Skocz do zawartości
adam75pl

ANDROID - telefony i aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Adam za porade;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Adam za porade

ni ma problema ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny, zeby za raczke przeprowadzic mnie przez roota w sgs2?

Na wszystkich forach jest milion postow i 2 miliony linkow do roznych wersji a troche nie chce mi sie czytac wszystkich postow czy pytac i czekac 2 dni na odpowiedz.

Jesli wiec zrobie root, to telefon bedzie mial ten sam system co przed rootem, czy bedzie tabularasa i trzeba wgrywac jakis rom (stockowy albo custom).

 

I co to jest do licha MTP. ktore pojawia mi sie po podpieciu telefonu do PC? Zawsze bylo normalne USB w trybue Kies, a teraz jakies czary mary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką nawigacje polecacie ?Myślę o czymś darmowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaką nawigacje polecacie ?Myślę o czymś darmowym ;)

 

Spróbuj Sygic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj Sygic .

 

Nie jest darmowy, ale polecam

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męcze się z instalacją IGO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś linki do pobrania igo my way dla rozdzielczość 240x320 z mapka Polski, czekam tutaj lub na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest darmowy, ale polecam

 

HTC Sensation XE

 

No fakt ale Sygic Aura jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wieta Pany że na markecie są taniuuuuśkie aplikacje w promocji? Za całe 10 centów (34 grosze) kupiłem już kilka, m. in.

 

beautiful widgets

endomondo pro

paper camera

star chart

talking tom 2

 

i najlepszy moim zdaniem launcher: ADW Launcher EX

 

A wszystko to dzięki 10 miliardom instalacji z android market, codziennie po 10 nowych płatnych aplikacji pojawi się w cenie 34 groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie jaki telefon na androidzie z klasy premium kupić, ale musi mieć klawiaturę, przemyślałem temat i np cały dotykowy nie będzie dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko z racji konczacej sie umowy Moja Zona ma do wyboru 2 telefony tzn. HTC WilfireS lub Samsung Wave S8500 i nie bardzo wiem ktory wybrac. Nie wiem co wybrac.

 

Ja bym polecał Ci Wave'a. Kolega ma i bardzo sobie chwali. Mnie natomiast bardzo podoba się wykonanie tego telefonu - jakość materiałów i spasowanie powala :) i ma bardzo dobry wyświetlacz AMOLED i 1GHz procesor. Tylko nie jest to Android a Bada, ale ponoć to udany system :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś jakieś linki do pobrania igo my way dla rozdzielczość 240x320 z mapka Polski, czekam tutaj lub na pw
Kolego jest coś takiego jak Chomik tam znajdziesz na 100% każdą mapę tylko musisz założyć konto masz ty wyszukiwarkę http://www.szukaj-w-chomikuj.vcr.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, prosba o pomoc w rootowaniu teelfonu nieaktualna. Nie palita sie do pomocy to musialem zrobic sam;)

 

 

podpowiedzcie jaki telefon na androidzie z klasy premium kupić, ale musi mieć klawiaturę, przemyślałem temat i np cały dotykowy nie będzie dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Rynek niestety bardziej rozwija sie w kierunku dotykwocow, wiec QWRTasy nie maja takiej mocy.

Najlepiej byloby miec N950, ale finskie mendy wypuscily te telefony dla deweloperow, a takim szarym ludzikom jak Ty, kazali nazrec sie N9.

Poczytaj to http://smartfony.play.pl/android/telefony/2011/porownanie-telefonow-z-fizyczna-klawiatura-qwerty/

Ja bym rozmyslal miedzy Milestone, Xperia a galaxy S Pro (nie wiem czy dostepny w Polsce ten ostatni)

 

 

Kolego jest coś takiego jak Chomik tam znajdziesz na 100% każdą mapę tylko musisz założyć konto masz ty wyszukiwarkę

Chomik jest dla fajfusow, ktorzy lubia komus nabijac kabze. Jesli plik ma powyzej 10MB, to kaza sobie wysylac platne SMSy, wiec wiesz...

Co do mapy to peb.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie ma innych sposobów, są obejścia jak ściągać za free wystarczy poczytać, ja ze 100Gb już pobrałem i nawet grosza nie wydałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podaj ten magiczny spsob, bo tu rozchodzi sie o czas.

Jak ktos sie pyta o mape do X, to pewnie nie ma czasu jej szukac, a tymbardziej szukac sposobu, jak sciagnac za darmo z chomika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to podaj ten magiczny spsob, bo tu rozchodzi sie o czas.

Jak ktos sie pyta o mape do X, to pewnie nie ma czasu jej szukac, a tymbardziej szukac sposobu, jak sciagnac za darmo z chomika...

Krótki filmik http://www.google.pl/search?q=chomik+jak+pobrać+za+darmo&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozillal:official&client=firefox-a jak dla mnie żadnych problemów, wystarczy robić dokładnie tak jak w opisie i ciągniesz do woli , jest jeszcze jeden sposób zamula kompa ale też działa, szukasz programik który zmienia co sekundę IP i z darmowego 50mb dziennego transferu robią się Gbajty Edytowane przez maxs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC ChaCha mam na nim taki problem ze Skype, podczas rozmowy w głośniczku telefonu charczy i rozmowa jest praktycznie nie możliwa, coś tam słychać co rozmówca mówi ale takie wrażenie jest jakby się transmisja sypała. Natomiast gdy pod tej samej rozmowy przełączy się na tryb głośnomówiący to jakość rozmowy jest idealna. O co to biega. Jak miałem Skype zainstalowany np na Nokia E51 było bez problemu a łącze internetowe te same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o HTC DESIRE Z?

 

 

Nowe mieszkania w inwestycji Bielany Residence

Edytowane przez chomik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o HTC DESIRE Z?

Zapraszam do skorzystania z szukajki, ten fonik był już tu opisywany :ziew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności