Skocz do zawartości
misieek86

Kierownica z B5 do B4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ostatni tak się zastanawiałem czy kierownica z passata B5 taka trójramienna będzie pasowac do B4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 ramienną da sie wsadzić to i 3 ramienna pewnie też, tylko ciekawe jak z poduszką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 ramienną da sie wsadzić to i 3 ramienna pewnie też

 

Mozesz to poprzec przykladem? ;P Bo i mnie swego czasu zastanawialo czy da rade wlozyc ta 3 ramienna w skorce do B3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle że sam sie zastanawiałem nad taką opcją ale cena wygrała nad chęcią posiadania namiastki B5, nie mniej jednak widziałem i to nie wiem czy nie na fotce z Naszego forum zdjęcia wnętrza B3 lub B4 z tą oto kierą

b5kierownica.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tylko tyle że sam sie zastanawiałem nad taką opcją ale cena wygrała nad chęcią posiadania namiastki B5, nie mniej jednak widziałem i to nie wiem czy nie na fotce z Naszego forum zdjęcia wnętrza B3 lub B4 z tą oto kierą
Było b3 z trójramienna , ale może trzeba będzie dać inną kolumnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wam mówię że nie pasuje
A szkoda bo bardzo fajnie wyglądają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nas przyjeżdża klient z kiero trzy ramienną w b4 ale się pytałem czy sam montował to mówił że takiego kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się da, kwestia chęci i pieniędzy; pytanie było: czy pasuje?

 

Dobra skoro wiesz cos na ten temat, to podziel sie jak to zrobic. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez widziałem na zdjęciach już nie będę zamieszczał tego co mam bo już Kris pokazał że jednak się da. Tylko że poduszka to pewnie nie wystrzeli w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to też chodzi żeby i poduszki działały :) może ma ktoś zdjęcia z tyłu tych kierownic jak one wyglądają, czy są w ogóle podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to kwestia gustu, ale taka kiera przecież nawet nie pasuje do B4....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć kierownic pełno na allegro można se porównać ale czy to coś da? Już lepiej wstawić taką "tuningową" z oryginalną poduszką jak Niemce sprzedają na ebay.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co porownasz ze zdjec? tam z tego co pamietam wieloklin jest inny i w tym jest problem, o poduszke bym sie tak nie martwil, bo byl juz taki temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności