Skocz do zawartości
Kojakoss

Grill Passat B3

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi powie z czego wykonany jest Grill w pasku ? mi kolega powiedział ze z plastiku i można dać do dospawania Bad Looka jakos mi sie w to wierzyć nie chce ?!:confused: to niby takie jak plastik jest ale nie zupełnie sam nie wiem co to jest chce go przerobić sobie ale musze wiedzieć dokładnie z czego on wykonany jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kompozytu da sie spawac. tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli moge dac tam gdzie swpawają plastiki do aut ? :D bo koło mnie jest sklep z akcesoriami do Tuningu i oferuja sie ze spawają plastiki itd;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że są ich dwa rodzaje....(?) Miałem dwa orginalne i były z włókna szklanego. Na bank! Tanie podróbki też. Jedynie chyba grile ABT są odlewem jakiegoś plastiku. Jeśli masz go i tak kleić to sprawdź dla pewności na wewnętrznej stronie (niewidocznej). Zdrap delikatnie i zobaczysz jaką ma strukture...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdze ale z tego co widze i wiem to mam Fabrycznego Grilla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z włókna szklanego tez da sie spawac, normalnie u plastikarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok o to mi właśnie chodziło dam mu zeby mi dospawał ładnego Bad Looka i zaklepał znaczek zrobil na gładko :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie sprzedalem koledze z form bad looka zrobionego z ori grilla przez plastikarza wiec na bank sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sprzedalem koledze z form bad looka zrobionego z ori grilla przez plastikarza wiec na bank sie da
fakt ... i jedynie z tyłu grilla widac ze było cos przy nim robione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grill ABT jest z włókana szklanego kolego tak jak i zwykły orginalny grill podróbki są z tandetnego platiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak mówisz Misiek, to na pewno tak jest... Tak mi sie tylko zdawało bo abt wydaje się bardziej elastyczny...

Co do podróbek potwierdzam. Lipa i w ogóle nie dolegają do błotnika.

A jak tam obróbka twojego???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grill juz przerobiony :) wstawiłęm ten wypaczony kawałek od orginalnego grilla i jest jak nowy narazie lezy w podkładzie czeka aż sie cieplej zrobi i bedzie malowany w kolorek razem z lotka i zderzakami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W b3 grill jest z laminatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko odnośnie grilla do B3 w wersji BAD LOOK i bez znaczka.

Jak wiadomo w oryginalnym grillu od znaczka VW idzie rura do filtra powietrza i czy po założeniu grilla bez znaczka dopływ powietrza bedzie utrudniony czy ma to jakiś wpływ na jazde?

Słyszałem że w takim wypadku silnik może się przegrzewać.

Z góry dzięki za odp.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrzewać nie powinien ;) Jedyne co to troche słabszy dolot będzie.. Może pokombinować by trzeba było pociągnąć jakąś rure od puchy w dół i wyprowadzić koło chłodnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tej rury wogóle i nie widzę żadnej różnicy ani w osiągach, ani w temp silnika:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę rurę najczęściej zdejmują gazownicy przy zakładaniu instalacji, ja też jej nie mam i auto jeździ. Na stopień chłodzenia nie ma to wpływu, to tego ważny jest "hokej" pod zderzakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wiadomo w oryginalnym grillu od znaczka VW idzie rura do filtra powietrza

Jest też opcja w przypadku klimy kiedy to wlot powietrza do filtra jest pod maską, trzeba by po szrotach sie rozejrzeć, możesz wtedy mieć pełną atrapę i ori wlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlasnie klime i ogyginalnie nie wydaje mi sie zeby szla jakas rura dolotowa do filtra z grilla;) jest ladnie zakonczone guma i w ogole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi.

Więc wychodzi na to że po założeniu grilla bez znaczka osiągi i temperatura silnika jest bez zmian.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności