taki trójkątny?

Edytowane przez Krynio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, ma ktoś klucz do nastawnika taki trójkątny?

 

Nie mam. MOżesz spróbować "nabić" klucz nasadowy. Nie pamiętam dokładnie wielkości. Bądź zakupić na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz chyba wole kupić niż nabijać nasadkę;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczór Dobry :czapa

 

Wasze zdrówko Desperadosikiem :zdrowko:

 

Buszek

 

Zobacz jaka skoczne plemiona :lol3

Edytowane przez Buszmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witak poranny:kumple

:kawka

 

---------- Dodano o 07:55 ---------- Poprzednia wiadomość o 07:51 ----------

 

Buszek

 

Zobacz jaka skoczne plemiona

http://www.youtube.com/watch?v=fRxWA...1NEDNbrx-s6_0g

:lol nie do końca kumam o co Ci chodzi, ale żeńska część plemienna robi wrażenie :lol

 

P.S. Przeniosłem posta :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:czapa Dzień Doberek

 

P.S. Przeniosłem posta

Sorki byłem na siłowni i przebrałem sobie nadgarstki :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki byłem na siłowni i przebrałem sobie nadgarstki

:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mili krewniacy ! pyt. Kto wybiera sie z was na balangę w dniach 17-18.11 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności