Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam SwiftKey a. Dla mnie jest rewelacyjna. A pisze bardzo niedokładnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam SwiftKey

Ja dzisiaj zakupiłem, skończył mi się trial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę o radę. Zbliża się u mnie wymiana telefonu więc chciałbym wybrać coś w miarę dobrego. Jeżeli chodzi o pułap cenowy to będzie to promocja w sieci więc może być różnie np: od 1zł do 700zł. Wymagań co do telefonu nie mam wysokich. Oglądałem Nokie Lumie - nawet,nawet ale brak BT dyskwalifikuje ten model. Nie upieram się co do systemu operacyjnego,może być android - (ważne żeby był BT którym łączę się w aucie z zestawem głośnomówiącym). Pomożecie?

 

A i jeszcze jedno moja sieć to T-Mobile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę z pewnym przekonaniem polecić Samasunga Galaxy SII. M.in. sprzętowo tj. wydajny procek dwurdzeniowy, 1GB RAM, wielkość/kolory/kontrast wyświetlacza amoled super. Jak dla mnie to jest on wszystkomający ;) Teraz w T-Mobile jest już sprzedawany z andkiem ICS 4.0.3, a co do ceny to zależnie od Twojego abonamentu, ale spokojnie w tym budżecie się zmieścisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze swojej strony mogę z pewnym przekonaniem polecić Samasunga Galaxy SII. M.in. sprzętowo tj. wydajny procek dwurdzeniowy, 1GB RAM, wielkość/kolory/kontrast wyświetlacza amoled super. Jak dla mnie to jest on wszystkomający ;) Teraz w T-Mobile jest już sprzedawany z andkiem ICS 4.0.3, a co do ceny to zależnie od Twojego abonamentu, ale spokojnie w tym budżecie się zmieścisz.
Ok fajnie. Może jeszcze jakiś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak jak Adam napisal - jak przytrzymasz Home i Power, to robi sie ladny zrzut ekranu (zapisuje w galerii)

właśnie u mnie to nie działało , dzisiaj pogrzebałem i znalazłem ze działa przy Volume down i Power (tak na przyszłość jakby ktoś szukał )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam maly problem który wybrac telefon

Samsung galaxy mini 2 czy sony xperia U?

Dodam ze ma głównie służyć do dzwonienia i szperania w necie. nigdy nie mialem telefonu z dotykowym wyświetlaczem i troche niezgrabnie sie obsługuje nimi wiec to tez prosze miec na uwadze . Czekam na opinię.

 

Też miałem największe obawy właśnie z przestawieniem się na telefon z dotykowym ekranem...ale szybko się przyzwyczaiłem i w sumie ciężko się teraz obejść choćby bez klawiatury qwerty i dużego wyświetlacza na cały aparat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem o jakim abonamencie mowa dlatego podałem te które mi się podobają i bym brał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatecznie wybiorę Lumie 800. Po testach okazało się że połączenie przez BT z zestawem głośnomówiącym jest możliwe, a na tym zależało mi najbardziej. Poza tym parametry tego aparatu nie są takie złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie :)

 

SGS 3 vs HTC One X

 

Co wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC desire z ot tak sie wysypal. Lezal sobie normalnie w samochodzie podczas jazdy, a gdy chcialem go uruchomic byl martwy. Nie bylo reakcji na zaden przycisk. Wyjecie bateri pomoglo na jego uruchomie ale wisi od razu na ekranie z napisem htc. Na zaden przycisk nie reguje. Wylaczenie tylko poprzez wyjecie baterii

 

Jak najlepiej przywrocic do zycia tego androida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał moim zdaniem htc one x.

 

Bimbasz nie chce krakać ale mogła się wysypać płyta główna a to tanie nie jest , chyba że masz na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chcę zakupić samsunga s plus lub sII najlepiej nowy.Może macie cos na uwadze.Będę bardzo wdzięczny.Cenowo zawsze sie dogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał -, oba telefony to kombajny ale sgs3 w testach wydajniejszy, lepszy ekran i lepszy system audio - gdzieś w necie widziałem ściąge HTC dla sprzedawców, co mają mówić gdy potencjalny klient zacznie porównywać one x do sgs3 - dość komiczne były tam kontrargumenty :-)

 

Bimbasz - Odin, nowy soft i jazda. Jak komp nie zobaczy telefonu to trochę lipa bo pewnie hardware.

 

Do kolegi wyżej : sgs + i sgs2 to jak vw up i Phateon ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SGS 3 vs HTC One X

 

Co wybrać ?

 

Michał -, oba telefony to kombajny ale sgs3 w testach wydajniejszy

A ja po przeczytaniu testów i zabawie fonami wybrałem One X (zresztą goście od testów też polecali)

SIII aż o tyle szybszy nie jest a w codziennym użytkowaniu One X lepiej się sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem One X ma z bardzo słabym aparatem, reszta bardzo porównywalna.

 

SGS3 to plastik fantastik ale o niebo lepsze zdjęcia i ciut wydajniejszy.

 

HOX wykonany lepiej, lepsze materiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy proszę o radę. Zbliża się u mnie wymiana telefonu więc chciałbym wybrać coś w miarę dobrego. Jeżeli chodzi o pułap cenowy to będzie to promocja w sieci więc może być różnie np: od 1zł do 700zł. Wymagań co do telefonu nie mam wysokich. Oglądałem Nokie Lumie - nawet,nawet ale brak BT dyskwalifikuje ten model. Nie upieram się co do systemu operacyjnego,może być android - (ważne żeby był BT którym łączę się w aucie z zestawem głośnomówiącym). Pomożecie?

 

A i jeszcze jedno moja sieć to T-Mobile.

 

jeśli jeszcze aktualne to napisze jak poprzednicy SGSII . Ja całe życie miałem nokie z klawiaturą i tak jakby zawsze byłem zadowolony ale ostatnio zmieniłem na polecany telefon i powiem , że rewelacja.

Aparat , kamera FULL HD , android i cała reszta super - nie chcę innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym wybrał htc, ze wzgledu na lepsze wykonanie a tych rzeczy typu wydajność i pełnia możliwości przeciętny użytkownik nie poczuje różnicy a pozatym i tak nie wykorzysta max możliwości:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności