Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

A inne telefony widzą (paruja) słuchawkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy pytanko mam takie: mam xperia neo V z malutką (2gb) seryjną kartą pamięci, na której się za szybko kończy miejsce. Kartę większą już mam kupioną. Czy wszystko będzie mi chodzić jak tylko wezmę i przełożę? Czy zgrywać ze starej karty na nową wszystko? Zakładam, że różne aplikacje zapisują się na karcie. Maile (na nich najbardziej mi zależy) pewnie też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karte mozesz śmiało przełożyc. Jesli nie przenosiłes aplikacji na SD to nic tam wielkiego nie będzie oprócz twojej muzyki, zdjec, filmów :)

 

Maile jesli na gmailu to nie zapisują sie wogóle na fonie:) Są w googlach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość przystosowania telefonu z androidem do funkcjonalności takiego pseudo tabletu graficznego? Pokrótce chodzi o to bym mógł rysować palcem po telefonie i te ruchy byłby odwzorowywane na pewnym obszarze ekranu komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słyszałem o takim programie ale ciekawy pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie. czy ktos wie gdzie moge znalesc te program --> Bluetooth SIM Access Profile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze chodzi ci o polaczenie z zestawem samochodowym

Edytowane przez lukasz8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza sie ale moj HTC tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sprawdzilem i u mnie tez tego nie ma ale gdzies czytalem ze te romy wlasnie to maja.

sklep play nie wchodzi w gre ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość przystosowania telefonu z androidem do funkcjonalności takiego pseudo tabletu graficznego? Pokrótce chodzi o to bym mógł rysować palcem po telefonie i te ruchy byłby odwzorowywane na pewnym obszarze ekranu komputera.

jest taki program unified remote, ekran telefonu służy jako mousepad od komputera, może cię to coś naprowadzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam pytanie. czy ktos wie gdzie moge znalesc te program --> Bluetooth SIM Access Profile

 

Ja mam z tej strony (płatny ale śmiga rok w HTC Desire Z i zero problemów)

http://www.android-rsap.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC dziś wrócił od lekarza po wymianie płyty głównej, umarł tak jak większość HTC opisywanych w necie, te same objawy i ta sama naprawa.

Od razu też znalazł nowego właściciela, a w moją rękę trafił SG3 :lol który od razu dostał A 4.1.1

A teraz pytanie, jaki programik zastępujący oryginalną galerię polecacie i jaki to edycji obrazów.

i jaki programik do edycji kontaktów na PC aby potem przerzucić do telefonu, a może jest jakiś przyjazny program do edycji kontaktów na androida.

Edytowane przez Bimbasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bimbasz ja do przeglądania galerii mam na SG2 QuickPic, fajny programik, do edycji przy wysyłaniu mmsów fajny jest program GO SMS PRO , przed wysłaniem mmsa można zastosować różne filtry na caly obrazek, coś podobnego do Instagram, dialer i kontakty "Ex Dialer".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzic czy na moja xperie u jest aktualizacja do androida 4,0 bo takowy lub o podobnej nazwie sony zapowiedział do zaktualizowania z 2,3,7,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do kontaktów w Androidzie to gmail służy, na komputerze się kontakty bardzo przyjemnie obrabia a wszystko się samoczynnie synchronizuje z telefonem. Nie wiem jako w dzisiejszych czasach można trzymać kontakty tylko w telefonie skoro chmury są darmowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam inne pytanie, jak włączyć w andku opcje żeby mi jak wsiadam do auta automatycznie łączył się z autem, urządzenia są powiązne bo tak mam podpiasne, tylko za każdym razem znowu musze kliknąc na auto żeby połączyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja mam inne pytanie, jak włączyć w andku opcje żeby mi jak wsiadam do auta automatycznie łączył się z autem, urządzenia są powiązne bo tak mam podpiasne, tylko za każdym razem znowu musze kliknąc na auto żeby połączyło

 

BT cały czas ON

a powiązanie z samochodem musi być ustawione na automatyczne łączenie bez potwierdzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sprawdzic czy na moja xperie u jest aktualizacja do androida 4,0 bo takowy lub o podobnej nazwie sony zapowiedział do zaktualizowania z 2,3,7,

Zainstaluj program na kompie Sony PC Companion, podłącz telefon i zobaczysz czy jest juz dostępna aktualizacja....

 

 

skoro chmury są darmowe...

 

yyy, a co to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez cervandes

skoro chmury są darmowe...

yyy, a co to ?

 

Wg mnie to takie coś z czego pada deszcz ale skoro znalazło się to w tym temacie, to podejrzewam że mogę się mylić ;):P

 

A tak już całkiem w temacie - trafiłem na taką apkę:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kebab.Llama&hl=pl

 

Bardzo fajna sprawa - polecam!

 

---------- Dodano o 21:22 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:20 ----------

 

A i dodam jeszcze tylko tego linka - może się okazać pomocny w okiełznaniu ww apki:

 

http://www.dobreprogramy.pl/kamil_w/How-To-Lama-czyli-automatyzowanie-Androida,34209.html

Edytowane przez sebus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy, a co to ?

 

Cloud computing na przykład, dane przechowywane na serwerach - do których masz dostęp z każdego miejsca i urządzenia posiadajacego połączenie z internetem.

 

Kontakty przenosisz na gmaila - w razie zmiany telefonu, czy jak go zgubisz/ ukradną - to kontakty przepadają nie mając ich gdzieś zapisanych. A jak masz synchro z gmailem to w nowym telefonie podajesz tylko login i hasło do swojego konta i same się zaciągną. Jak nowy wprowadzasz w telefonie to automatycznie się on w kontaktach gmaila też doda... jeśli skasujesz z poziomu komputera to w telefonie zniknie i tak dalej i tak dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności