Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk, gdzie, jaki i za ile kupiłeś ten klej, którym mikrostyk kleiłeś u taty w aucie? Nada się to do poklejenia zaczepu reflektora?

Przegląd mam za tydzień i nie wiem czy diagnosta się nie przyczepi do połamanego zaczepu. Może by z tym do plastikarza pojechać, żeby skleił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz myslalem ze sie pojawie i poznam was wreszcie i przokazji pochwale sie swoim nowym zakupem ale 224 mile do exeter mnie nie bawia to jest 360 km

 

---------- Dodano o 18:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:26 ----------

 

troche daleko

ty to juz masz kosmos do exeter 384 mile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się skończyła w końcu sprawa z poprzednim autem?

 

---------- Dodano o 16:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:56 ----------

 

Patryk, gdzie, jaki i za ile kupiłeś ten klej, którym mikrostyk kleiłeś u taty w aucie? Nada się to do poklejenia zaczepu reflektora?

Przegląd mam za tydzień i nie wiem czy diagnosta się nie przyczepi do połamanego zaczepu. Może by z tym do plastikarza pojechać, żeby skleił?

 

Patex super klej w żelu. Koszt chyba 8 zł, kupiłem w realu.

Jaki zaczep-mocujący lampę do karoserii? Nie wiem czy da tadę, ale spróbować możesz. Jak nie da rady, to spróbować coś na zasadzie dwuskładnikowego distalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a juz myslalem ze sie pojawie i poznam was wreszcie i przokazji pochwale sie swoim nowym zakupem ale 224 mile do exeter mnie nie bawia to jest 360 km

 

---------- Dodano o 18:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:26 ----------

 

ty to juz masz kosmos do exeter 384 mile

 

ja tylko 240 mil :haha

 

gdzie wy chłopaki mieszkacie - zadupie sobie wybraliscie aby nikt was nie odwiedzał :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patex super klej w żelu. Koszt chyba 8 zł, kupiłem w realu.

Jaki zaczep-mocujący lampę do karoserii? Nie wiem czy da tadę, ale spróbować możesz. Jak nie da rady, to spróbować coś na zasadzie dwuskładnikowego distalu.

 

Taa, do karoserii. Bylem w obi, bo mialem plan wyciagnac lampe, bo na aucie byloby to niewykonalne, tymbardziej teraz gdy ciagle sypie i skleic to kropelka i ladnie oblepic poxilina i mialo by to rece i nogi, jednak male opakowanie poxi 18zl, kropelka bo innego nie bylo 5zl i nie mialbym pewnosci czy by sie to sprawdzilo, a i wygladaloby troche kupowo. Dzwonilem do plastikarza i za 20zl mi to pospawa i bedzie bardzo estetycznie. Chcialem to sobie samemu fajnie zrobic, ale sie po prostu nie oplaci.

Czytalem, ze kleje typu distale czy inne dwuskladnikowe nie zdaja egzaminu.

Jeszcze jakby to bylo tylko ulamane w jednym miejscu, ale to na jednym koncu i na drugim jest uwalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten klej w żelu jest o tyle dobry, że tworzy elastyczną spoinę, co w tym przypadku na pewno było by na plus, aczkolwiek klejem naprawić coś takiego to raczej nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Przytule ramkę radia 2DIN w karbonie, taka jak na fotce poniżej. Może ktoś ma niepotrzebna, bądź ma namiary na kogoś kto takowa posiada na zbyciu.

ramka 2DIN.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. Pozostaje wykręcić reflektor, dać plastikarzowi i tyle.

 

Dzisiaj założyłem flaty alca. Miałem kupić zwykłe, ale dalej nie było 530mm, więc dołożyłem i kupiłem flaty. Wyglądają bardzo fajnie i zbierają elegancko.

Stare bosche już w ogóle nie zbierały, bo sobie je przyłatwiłem wczoraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Przytule ramkę radia 2DIN w karbonie, taka jak na fotce poniżej. Może ktoś ma niepotrzebna, bądź ma namiary na kogoś kto takowa posiada na zbyciu.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: ramka 2DIN.png Wyświetleń: 0 Rozmiar: 363.7 KB ID: 94920

gadaj z adamem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak się skończyła w końcu sprawa z poprzednim autem?

 

 

 

o jakie chodzi auto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gadaj z adamem:P

 

Nie, dziękuje, od bentleya może nie pasować a po drugie nie stać mnie, a temat w dziale dla VIP-ów już ma. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, dziękuje, od bentleya może nie pasować a po drugie nie stać mnie, a temat w dziale dla VIP-ów już ma.
łysy napisał że jak nasza gwiazda wróci to się otworzy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda goral ze nie potrzebowales z rok wczesniej sprzedalem wszystko co mialem do passka i ramke wlasnie tez a wyciagnolem ja z passka na zlomowisku

 

---------- Dodano o 21:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:52 ----------

 

łysy napisał że jak nasza gwiazda wróci to się otworzy;)

i nas zmiesza z blotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i nas zmiesza z blotem
trudno.pozatym jest tu kilku co chętnie by się przejechało do doncaster;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i nas zmiesza z blotem
ja tylko na to czekam :D

 

 

 

 

panowie, jakby ktoś znalazł kratke do halogenu w dniu jutrzejszym, prosze dać znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trudno.pozatym jest tu kilku co chętnie by się przejechało do doncaster;)

mam tylko 213 mil a jak go w domu nie bedzie to spocik pod drzwiami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o jakie chodzi auto ?

No to które kupiłeś i chwilę potem zaczęły się problemy, a komis sobie w kulki leciał. Wnioskuje, że jego już nie masz skoro napisałeś, że pochwalisz się nowym nabytkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności