Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Maciej, jak ty robisz w przyszlym miesiacu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
A interesuje mnie jak te radyjka sie sprawuja gdzie sie chowa antene gps ..... zawsze to by byla bratnia dusza z leeds z passacikem do ktorego by mozna sie odezwac i sie poradzic

 

no sorry, ale ja z Leeds niestety nie jestem. co do radia kolega mial w swojej B6-tce i nie nazekal, kamerke cofania mial podlaczone, sat nav byl dobry i updaty mogl robic za frikacza , antene mozesz schowac gdzie chcesz, ale oby jak najwyzej/najblizej szyby. ja mam swoja przyklejona na tasme dwustronna z tylu za szufladkami i przyciskiem awaryjnych, jest dosc duzo miejsca, wiec mozna bez problemu schowac. ja nie mam chinczyka u mnie siedzi RNS 510 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maciej, jak ty robisz w przyszlym miesiacu?

 

jak zawsze od poniedziałku do piątku :) chyba że do niemiec pojade to może mi wypaść niedziela ale nie zanosi się

robimy spota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robimy spota ?
tak, tylko trzeba ogarnac ekipe, kiedy kto jest dostepny ;)

ogarnij kalendarz, i daj znać, będziemy kombinowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i najszybszy kurier w mieście - gosc hardcora po chodnikach uprawia

 

[video=youtube_share;dobuV8SyXeY]

Co za idiota takich tylko lac I prawko zabierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

a gdzie a gdzie :hurra

moge tez sie podlaczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chudy mam teraz na ciebie haka jak mnie wkurzysz to wkleje tutaj twoje pw co mi wysłaleś:lol

a już jednego minusa złapałeś bo telefonu odemnie nie odbrałeś dziś pałko.także teraz na klęczki i do częstochowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie a gdzie :hurra

moge tez sie podlaczyc :D

 

Exeter :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Exeter ;D
troche daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche daleko

 

kufa, proszę Cię przestań :kijemgo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjeżdzajcie na północ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no sorry, ale ja z Leeds niestety nie jestem. co do radia kolega mial w swojej B6-tce i nie nazekal, kamerke cofania mial podlaczone, sat nav byl dobry i updaty mogl robic za frikacza , antene mozesz schowac gdzie chcesz, ale oby jak najwyzej/najblizej szyby. ja mam swoja przyklejona na tasme dwustronna z tylu za szufladkami i przyciskiem awaryjnych, jest dosc duzo miejsca, wiec mozna bez problemu schowac. ja nie mam chinczyka u mnie siedzi RNS 510 ;)

 

Dzieki za szybka odpowiedz ..... a czy moglbys sie podpytac tego kumpla jakie radyjko by polecil bo chyba ma jako takie doswiadczenie z chiczykami -:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za szybka odpowiedz ..... a czy moglbys sie podpytac tego kumpla jakie radyjko by polecil bo chyba ma jako takie doswiadczenie z chiczykami -:)

 

moja rada jest taka

 

daruj sobie chinola do autka i kup orginalne RNS510 masz super autko to kup dobry dedykowany sprzet do autka , wiem ze cena ale stac cie na b6 to poswiec troszke i kup sobie dobre radyjko a nie chinczyka

 

---------- Dodano o 03:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 03:28 ----------

 

no sorry, ale ja z Leeds niestety nie jestem.

no właśnie seba a skad ty jesteś? mógłbys w profilu zaznaczyc miasto albo chociaz pierwsze litery post code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
Exeter :D

 

 

wolalbym blizej, ale nie tak najgozej okolo 110 mil :P

 

---------- Dodano o 10:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:19 ----------

 

troche daleko

 

 

no troche dla ciebie jest daleko ha ha . moze jak bym kiedys siostre odwiedzal w Aberdeen to bysmy mogli mini spota zrobic :D

 

---------- Dodano o 10:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:21 ----------

 

Zamieszczone przez mjalowiec

 

 

Dzieki za szybka odpowiedz ..... a czy moglbys sie podpytac tego kumpla jakie radyjko by polecil bo chyba ma jako takie doswiadczenie z chiczykami -

 

 

 

moja rada jest taka

 

daruj sobie chinola do autka i kup orginalne RNS510 masz super autko to kup dobry dedykowany sprzet do autka , wiem ze cena ale stac cie na b6 to poswiec troszke i kup sobie dobre radyjko a nie chinczyka

 

no moze i tak, ale szczerze ja tak zrobilem i mysle, ze szybciej i taniej mialbym wszysko po podlanczane do auta/radio z chinczykiem, a nie z RNS-em. narazie nie mam nic i tak chyba zostanie. bluetoofa nie zakladam bo mam parota, MDI chcialbym, ale troche mi szkoda kasy, ceny zaporowe, kamerki sie nie da/stara klapa w kombi, a nie ori nie chca chodzic no i najwazniejsze OPS by byl fajny, ale to znowu tylko na ori czesciach, a ceny zestawow to takie np na carsytemie sa, ze moj RNS tyle mnie kosztowal. wiec ja bym tak szybko nie odzucal tej mozliwosci z chinolem, wszystko ma tylko kamere dokladasz, byle jaka z jebaju i chula .

zapytam sie go co on mial u sibie, ale wim ze byl bardzo zadowolony .

 

---------- Dodano o 10:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:27 ----------

 

no właśnie seba a skad ty jesteś? mógłbys w profilu zaznaczyc miasto albo chociaz pierwsze litery post code

 

zrobione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
normalnie jak bym tam bym to bym go wytargal z tego busa i ryja oklepal !!!!!!

 

jucha byś zrobił, bo byś się nie przeprawił jego szlakiem:dance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wolalbym blizej, ale nie tak najgozej okolo 110 mil :P

 

---------- Dodano o 10:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:19 ----------

 

 

 

no troche dla ciebie jest daleko ha ha . moze jak bym kiedys siostre odwiedzal w Aberdeen to bysmy mogli mini spota zrobic :D

 

---------- Dodano o 10:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:21 ----------

 

 

no moze i tak, ale szczerze ja tak zrobilem i mysle, ze szybciej i taniej mialbym wszysko po podlanczane do auta/radio z chinczykiem, a nie z RNS-em. narazie nie mam nic i tak chyba zostanie. bluetoofa nie zakladam bo mam parota, MDI chcialbym, ale troche mi szkoda kasy, ceny zaporowe, kamerki sie nie da/stara klapa w kombi, a nie ori nie chca chodzic no i najwazniejsze OPS by byl fajny, ale to znowu tylko na ori czesciach, a ceny zestawow to takie np na carsytemie sa, ze moj RNS tyle mnie kosztowal. wiec ja bym tak szybko nie odzucal tej mozliwosci z chinolem, wszystko ma tylko kamere dokladasz, byle jaka z jebaju i chula .

zapytam sie go co on mial u sibie, ale wim ze byl bardzo zadowolony .

 

---------- Dodano o 10:30 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:27 ----------

 

 

zrobione ;)

 

oki .....czekam na wiesci od twojego kumpla .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bysmy mogli mini spota zrobic
nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam małe wkręty wkręcone ale tylko dlatego że mi rury od fmic delikatnie

kratki wypychają

 

Po montażu drl i ja musiałem dać po wkręcie na stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogarnij kalendarz, i daj znać, będziemy kombinowac

 

ustalcie termin ja się dostosuje pod warunkiem że będzie to weekend ;)

 

 

 

ach znowu ci kierowcy BMW...

http://www.policja.pl/portal/pol/1/83475/Jechal_ponad_200_na_godzine.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ramek w zderzaku ja tez musiałem moje zaopaskować bo same odpadły. w zeszłym roku auto stało na 40 stopniowym upale przez cały dzień i środkowa się wymskła od słońca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności