Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiu, a ty jesteś jeszcze na gg, czy wszystko przez forum teraz załatwiasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to które kupiłeś i chwilę potem zaczęły się problemy, a komis sobie w kulki leciał. Wnioskuje, że jego już nie masz skoro napisałeś, że pochwalisz się nowym nabytkiem.

auto mam zrobili wszystko co chcialem i w sumie na tym wyszlem na plus :) tak krotko nowy rozrzad ,glowica , uszczelka pod glowica , szyba na nowo wklejona ,czujnik poziomu plynu do spryskiwaczy , nowy kluczyk ( musze go tylko zakodowac robie juz to prawie rok :) ) i klocki hamulcowe tyl auto sprawuje sie obecnie swietnie ale co sie na wqurwialem na poczatku :) a jesli chodzi o nabytek to kupilem komputer diagnostyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda goral ze nie potrzebowales z rok wczesniej sprzedalem wszystko co mialem do passka i ramke wlasnie tez a wyciagnolem ja z passka na zlomowisku

 

No właśnie, radyjko leżało prawie rok bo je zablokowałem zaraz po zakupie.

 

---------- Dodano o 21:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:37 ----------

 

Już myślałem ze mi podrzuciłeś ramkę od bentka. ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.focalprice.com/CE0127X/MD708_70_Capacitive_5point_TFT_Touch_Screen_Android_403_Tablet_PC.html?utm_source=FP&utm_medium=E1301ES&utm_campaign=FP_E1301ES_CE0127X#.UPHLch2U1iQ

 

33pandy kod promocyjny JANCE0127X

 

jak by takiego zamontował zamiast radia - wszystko wgrac włacznie z navi, mp3, divix

adam kiedys pokazywał cos takiego na yt i miał w bmw instalowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, a ty jesteś jeszcze na gg, czy wszystko przez forum teraz załatwiasz?

nie pamietam kiedy ostatni raz na gg z kims pisalem... mikt nie pisze do mnie to i nie wlaczam tego usrojstwa bo i po co... a czemu pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam kiedy ostatni raz na gg z kims pisalem... mikt nie pisze do mnie to i nie wlaczam tego usrojstwa bo i po co... a czemu pytasz?

 

Trza sie będzie zgadac. Ale to sie już zdzwonimy któregoś dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co kaman?

 

---------- Dodano o 23:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:25 ----------

 

jak masz wolne to zadryndam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularne sklepy ze sprzętem fotograficznym - Jessops - zostaną dziś po zakończeniu swojej pracy zamknięte na zawsze - podał londynek.net.

 

Pracę straci 1 370 osób zatrudnionych przy sprzedaży i obsłudze w 187 placówkach na terenie całego kraju; zwolnienia czekają też pracowników centrali firmy w Leicester - donosi serwis BBC.

 

Istniejąca od 1935 roku sieć, oferująca sprzęt i wszelkie akcesoria fotograficzne, nie wytrzymała rosnącej ze strony supermarketów i sklepów internetowych konkurencji. W ubiegłym roku z podobnych powodów splajtowały znane sklepy Comet i Clinton Cards.

 

Przedstawiciele Jessops poinformowali dzisiaj, że w związku z zamknięciem sklepów, nie będą już przyjmowane żadne zwroty ani reklamacje zakupionych wcześniej przez klientów towarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pisze do mnie
jak bys podal to by sie pisalo ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popularne sklepy ze sprzętem fotograficznym - Jessops - zostaną dziś po zakończeniu swojej pracy zamknięte na zawsze - podał londynek.net.

To nawet akcji SALE nie bedzie? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nawet akcji SALE nie bedzie? :hmm

 

ja czytalem tez ze hmv i jeszcze jednego tez maja zamknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przedstawiciele Jessops poinformowali dzisiaj, że w związku z zamknięciem sklepów, nie będą już przyjmowane żadne zwroty ani reklamacje zakupionych wcześniej przez klientów towarów.

ciekawe jak to prawnie wyglada - czy moga tak zrobic. konsumentowi przysluguje przeciez prawo do zwrotu i rekalamacji. no chyba ze gwarancja producenta...

 

To nawet akcji SALE nie bedzie?

ciekawe co zrobia z towarem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne 1370 osob poleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w radiu też mówili że 800 osób do zwolnienia w fabryce Hondy w Swindon

bo w europie ludzie nie kupują samochodów ze względu na kryzys :(

fabryka niedaleko mnie większość pracowników to polacy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o co kaman?

 

---------- Dodano o 23:25 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:25 ----------

 

jak masz wolne to zadryndam

 

Pracuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trudno.pozatym jest tu kilku co chętnie by się przejechało do doncaster;)

 

pewnie uzbierala by sie niezla ekipa

 

---------- Dodano o 00:04 ---------- Poprzednia wiadomość o 00:02 ----------

 

No to które kupiłeś i chwilę potem zaczęły się problemy, a komis sobie w kulki leciał. Wnioskuje, że jego już nie masz skoro napisałeś, że pochwalisz się nowym nabytkiem.

 

jakies mondeo bylo tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie uzbierala by sie niezla ekipa
no to niech niebieski zakłada temat na zlota w doncaster;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to niech niebieski zakłada temat na zlota w doncaster;)

 

Nie musisz być niebieski żeby temat założyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak by takiego zamontował zamiast radia - wszystko wgrac włacznie z navi, mp3, divix

adam kiedys pokazywał cos takiego na yt i miał w bmw instalowac

Zrezygnowałem bo mi się nie chciało :)

Ale tableta to mam Nexus 7, o nieeebo lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popularne sklepy ze sprzętem fotograficznym - Jessops - zostaną dziś po zakończeniu swojej pracy zamknięte na zawsze - podał londynek.net.

 

Pracę straci 1 370 osób zatrudnionych przy sprzedaży i obsłudze w 187 placówkach na terenie całego kraju; zwolnienia czekają też pracowników centrali firmy w Leicester - donosi serwis BBC.

 

Istniejąca od 1935 roku sieć, oferująca sprzęt i wszelkie akcesoria fotograficzne, nie wytrzymała rosnącej ze strony supermarketów i sklepów internetowych konkurencji. W ubiegłym roku z podobnych powodów splajtowały znane sklepy Comet i Clinton Cards.

 

Przedstawiciele Jessops poinformowali dzisiaj, że w związku z zamknięciem sklepów, nie będą już przyjmowane żadne zwroty ani reklamacje zakupionych wcześniej przez klientów towarów.

 

A ja tam kupilem aparat fotograficzy cale szczescie ze mam ubezpieczenie na niego wiec bede spal spoojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności