Skocz do zawartości
wojtek_vr6

Jeżeli myslisz,że masz czyste auto to sie myslisz:)

Rekomendowane odpowiedzi

oszit... te felgi to on doczyścił! miszczu! ale z plakiem po nadkolach to chłopak przegiął już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Ale czarny kolor do samochodu to chyba największa porażka. Kilka godzin mycia, a po minucie brud już widać na karoserii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jeszcze filtru oleju nie wyczyścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre. Ale czarny kolor do samochodu to chyba największa porażka. Kilka godzin mycia, a po minucie brud już widać na karoserii.

ale za to widok czarnej perły po polerce bezcenny :D

Edytowane przez tomek1811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo roboty, ale efekt- niesamowity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrzunio :D dał bym mu swojego do odpicowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie takich owacji temu nie dam....a juz tłumacze dlaczego...

 

Gdyż każdy z nas jesli jest chociaz w odrobinie pedantem samochodowym, jeśli by kupił auto w tak szmelcowym stanie to tez by poczynił podobnie aby je doprowadzic do wyglądu...

 

sam tez to przechodziłem w z dziaduniem (i w sumie przechodze nadal etapy z wyjątkiem polerki)

 

 

tylko zastanawia mnie to traktowanie plastików opalarką... jestem ciekaw po jakim czasie sie plastik odbarwi

Edytowane przez kosmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem maniakiem czystosci, ale teraz w zime to cholery dostaje nic porzadnie nie mozna zrobic przy aucie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż,efekt wizualny jest GIT!Ale mi osobiście by się jakoś nie chciało aż tak picować Passka.Mycie,odkurzanie,jakiś plak i polerka mi wystarczą :D Chyba że oddałbym mu do zrobienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem czarnego paska i NIGDY w życiu już czarnego nie kupię. Pół godziny po wypolerowaniu latem - auto stoi pod blokiem i jest dosłownie siwe :kwasny: A weź pojeździj jeszcze po mieście, wskocz gdzieś w kałuże.....

Poza tym - nagrzeanie w lecie na słońcu. Czasami to przecież jaja twardniały od gorącą (nawet zdjecie gaci i wentylacja - by nic nie dały). zraziłem się więc do tego koloru , ale swojego latem na polerkę dam fachowcowi a środek sam "wyczeszę" - ale bez przesadyzmu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja miałem czarnego paska i NIGDY w życiu
zraziłem się więc do tego koloru

 

A co ja mam powiedzieć :D Pierwsze auto czarne polo, drugie czarna corsa, trzecie czarny B4 i teraz locha :D Po pierwszym czarnym już powiedziałem że nigdy w życiu a tu taki pech....

 

Na taką polerkę jak w linku nie mam miejscówki żeby tego dokonać i jedynie jak jestem w rodzinnych stronach i jak pojadę do babci to trochę poszaleję, poświecę mu kilka godzin. Co innego jakbym miał swój garaż, podwórko... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do takiej polerki to trzeba mieć jeszcze:

- sprzęt

- czas

- miejsce.

 

Co prawda "wyczesanie" wnętrza, że tapicerka jest prawie biała na słupkach i suficie, no i tapicerka na fotelach wymyta, plastiki wyczyszczone i wyplakowane, to ponad 3 godziny to zajmuje. A i tak w mniejszym zakresie to robiłem, niz ten gośc z Borą. Wiec na coś takiego to ze dwa dni trzeba :D No i sporo samozaparcia.

i...... nie mieć rodziny :hyhy: Być singlem. Bo żebys nie wiem jak się starał, to wpuść swoją drugą połóowke ze trzy razy do samochodu w danym dniu, do tego dolicz dzieciaka, niektorzy dorzucą psa. No i tak na koniec dnia możesz mieć większy syf, niz przed czyszczeniem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Być singlem. Bo żebys nie wiem jak się starał, to wpuść swoją drugą połóowke ze trzy razy do samochodu w danym dniu, do tego dolicz dzieciaka, niektorzy dorzucą psa. No i tak na koniec dnia możesz mieć większy syf, niz przed czyszczeniem

 

I tu masz racje, muszę się z Toba zgodzić :D niestety...

 

Ale do takiej polerki to trzeba mieć jeszcze:

- sprzęt

- czas

- miejsce.

 

Miejsca tylko nie mam, a polerka i pasta farecla już dawno zakupiona....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami to przecież jaja twardniały od gorącą (nawet zdjecie gaci i wentylacja - by nic nie dały).
Danek podgrzewanie foteli w lecie się wyłącza. :rotfl:

Tam się zachwycacie a mój tak wygląda (teraz jeszcze gorzej)

 

obraz009vt.th.jpg

 

I jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem, aż się tu pojawisz :rotfl; Wiedziałem, ze jak o kolorze napiszę, to na pewno tu zawitasz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za to jestem zadowolony z koloru Passka ;) Nie przeszkadza mi że syf bardziej widać,wystarczy go częściej umyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem, ze jak o kolorze napiszę, to na pewno tu zawitasz
Podjudzasz :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zaluje, ze czarnego paska nie wzialem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności