Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

8857_394607640657534_1160324089_n.jpg

  • [TABLE=class: uiGrid mvm]
    [TR]
    [TD=class: vTop]
    CkUsr6b1mSA.png


    [/TD]
    [TD=class: vTop fbEventLocationInfo]Stary Sącz, ul.Jana Pawła II, Camping 'Przystań' (rondo k/Subway'a) 16-18.08.2013
    [/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

  • [TABLE=class: uiGrid mvm]
    [TR]
    [TD=class: vTop]
    K6_TY47YS3x.png


    [/TD]
    [TD=class: vTop]VAG Inwazja ma na celu zebrać najlepsze samochody z grupy Vag (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, jak i Porsche, Bentley, Bugatti) w jednym miejscu, na jednym z najlepszych zlotów w sezonie. Zlot powstał z myślą o dobrej zabawie grupy osób kochających swoją pasję i samochody. Ten zlot to także dobre miejsce na wypoczęcie blisko natury i spędzenie wolnego czasu ze znajomymi.
     
     
    Piątek 16.08.2013
     
    15:00 - otwarcie bram (nagroda dla pierwszych przybyłych klubów)
    18:00 - zawody zręcznościowe
    20:00 - impreza pod gołym niebem, sety DJ-ów
     
     
    Sobota 17.08.2013
     
    7:00 - otwarcie bram (możliwość wjazdu w nocy)
    8:30 – 11:00 - zapisy do zawodów
    11:00 - pomiar Car Audio
    12:30 - mierzenie gleby (pomiar wykonywany od mocowań wahacza) połączone z pomiarem czasu na najszybsze zawieszenie pneumatyczne - AirRide
    13:00 - wybory najładniejszych aut zlotu w kategoriach
    * cult
    * german
    * rost / rat
    * hawaii
     
    14:30 - konkursy na symulatorach – gry samochodowe – F1,
    - zawody zręcznościowe
    (rzut kołem na odległość, przeciąganie samochodu na czas)
    15:30 - konkursy związane z samochodami Grupy VAG:
    - najładniejsza komora silnika
    - najładniejsza felga
    - najmocniejszy zhamowany samochód w profesjonalnej hamownii
    - najlepsze spasowanie koła z nadwoziem
    - najlepiej zmodyfikowany silnik
    Dodatkowo:
    - najliczniejsza grupa na zlocie
    - największa odległość do zlotu
    - konkursy dla grup, która przywiezie największa liczbę dziewczyn
    20:00 - impreza pod gołym niebem, sety DJ-ów
     
     
    Niedziela 18.08.2013
     
    10:30 - ogłoszenie wyników połączone z prezentacją samochodów, które wygrały poszczególne konkurencje wraz z rozdaniem nagród
    15:00 - konkurs dla wytrwałych
    16:00 - oficjalne pożegnanie i zakończenie zlotu.
     
     
     
     
     
     
     
    Zgłoszenia uczestników prosimy wysyłać na adres e-mail:
    [email protected]
     
    Zgłoszenia przyjmujemy od 1 Lipca do 12 Sierpnia 2013r. Odpowiedzi możesz spodziewać się w ciągu 14 dni od przesłania nam poniższych informacji.
     
    Jedynie samochody, które dostały zaproszenie lub zostały zgłoszone i zaakceptowane mają możliwość uczestniczenia.
     
    W temacie należy umieścić "Vag Inwazja 2013"
    W treści e-maila należy umieścić:
    - imię i nazwisko (ksywa)
    - marka, model samochodu
    - numer rejestracyjny
    - załączyć zdjęcia zgłaszanego auta
    - liczba przewidywanych pasażerów
     
    Można także dokonać rezerwacji domków :
    Posiadamy na placu 5 domków, w cenie 300 zł na całe 3 dni zlotu.
    Rezerwacji można dokonać u organizatora telefonicznie pod nr 513274919
     
    Wyposażenie domków:
    * parter - 4 łóżka, TV, łazienka (prysznic, umywalka, WC), przedpokój ze stołem i krzesłami.
    * piętro - 2 łóżka, przedpokój.
     
    Przy każdym samochodzie jest możliwość rozbicia namiotu. Dostępne jest również miejsce grillowe dla skorzystania przez uczestników oraz także niezależny catering. Na terenie campingu znajdują się także toalety wraz z prysznicami.
    Nad całą imprezą czuwać będzie agencja ochrony. Teren jest ogrodzony i jakiekolwiek wtargniecie osób z zewnątrz jest niemożliwe.
    Impreza będzie biletowana wjazd na 3 dni to koszt 20 zł od samochodu + 5 zł od pasażera. Zwiedzający - 5 zł od osoby (dzieci wstęp wolny).
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    REGULAMIN IMPREZY
     
     
    1. Vag Inwazja 2013 zwana dalej "zlotem" jest niekomercyjną imprezą organizowaną przez entuzjastów, zwani dalej „Organizatorem”.
     
    2. Uczestnik zlotu jest zobowiązany przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów prawa, a także wszelkich wydawanych przez przedstawiciela Organizatora postanowień i zaleceń związanych z organizacją i przebiegiem imprezy.
     
    3. Organizator zlotu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie zlotu.
     
    4. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w regulaminie oraz przebiegu zlotu bez podania przyczyny.
     
    5. Niedostosowanie się do regulaminu skutkować będzie upomnieniem, a w przypadku powtórzenia się sytuacji, wydaleniem z terenu zlotu bez prawa zwrotu poniesionych kosztów. W przypadku zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu uczestników lub osób postronnych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania Policji lub innych służb porządkowych.
     
    6. Na terenie zlotu i terenie przyległym obowiązują przepisy prawa o ruchu drogowym.
     
    7. Na terenie zlotu można poruszać się samochodem jedynie na wyraźna prośbę Organizatora lub za jego zgodą. Złamanie tego punktu regulaminu będzie równoznaczne z przymusowym opuszczeniem terenu zlotu bez prawa zwrotu poniesionych kosztów.
     
    8. Wszelkie zachowania uczestników zlotu naruszające porządek na placu lub/oraz bezpieczeństwo innych uczestników, czy też ich samochodów będzie równoznaczne z przymusowym opuszczeniem terenu zlotu bez prawa zwrotu poniesionych kosztów. O tym czy zachowanie jest/nie jest zgodne z regulaminem decyduje Organizator.
     
    9. Uczestnik zlotu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez niego na terenie, gdzie odbywa się zlot w stosunku do innych jego uczestników jak i za szkody wyrządzone w mieniu Organizatora.
     
    10. Organizator nie bierze odpowiedzialności za sytuacje będące wynikiem nie przestrzegania zawartych powyżej postanowień oraz zarządzeń i poleceń przedstawicieli Organizatora odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek.
     
    11. W przypadku zajścia zdarzeń nieuwzględnionych w powyższym regulaminie wszelkie sprawy sporne rozstrzygane będą przez Organizatora w oparciu o przepisy prawa.
     
    12. Przekraczając bramy zlotu jednocześnie każda osoba zatwierdza znajomość niniejszego regulaminu zlotu i potwierdza swoją tożsamość jako jego uczestnik.
     
    13. Jedynie samochody, które dostały zaproszenie lub zostały zgłoszone i zaakceptowane mają możliwość uczestniczenia.[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

Edytowane przez Wojcis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pracy czas śmignąć buuuuu....., ale na pocieszenie choć pogody nie żal :fuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na pocieszenie choć pogody nie żal

Pogoda butelkowa :jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogoda butelkowa

:kumple Dziś , to szczególnie :lol

Witka z rana, chociaż łeb cięższy niż zwykle (na sąsiadów można liczyć )

No pięknie, Ty też się stoczyłeś...:lol

 

Widzim się później:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qufa Wilson, po tych Twoich słowach to ja się boję z Tobą spotykać i mnie zaczyna upa szczypać

to ściernym nie podcieraj i powinno się poprawić :lol2 chyba że zwykły papier o włosie zahaczył to też "będzie piekło" :P następnym razem jedziemy do Ciebie pod blok jak Cię nie będzie :hyhy :kumple

 

aaaa 3mać tam pion dzisiaj -z tym że pion to pojęcie względne bo zależy gdzie ustalicie poziom odniesienia :P Więc leżący mogą też być w pionie -miłej zabawy! :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram się dniu jutrzejszym z rodzinką na wycieczkę do Krakowa na stare miasto i mam pytanko: gdzie najlepiej zaparkować samochód by nie deptać za dużo ? proszę o jakieś wskazówki, będziemy jechać od Katowic A4. Z góry za pomoc dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wybieram się dniu jutrzejszym z rodzinką na wycieczkę do Krakowa na stare miasto i mam pytanko: gdzie najlepiej zaparkować samochód by nie deptać za dużo ? proszę o jakieś wskazówki, będziemy jechać od Katowic A4. Z góry za pomoc dziękuję.

 

witaj,

wydaje mi się, że jednym z lepszych rozwiązań, będzie zaparkowanie w galerii Krakowskiej, są opłaty ale i tak wychodzi najtaniej w tamtych rejonach. Druga opcją jest "dziki" parking parę metrów dalej za hotelem, czasami się tam parkuje ale są spore dziury no i może różnie być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka:kumple

 

Z góry za pomoc dziękuję.

Tak jak napisał Nord, galeria Krakowska to najlepsze rozwiązanie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

Woooooolny poniedziałek ah z tym nadmiarem czasu wolnego cóż ja pocznę :nono.

Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeee małopolskie ludziki:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siems koliegi .... jako że za kilka dni śmigam do Was na śmieci po samochód to mam pytanko ... jest ktoś chętny w najprawdopodobniej piątek w godzinach popołudniowych (17-18, nie wcześniej) z okolic Nowego Targu odebrać mnie z dworca i dowieść na ul. Podtatrzańską ... nie ukrywam że gdyby był ktoś kto ma wprawne oko w oględzinach to jak najbardziej się przyda, dwie pary oczu to wiadomo że nie jedna. Wprawdzie już niestety nie VW ale cóż ..... VW będzie bankowo kiedyś znowu ;) a tymczasem na coś większego muszę się przestawić http://tablica.pl/oferta/opel-sintra-atrakcyjny-wyglad-CID5-ID3c3il.html#4264e98a9b ... oczywiście moja wrodzona głupota (poza latami spędzonymi na uczelniach) daje znowu znać o sobie i właśnie oto ten model z drugiego końca Polski (czytaj Białystok - Nowy Targ) mi się spodobał ;). Jak powszechnie wiadomo, nie wiem czy akurat u Was w regionie, ale mam sentyment po swoim B4 na niepowtarzalny wygląd swojego wozidła ;), także jeżeli ktokolwiek ma chwilę czasu i mnie odbierze... kawa na początek i czteropaczek na pożegnanie :D .... chodzi mi bardziej o to żeby sprzedający po mnie nie przyjechał na dworzec na ciepłym silniku, a takową deklarację złożył ... chyba wiadomo o co chodzi ;) Wszelkie info o dostępności poproszę na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dłubanina przy 300 litrowym baniaczku czytać akwariumie mnie czeka dzisiok...., a potem wieczorkiem zasłużony browczyk na mymłonie czyli na łonie natury, gdzieś w jakiś fajnych chaszczach...

Przyjemnego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień bry bry! środa minie tydzień zginie czy jakośc tak :P Najważniejsze że każda minuta przybliża nas do weekendu :D

Dłubanina przy 300 litrowym baniaczku czytać akwariumie mnie czeka dzisiok

Przestaw się na psa-on nie wymaga akwarium :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzień bry bry! środa minie tydzień zginie czy jakośc tak :P Najważniejsze że każda minuta przybliża nas do weekendu :D

 

Przestaw się na psa-on nie wymaga akwarium :P

 

Psa owszem, ale nie w bloku, poza tym ten oto zwierzak potrzebuje wyłażenia a to przy mojej pracy nierealne. Myślę nad jeżem pigmejskim (mniej kłopotliwy zwierzaczek).

 

Obróbka wizualna zrobiona teraz jeszcze mnie czeka obróbka techniczna czyli podmiana i rozkręcenie dwóch filtrów kubłowych, a potem sama przyjemność wpatrywania się w śliczny zbiorniczek. Jak ktoś chce fotki baniaczka, albo wszelkie porady w temacie akwarystyka słodkowodna i zbiorniki roślinne to zapraszam na prva.

Edytowane przez Monja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Muszę Wam wszystkim coś tu przyznać. Z uwagi na to, że jesteśmy też posiadaczami renówki Meganki Grandtour kombiaczka zalogowałam się na forum Megane i powiem Wam, że tam lipton, życie towarzyskie zero, zloty, spoty cisza i nic. To forum jest naprawdę prężne, jestem pod wrażeniem i pełna szacunku dla Was i Waszej organizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do tematu :http://forum.vw-passat.pl/threads/136406-III-Miedzyregionalny-Spot-Rodzinny-z-Kolejka-w-Rudach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple

 

Wojtku Ja niestety odpadam pracujący weekend mam w tym terminie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To tutaj nikt jeszcze nie proponował Ci cobyś wzięła męża pod pachę i przyturlała się na spota?

W sobotę był mocno integracyjny, dzisiaj troszkę mniej ale też fajnie, trzeba było przybyć a nie marnować czas na czytanie liptonowatego forum :D

 

No widzisz taka praca do 21 szej niestety. Jak się kiedyś uda to chętnie się przyturlam, ale osobno, bo ktoś musi pełnić dyżur przy dzieciakach :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrastwujcie ribjata!

 

Swą wypowiedź zacznę wierszem,

Gdyż pogoda dopisuje,

weekend zaczął się po pierwsze,

grill do pracy się szykuje,

 

Człowiek działa bardziej żywo,

nogi tańczą, ryj się śmieje

a w lodówce zimne piwo,

chyba mocno się dziś... zchleje

 

Gdzieś w oddali ćwierka ptaszek,

przeleciała szybko mucha,

rozweselił mnie dzwięk flaszek,

Kto nie pije - niech się ...

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności