Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to co wysla czy soebie odpuszcze polskie autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczegolnie jak widzimy zolta paczuszke na paliku umieszczona w poblizu bialych oprzecznych pasow na jezdni...
... albo same poprzeczne paski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze wysylaja. mi wyslali. i przyszlo. i musialem zaplacic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to co wysla czy soebie odpuszcze polskie autko

 

mandat wyślą a przy jakiej kollwiek kontroli zabiorą auto i do odbioru będzie w Calais

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a polecicie jakies dobre wachacze i przeguby dostepne w uk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a polecicie jakies dobre wachacze i przeguby dostepne w uk?
Przed złomowaniem nie wymieniaj ;):D

 

.

.

.

.

 

mandat wyślą a przy jakiej kollwiek kontroli zabiorą auto i do odbioru będzie w Calais

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powinni ci wyslac..Ja jak mialem moja astre gsi na polskich blachach

to jak w szybkich i wscieklych popylalem...a do zdjec to sie szeroko usmiechalem...ale to bylo 6 lat temu.

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed złomowaniem nie wymieniaj ;):D

 

.

.

.

.

A jak dojade na zlom? laweta sie nie oplaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za poradę. Z drugiej strony chodzi za mną delikatna zmiana :) wstyd się przyznać tutaj, ale chodzi za mną Volvo s60 d5 185km. Miał ktoś do czynienia z tym motorkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki chłopaki za poradę. Z drugiej strony chodzi za mną delikatna zmiana :) wstyd się przyznać tutaj, ale chodzi za mną Volvo s60 d5 185km. Miał ktoś do czynienia z tym motorkiem ?

 

Tak.kolega ktory rowniez mieszka w doncaster.jego zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo sie zmienilo przez 6 lat.... z tego co mi wiadomo to polska jest nadgorliwa i udostepnia dane polskich aut anglikom. wiec mysle ze raczej dojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak.kolega ktory rowniez mieszka w doncaster.jego zapytaj.

 

Jeszcze jakby dało radę nick na forum kolegi zapodać byłbym dźwięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
duzo sie zmienilo przez 6 lat.... z tego co mi wiadomo to polska jest nadgorliwa i udostepnia dane polskich aut anglikom. wiec mysle ze raczej dojdzie

 

Też mi kiedyś zrobili fotkę na PL blachach i nic. Racej nie dochodzą, mi latem też zrobiło w DE na blachach GB i też nic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam jedno drobne pytanko. Aktualnie szukam pracy na kierowce kat c+e i chcialbym sie zapytać czy znacie jakies firmy ewentualnie agencje gdzie przyjmują kierowcow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie mam jedno drobne pytanko. Aktualnie szukam pracy na kierowce kat c+e i chcialbym sie zapytać czy znacie jakies firmy ewentualnie agencje gdzie przyjmują kierowcow?

 

Po pierwsze, to w Twoim wieku będzie trudno znaleźć pracę za kółkiem. Choć nie twierdzę że to niemożliwe! A jak u Ciebie z doświadczeniem?

 

Ja pracuję dla lokalnej agencji którą mogę polecić, ale to na rejon Liverpoolu. Co do B-ham się nie orientuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedyś

kiedy?

ja tez jezdzilem 6 lat temu i nic nie przychodzilo.

niedawno sie pozmienialo bo do 201x wszystkie kraje w unii maja wymieniac dane wlasciciela w przypadku mandatow.

problem jest taki ze czas jest do 201x i jest jeszcze czas i niektore kraje nie chca sie na to zgodzic itd a polska jest nadgorliwa i jak wredna macocha rozdaje dane na prawo i lewo.

moj kolega za ostatnie pol roku odwiedzajac rodzine w uk na pl blachach dostal w pl 2 mandaty - 1 za stanie na zoltej szachownicy i drugi chyba za parkowanie. olal sprawe i nie zaplacicl. po jakims czasie dostal juz od komornika angielskiego i kwota urosla i to sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a polecicie jakies dobre wachacze i przeguby dostepne w uk?

 

O przegubach pisałem parę dni temu:

http://forum.vw-passat.pl/threads/72417-ZAGRANICZNY-OFF-TOPIC-czyli-rozmowy-o-wszystkim?p=2024519&viewfull=1#post2024519

 

A wahacze jak kupować to tak samo jak w PL - tylko dobre firmy, czyli Lemforder, Delphi, TRW, Febi, Meyle

Pisałem latem, że kupiłem wszystkie po za bananami Febi tutaj:

http://www.mister-auto.co.uk/en/

dałem za nie 153f więc całkiem nie źle. Jednak, żeby nie było całkiem miodnie to guma osłaniająca sworzeń na jednym dolnym prostym wkrótce po założeniu pękła. Nic nowego z moim pechem. W każdym razie po za tym nie można złego słowa powiedzieć, jak wiadomo Febi nie zła firma, a wady każdemu się moga zdarzyć. Szkoda tylko, że ja zawsze muszę na nie trafić...Póki co tak jeżdżę - jak padnie to wymienię.

W każdym razie ten sklep ma całkiem dobre ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie chłopaki może jakieś kody na tańszy Eurotunel?

Tak się zastanawiam, na sierpień dfds w tej chwili 90f, my ferry 120, tunel też 120. Jako, że nigdy tunelem nie jechałem, bo zawsze był sporo droższy, a inie wierzę, żeby na sierpień bilety na prom potaniały, to tak sobie myślę, że chyba nie będę czekał i wezmę ten tunel. Ostatnio czekałem, czekałem i w końcu nie dość, że i tak stówa poszła na prom, to jeszcze musiałem iść na kompromis bo godziny były wykupione.

 

---------- Dodano o 17:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:26 ----------

 

Trochę poszukałem i wygląda na to, że tunel nie ma żadnych kodów - pazerne buraki jedne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności