Skocz do zawartości
emcom

Połączenie wskaźnika poziomu paliwa z czujnikiem - gdzie ?

Rekomendowane odpowiedzi

opis naprawy wskazanie temp czytałem ale nie wiem czy to to samo

A gdzie to czytałeś? Bo w B4 obydwa wskaźniki mają taką samą budowę więc w B3 pewnie jest podobnie. Zatem pewnie naprawa będzie taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to czytałeś?

trochę mi to zajęło ale znalazłem:P

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=436&highlight=stabilizator+napi%EAcia

tutaj o tym czytałem gips polega tylko w moim przypadku ze nie mam lutownicy o tak małym grocie no i popalenie tych ścieżek mnie przeraza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za pierwszym razem robiłem to transformatorówką i dałem radę, to też sobie poradzisz :ok:

chyba że masz takie grzane dildo do lutowania rynien :manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak masz takie doświadczenie to zdradź mi tajemnice jak te cyferblaty sa zamontowane? czy sa na wcisk czy może te dwie malutkie śrubki je trzymają?

i jeszcze jedno może wiesz w którym dokładnie miejscu (jak możesz zaznacz mi to na fotce) podpiąć sie masa bezpośrednio zeby wyeliminować temat braku masy

 

http://oskamp.dyndns.org/gallery/Kombiinstrument/MVC_445F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskaźniki są na wcisk, tylko prędkościomierz jest na wkrętach, 4 szt dobrze widoczne. Dodatkową masę odpuść bo to nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki jeszcze sie tylko upewnię ze ten stabilizator jest w prawym górnym rogu pod obrotomierzem tak? tak wnioskuje z fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałbym się upewnić że to zimne luty. Otóż wskaźnik paliwa i temperatury szaleje cały czas. Dodatkowo jak zagrzeje się troche w środku gaśnie podświetlenie zegarów i wszystkie kontrolki a zaświeca się kontrolka świateł długich. Mam znajomego który powiedział ze może mi to przelutować i myślicie że to zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ci ten znajomy przelutuje ten licznik i ciesz sie sprawnymi wskaźnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozmontowałem dzisiaj licznik i zawiozłem płytke do przlutowania. Zauważyłem że oprócz tego wielkiego wtyku z kablami obok prędkościomierza jest jeszcze jakiś wtyk na trzy piny. Czy powie mi ktoś od czego to jest i dlaczego nie mam tam nic wpięte??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyjście czujnika prędkości pojazdu, jeśli jest taki zamontowany. w AAZ do niczego nie jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności