Wojcis Zgłoś #11581 Napisano 19 Lipca 2013 (edytowane) [TABLE=class: uiGrid mvm][TR][TD=class: vTop] [/TD][TD=class: vTop fbEventLocationInfo]Stary Sącz, ul.Jana Pawła II, Camping 'Przystań' (rondo k/Subway'a) 16-18.08.2013[/TD][/TR][/TABLE] [TABLE=class: uiGrid mvm][TR][TD=class: vTop] [/TD][TD=class: vTop]VAG Inwazja ma na celu zebrać najlepsze samochody z grupy Vag (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, jak i Porsche, Bentley, Bugatti) w jednym miejscu, na jednym z najlepszych zlotów w sezonie. Zlot powstał z myślą o dobrej zabawie grupy osób kochających swoją pasję i samochody. Ten zlot to także dobre miejsce na wypoczęcie blisko natury i spędzenie wolnego czasu ze znajomymi. Piątek 16.08.2013 15:00 - otwarcie bram (nagroda dla pierwszych przybyłych klubów)18:00 - zawody zręcznościowe 20:00 - impreza pod gołym niebem, sety DJ-ów Sobota 17.08.2013 7:00 - otwarcie bram (możliwość wjazdu w nocy)8:30 – 11:00 - zapisy do zawodów 11:00 - pomiar Car Audio 12:30 - mierzenie gleby (pomiar wykonywany od mocowań wahacza) połączone z pomiarem czasu na najszybsze zawieszenie pneumatyczne - AirRide 13:00 - wybory najładniejszych aut zlotu w kategoriach * cult* german* rost / rat* hawaii 14:30 - konkursy na symulatorach – gry samochodowe – F1,- zawody zręcznościowe(rzut kołem na odległość, przeciąganie samochodu na czas)15:30 - konkursy związane z samochodami Grupy VAG:- najładniejsza komora silnika- najładniejsza felga- najmocniejszy zhamowany samochód w profesjonalnej hamownii- najlepsze spasowanie koła z nadwoziem- najlepiej zmodyfikowany silnikDodatkowo:- najliczniejsza grupa na zlocie- największa odległość do zlotu- konkursy dla grup, która przywiezie największa liczbę dziewczyn20:00 - impreza pod gołym niebem, sety DJ-ów Niedziela 18.08.2013 10:30 - ogłoszenie wyników połączone z prezentacją samochodów, które wygrały poszczególne konkurencje wraz z rozdaniem nagród15:00 - konkurs dla wytrwałych16:00 - oficjalne pożegnanie i zakończenie zlotu. Zgłoszenia uczestników prosimy wysyłać na adres e-mail:[email protected] Zgłoszenia przyjmujemy od 1 Lipca do 12 Sierpnia 2013r. Odpowiedzi możesz spodziewać się w ciągu 14 dni od przesłania nam poniższych informacji. Jedynie samochody, które dostały zaproszenie lub zostały zgłoszone i zaakceptowane mają możliwość uczestniczenia. W temacie należy umieścić "Vag Inwazja 2013"W treści e-maila należy umieścić:- imię i nazwisko (ksywa)- marka, model samochodu- numer rejestracyjny- załączyć zdjęcia zgłaszanego auta - liczba przewidywanych pasażerów Można także dokonać rezerwacji domków :Posiadamy na placu 5 domków, w cenie 300 zł na całe 3 dni zlotu.Rezerwacji można dokonać u organizatora telefonicznie pod nr 513274919 Wyposażenie domków:* parter - 4 łóżka, TV, łazienka (prysznic, umywalka, WC), przedpokój ze stołem i krzesłami.* piętro - 2 łóżka, przedpokój. Przy każdym samochodzie jest możliwość rozbicia namiotu. Dostępne jest również miejsce grillowe dla skorzystania przez uczestników oraz także niezależny catering. Na terenie campingu znajdują się także toalety wraz z prysznicami.Nad całą imprezą czuwać będzie agencja ochrony. Teren jest ogrodzony i jakiekolwiek wtargniecie osób z zewnątrz jest niemożliwe. Impreza będzie biletowana wjazd na 3 dni to koszt 20 zł od samochodu + 5 zł od pasażera. Zwiedzający - 5 zł od osoby (dzieci wstęp wolny). REGULAMIN IMPREZY 1. Vag Inwazja 2013 zwana dalej "zlotem" jest niekomercyjną imprezą organizowaną przez entuzjastów, zwani dalej „Organizatorem”. 2. Uczestnik zlotu jest zobowiązany przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów prawa, a także wszelkich wydawanych przez przedstawiciela Organizatora postanowień i zaleceń związanych z organizacją i przebiegiem imprezy. 3. Organizator zlotu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie zlotu. 4. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w regulaminie oraz przebiegu zlotu bez podania przyczyny. 5. Niedostosowanie się do regulaminu skutkować będzie upomnieniem, a w przypadku powtórzenia się sytuacji, wydaleniem z terenu zlotu bez prawa zwrotu poniesionych kosztów. W przypadku zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu uczestników lub osób postronnych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania Policji lub innych służb porządkowych. 6. Na terenie zlotu i terenie przyległym obowiązują przepisy prawa o ruchu drogowym. 7. Na terenie zlotu można poruszać się samochodem jedynie na wyraźna prośbę Organizatora lub za jego zgodą. Złamanie tego punktu regulaminu będzie równoznaczne z przymusowym opuszczeniem terenu zlotu bez prawa zwrotu poniesionych kosztów. 8. Wszelkie zachowania uczestników zlotu naruszające porządek na placu lub/oraz bezpieczeństwo innych uczestników, czy też ich samochodów będzie równoznaczne z przymusowym opuszczeniem terenu zlotu bez prawa zwrotu poniesionych kosztów. O tym czy zachowanie jest/nie jest zgodne z regulaminem decyduje Organizator. 9. Uczestnik zlotu ponosi pełną odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez niego na terenie, gdzie odbywa się zlot w stosunku do innych jego uczestników jak i za szkody wyrządzone w mieniu Organizatora. 10. Organizator nie bierze odpowiedzialności za sytuacje będące wynikiem nie przestrzegania zawartych powyżej postanowień oraz zarządzeń i poleceń przedstawicieli Organizatora odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek. 11. W przypadku zajścia zdarzeń nieuwzględnionych w powyższym regulaminie wszelkie sprawy sporne rozstrzygane będą przez Organizatora w oparciu o przepisy prawa. 12. Przekraczając bramy zlotu jednocześnie każda osoba zatwierdza znajomość niniejszego regulaminu zlotu i potwierdza swoją tożsamość jako jego uczestnik. 13. Jedynie samochody, które dostały zaproszenie lub zostały zgłoszone i zaakceptowane mają możliwość uczestniczenia.[/TD][/TR][/TABLE] Edytowane 19 Lipca 2013 przez Wojcis Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Monja Zgłoś #11582 Napisano 20 Lipca 2013 Do pracy czas śmignąć buuuuu....., ale na pocieszenie choć pogody nie żal :fuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pjotrm Zgłoś #11583 Napisano 20 Lipca 2013 ale na pocieszenie choć pogody nie żal Pogoda butelkowa :jack Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Buszmen Zgłoś #11584 Napisano 20 Lipca 2013 Pogoda butelkowa :kumple Dziś , to szczególnie Witka z rana, chociaż łeb cięższy niż zwykle (na sąsiadów można liczyć ) No pięknie, Ty też się stoczyłeś... Widzim się później:-D Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wilson Zgłoś #11585 Napisano 20 Lipca 2013 Qufa Wilson, po tych Twoich słowach to ja się boję z Tobą spotykać i mnie zaczyna upa szczypać to ściernym nie podcieraj i powinno się poprawić :lol2 chyba że zwykły papier o włosie zahaczył to też "będzie piekło" następnym razem jedziemy do Ciebie pod blok jak Cię nie będzie :kumple aaaa 3mać tam pion dzisiaj -z tym że pion to pojęcie względne bo zależy gdzie ustalicie poziom odniesienia Więc leżący mogą też być w pionie -miłej zabawy! :ok Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kserkses Zgłoś #11586 Napisano 20 Lipca 2013 Witam, wybieram się dniu jutrzejszym z rodzinką na wycieczkę do Krakowa na stare miasto i mam pytanko: gdzie najlepiej zaparkować samochód by nie deptać za dużo ? proszę o jakieś wskazówki, będziemy jechać od Katowic A4. Z góry za pomoc dziękuję. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Nord Zgłoś #11587 Napisano 20 Lipca 2013 Witam, wybieram się dniu jutrzejszym z rodzinką na wycieczkę do Krakowa na stare miasto i mam pytanko: gdzie najlepiej zaparkować samochód by nie deptać za dużo ? proszę o jakieś wskazówki, będziemy jechać od Katowic A4. Z góry za pomoc dziękuję. witaj, wydaje mi się, że jednym z lepszych rozwiązań, będzie zaparkowanie w galerii Krakowskiej, są opłaty ale i tak wychodzi najtaniej w tamtych rejonach. Druga opcją jest "dziki" parking parę metrów dalej za hotelem, czasami się tam parkuje ale są spore dziury no i może różnie być... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Buszmen Zgłoś #11588 Napisano 21 Lipca 2013 Witka:kumple Z góry za pomoc dziękuję. Tak jak napisał Nord, galeria Krakowska to najlepsze rozwiązanie;) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Monja Zgłoś #11589 Napisano 22 Lipca 2013 Hejka! Woooooolny poniedziałek ah z tym nadmiarem czasu wolnego cóż ja pocznę . Miłego dnia wszystkim Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Buszmen Zgłoś #11590 Napisano 23 Lipca 2013 Czeee małopolskie ludziki:kumple Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mariobros Zgłoś #11591 Napisano 23 Lipca 2013 :bry :kumple Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
niemniem Zgłoś #11592 Napisano 24 Lipca 2013 siems koliegi .... jako że za kilka dni śmigam do Was na śmieci po samochód to mam pytanko ... jest ktoś chętny w najprawdopodobniej piątek w godzinach popołudniowych (17-18, nie wcześniej) z okolic Nowego Targu odebrać mnie z dworca i dowieść na ul. Podtatrzańską ... nie ukrywam że gdyby był ktoś kto ma wprawne oko w oględzinach to jak najbardziej się przyda, dwie pary oczu to wiadomo że nie jedna. Wprawdzie już niestety nie VW ale cóż ..... VW będzie bankowo kiedyś znowu a tymczasem na coś większego muszę się przestawić http://tablica.pl/oferta/opel-sintra-atrakcyjny-wyglad-CID5-ID3c3il.html#4264e98a9b ... oczywiście moja wrodzona głupota (poza latami spędzonymi na uczelniach) daje znowu znać o sobie i właśnie oto ten model z drugiego końca Polski (czytaj Białystok - Nowy Targ) mi się spodobał . Jak powszechnie wiadomo, nie wiem czy akurat u Was w regionie, ale mam sentyment po swoim B4 na niepowtarzalny wygląd swojego wozidła , także jeżeli ktokolwiek ma chwilę czasu i mnie odbierze... kawa na początek i czteropaczek na pożegnanie .... chodzi mi bardziej o to żeby sprzedający po mnie nie przyjechał na dworzec na ciepłym silniku, a takową deklarację złożył ... chyba wiadomo o co chodzi Wszelkie info o dostępności poproszę na PW Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Monja Zgłoś #11593 Napisano 24 Lipca 2013 Dłubanina przy 300 litrowym baniaczku czytać akwariumie mnie czeka dzisiok...., a potem wieczorkiem zasłużony browczyk na mymłonie czyli na łonie natury, gdzieś w jakiś fajnych chaszczach... Przyjemnego dnia:) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wilson Zgłoś #11594 Napisano 24 Lipca 2013 dzień bry bry! środa minie tydzień zginie czy jakośc tak Najważniejsze że każda minuta przybliża nas do weekendu Dłubanina przy 300 litrowym baniaczku czytać akwariumie mnie czeka dzisiok Przestaw się na psa-on nie wymaga akwarium Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Monja Zgłoś #11595 Napisano 24 Lipca 2013 (edytowane) dzień bry bry! środa minie tydzień zginie czy jakośc tak Najważniejsze że każda minuta przybliża nas do weekendu Przestaw się na psa-on nie wymaga akwarium Psa owszem, ale nie w bloku, poza tym ten oto zwierzak potrzebuje wyłażenia a to przy mojej pracy nierealne. Myślę nad jeżem pigmejskim (mniej kłopotliwy zwierzaczek). Obróbka wizualna zrobiona teraz jeszcze mnie czeka obróbka techniczna czyli podmiana i rozkręcenie dwóch filtrów kubłowych, a potem sama przyjemność wpatrywania się w śliczny zbiorniczek. Jak ktoś chce fotki baniaczka, albo wszelkie porady w temacie akwarystyka słodkowodna i zbiorniki roślinne to zapraszam na prva. Edytowane 24 Lipca 2013 przez Monja Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Monja Zgłoś #11596 Napisano 25 Lipca 2013 Hejka. Muszę Wam wszystkim coś tu przyznać. Z uwagi na to, że jesteśmy też posiadaczami renówki Meganki Grandtour kombiaczka zalogowałam się na forum Megane i powiem Wam, że tam lipton, życie towarzyskie zero, zloty, spoty cisza i nic. To forum jest naprawdę prężne, jestem pod wrażeniem i pełna szacunku dla Was i Waszej organizacji. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
romeo9999 Zgłoś #11597 Napisano 25 Lipca 2013 Zapraszam do tematu :http://forum.vw-passat.pl/threads/136406-III-Miedzyregionalny-Spot-Rodzinny-z-Kolejka-w-Rudach Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mariobros Zgłoś #11598 Napisano 25 Lipca 2013 :bry :kumple Wojtku Ja niestety odpadam pracujący weekend mam w tym terminie. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Monja Zgłoś #11599 Napisano 26 Lipca 2013 To tutaj nikt jeszcze nie proponował Ci cobyś wzięła męża pod pachę i przyturlała się na spota?W sobotę był mocno integracyjny, dzisiaj troszkę mniej ale też fajnie, trzeba było przybyć a nie marnować czas na czytanie liptonowatego forum No widzisz taka praca do 21 szej niestety. Jak się kiedyś uda to chętnie się przyturlam, ale osobno, bo ktoś musi pełnić dyżur przy dzieciakach pozdrawiam Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
wilson Zgłoś #11600 Napisano 26 Lipca 2013 Zdrastwujcie ribjata! Swą wypowiedź zacznę wierszem, Gdyż pogoda dopisuje, weekend zaczął się po pierwsze, grill do pracy się szykuje, Człowiek działa bardziej żywo, nogi tańczą, ryj się śmieje a w lodówce zimne piwo, chyba mocno się dziś... zchleje Gdzieś w oddali ćwierka ptaszek, przeleciała szybko mucha, rozweselił mnie dzwięk flaszek, Kto nie pije - niech się ... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach