Skocz do zawartości
wojtekk

Od ilu zabieraja prawko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pracowałem w firmie kurierskiej to w dwa miesiące trzasnąłem 19 pkt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego kup sobie jutroDziennik - Gazetę Prawną , tam wsio o pkt i kodeksie :)

 

...w tv reklama była 30 sek temu

 

EDIT:

 

ja robię około 100kkm rocznie i też balansuję pomiędzy 15-21 zazwyczaj,

jak się jeździ to i CB nieraz nie pomoże, niestety ... można śmiało powiedzieć , taka lekka adrenalinka towarzyszy każdemu wyjazdowi :D

Edytowane przez martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy przekroczył 24pkt i musiał odnowa robić prawko czyli zdać egzamin, do czasu egzaminu nie mógł prowadzić auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie mozna prowadzic, bo jak zlapia to wysylaja jakies pisma do najblizszych wordow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie mozna prowadzic, bo jak zlapia to wysylaja jakies pisma do najblizszych wordow.

 

Auto możesz prowadzić zawsze. Sęk w tym, czy legalnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak złapią to policja wysyła pismo do najblizszych wordow o odroczenie egzaminu

oczywiscie plus mandat ale bez punktow:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze jak jadę to mam otwartą osłonę przeciw słoneczną i na fotce nie widać twarzy dobre rozwiązanie na fotoradary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze jak jadę to mam otwartą osłonę przeciw słoneczną i na fotce nie widać twarzy dobre rozwiązanie na fotoradary

ja lubie siedziec nisko, a za wysoki tez nie jestem(177 cm) wiec osłona w mym przypadku nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Uwaga pirat mówili, że zabierają jak się ma 25pkt. 24 możesz mieć, tylko kursik Cię czeka żeby zlikwidować te 6 pkt. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rosiek ci trochę pojechał, ale co do tematu to mój BOSS ma nieco ciężką nogę:)i już prawie wszyscy jego ( pracownicy )byliśmy:D za niego na waliców w wawie aby mu dupsko uchronić,punkty były BOSS mandat płacił i premia była, więc szukaj kogoś podobnego ,czy ty czy inny mandat i tak będzie .:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No rosiek ci trochę pojechał

dostalem lekkich palpitacji serca po jego wypowiedziach:D

no tak sie robi z tymi fotoradarami, gdy nie bedzie mnie widac dobrze tez posciemniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi kolego zabrali i powiem tak jak pisali goń jak najszybciej odloczac do wordu... od zatrzymania mineło 6 miesięcy zanim zrobiłem prawko papiery biurokracja...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo 20’sto letniego stażu i ok. 50 tys km rocznie jestem punktowa dziewicą.

Dostałem raz z ukrytego radaru w Krakowie. Siedzieli z grillem obok dwupasmówki z ograniczeniem do 70 :) Właścicielką passata jest oczywiście moja Pani, wiec ja wezwali na komendę. Na komendzie tłum, wszyscy z tego samego radaru. Pan policjant pomimo wyraźnego zdjęcia pyta kto prowadził. A Pani na to „ – nie jestem pewna, zdjęcie mało wyraźne, mandat proszę napisać na mnie” i po sprawie.

Inny przykład. Taką samą akcje zrobiliśmy w Niemczech, w 2006. Znajomy miał prawie komplet i przyszedł mu list ze zdjęciem. Jako sprawcę podaliśmy mojego Teścia.

Znajomy zapłacił w imieniu Teścia a punktów nie było, bo obcokrajowiec ich nie dostawał.

Co do wypowiedzi Rośka, to się zgadzam. Może nie robie 100kkm jak Martin bo nie przekraczam 50kkm, jednak to co niektórzy robią na drogach, to paranoja. Choćby w tą sobotę:

Jechaliśmy sobie 70-80 przez Spytkowice(E7), grzecznie w kolumnie, z przeciwka też jakieś auta, patrzę w lusterko a na przeciwnym pasie dwóch poj**w na trzeciego i to jeszcze z dziećmi w fotelikach. G** mnie obchodzą ci ludzie i ich dzieci. Tylko jakim prawem narażają innych. Pomyślcie o tym ze stwarzacie zagrożenie dla innych. Fotoradar jest ustawiony na 60km/h a po 22 na 70 tak? To po co szybciej. Jak się komuś śpieszy to niech wstanie wcześniej.

Trochę nie na temat ale nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje kolego co do wyprzedzania na trzeciego, brawury itp. dziwactw na drodze, w mym przypadku punkty mam za prędkosc i pasy, zazwyczaj jak juz mnie złapią to po całości idzie.

 

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

 

zdjęcie było nieczytelne, skończyło sie na odmowie wskazania osoby kierującej czyli 100 zł mandatu bez punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie było nieczytelne, skończyło sie na odmowie wskazania osoby kierującej czyli 100 zł mandatu bez punktów.

 

a dowiedziałes sie czy jak sie ma 24 to zabieraja czy trzeba przekroczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przekroczeniu 24 zabierają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dowiedziałes sie czy jak sie ma 24 to zabieraja czy trzeba przekroczyc?
Ile razy to będziemy jeszcze pisać. x>24 i żegnasz się z prawem jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile razy to będziemy jeszcze pisać. x>24 i żegnasz się z prawem jazdy.

Dokładnie...Dodam jeszcze że 'świeżakom' powinni zabierać już po 10'ciu.Po co mają się męczyć do 24?Tydzień dłużej... :D I tak zdecydowana większość łamie przepisy nagminnie,oczywiście nie wszyscy...

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co mają się męczyć do 24?

Do 21?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do 21?? :D

Ehh...Fakt :D i tak za dużo ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności