Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie był to Maryport .

Ze znajomymi spędziliśmy 2 dni w Portal hotel niedaleko Tarporley w Cheshire no i w drugi dzień pojechaliśmy na gokarty do Warrington.

I tak mi się spodobało, że chyba im wyśle CV bo szukają menedżera restauracji :)

 

Mieszkam ponad 6 lat w Warrington i nigdy nie byłem w tej hali z gokartami. Chociaż kolega miał warsztat za nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam ponad 6 lat w Warrington i nigdy nie byłem w tej hali z gokartami. Chociaż kolega miał warsztat za nią.

 

to dlatego ze pisales" nie mam problemow z passkiem " i jak do kolegi odzywasz sie tak jak tu co 3 lata :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to dlatego ze pisales" nie mam problemow z passkiem " i jak do kolegi odzywasz sie tak jak tu co 3 lata :):P

 

A kto napisał, że warsztat samochodowy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto napisał, że warsztat samochodowy??
ok sorry :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak warsztat to samochodowy ;) Tak się utarło i już. Inny trzeba sprecyzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhehh dobre radek :) ile wczesniej przeglad kosztowal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - przyciemnialiście szybki w autach tutaj w UK?

Interesuje mnie coś w obrębie 150km od domu i jakie ceny?

W B5 robiłem w PL i byłem zadowolony z ceny i wykonania... ale do PL jadę dopiero latem a przyciemnić szybki już mnie korci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam do was pytanko czy ktos ma zalorzone w aucie cos takiego

http://allegro.pl/1-9tdi-1-9-tdi-audi-a4-a6-vw-passat-downpipe-b5-b6-i2902063803.html

u mnie juz to zlacze elastyczne przepuszcza i pomyslalem zeby zakupic downpipe i pozbyc sie katalizatora przy okazji mysle ze to wplynie troche na prace silnika no i jest wykonane z kwasowki i raczej juz nie bedzie wiecej z tym problemow co myslicie o tym

 

Wojtek witamy ja przyciemnialem ale mialem znajomego polaka sprawdzonego ja bym poczekal na wyjazd do polski napewno wyjdzie taniej

Edytowane przez bedford-passat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany mam do was pytanko czy ktos ma zalorzone w aucie cos takiego

http://allegro.pl/1-9tdi-1-9-tdi-audi-a4-a6-vw-passat-downpipe-b5-b6-i2902063803.html

u mnie juz to zlacze elastyczne przepuszcza i pomyslalem zeby zakupic downpipe i pozbyc sie katalizatora przy okazji mysle ze to wplynie troche na prace silnika no i jest wykonane z kwasowki i raczej juz nie bedzie wiecej z tym problemow co myslicie o tym

 

Wojtek witamy ja przyciemnialem ale mialem znajomego polaka sprawdzonego ja bym poczekal na wyjazd do polski napewno wyjdzie taniej

 

ja mam coś podobnego u siebie dobra rzecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
162 zł
a w lapke??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile wczesniej przeglad kosztowal ?

 

Znaczy się ceny są jeszcze stare i mam nadzieję, że pomysły diagnostów nie przejdą. Normalnie przegląd kosztuje 98 zł, ale ja mam gaz, więc płacę 162.

 

a w lapke??

 

dałem 170, bo w zasadzie to nie chciał mi podbić. Hamulec prawy tył słabszy od lewego o 50%, a max może być 30% i tulejki z przodu wybite, przez co zbieżność mi poleciała. No, ale ugadałem chłopa i podbił.

Trza to wyeliminować, jak i łączniki stabilizatora, których się nie czepiał na szczęście i ogólnie zużyte gumy, bo już czas. Nie lubię jak coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z Uk, chciałbym się przywitać

 

Witam i ja! pozd

 

Chłopaki mam pytanie ja zwykle.. sprzedaje te moje B5(myslałem że już pójdzie ostatnio ale pojechali sie namyślać ciemniaki) a dzisiaj dostałem sms z niby oferta przez ta strone http://www.deal-autotrader.com z niby jakimś numerem ID że proponują mi cene czy sie zgadzam że ktoś przyjedzie obejżeć auto i jeżeli jest zgodne z opisem to je zabierają i płacą gotówką. Macie jakieś doświadczenia z czymś takim pisać się na to czy to olać? Bo w sumie cene dobrą proponują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie jakieś doświadczenia z czymś takim pisać się na to czy to olać? Bo w sumie cene dobrą proponują.
Jeśli będą od ciebie żądać;
9.a Our Fees

We may request a fully refundable appointment deposit. The deposit will be returned to you at the appointment - even if you do not decide to sell your car to us

To olej naciągaczy, a jeśli nie będą nic chcieli to możesz rozważyć ich propozycje.

Jest bardzo wiele firm które naciągają w taki sposób, wystrzegaj się każdego kto chce cokolwiek od ciebie zanim sprzedasz auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie od zbieznosci dali mi taki oto wykresik po zakonczeniu prac.

czy ktokolwiek ze zgromadzonych wie jak to odczytac ??

skanowanie0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie od zbieznosci dali mi taki oto wykresik po zakonczeniu prac.

czy ktokolwiek ze zgromadzonych wie jak to odczytac ??

 

Robert, auto masz prościutkie jak ta lala zbieżność z przodu dobrze ustawiona delikatnie na plus tak że opon nie będzie zbierać od wewnątrz generalnie wszystko ok:fajny pozd

 

To olej naciągaczy, a jeśli nie będą nic chcieli to możesz rozważyć ich propozycje.

Jest bardzo wiele firm które naciągają w taki sposób, wystrzegaj się każdego kto chce cokolwiek od ciebie zanim sprzedasz auto.

 

Gural dzięki za info miałem właśnie czytać ich ten regulamin ale poszedłem troche podjazd pod domem posprzątać zanim się ściemni.

Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert, auto masz prościutkie jak ta lala zbieżność z przodu dobrze ustawiona delikatnie na plus tak że opon nie będzie zbierać od wewnątrz generalnie wszystko ok pozd

a tyl?? bo na tyle mi zjadalo i mowili ze poprawili i ze bedzie git. dzieki za porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tyl?? bo na tyle mi zjadalo i mowili ze poprawili i ze bedzie git. dzieki za porade

 

z tył też ok tak z pamieci nie pamietam dokładnych wartości ale jest plus tak że jest ok te katy pochylenia kół są blisko granicy tolerancji ale pewenie jak auto jest obcionżone to wyrównują się ale generalnie wartości są takie same tak że auto powinno ładnie sie prowadzić (byłem przekonany że Audi A4 B6 ma sztywna belke z tyłu a tu zonk wujek google mówi wielowachacz) a tak zapytam gdzie ustawiałeś zbieżność? w jakiejś sieci?bo sprzet maja spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie od zbieznosci dali mi taki oto wykresik po zakonczeniu prac.

czy ktokolwiek ze zgromadzonych wie jak to odczytac ??

 

Ja u siebie tez musze jechac bo zauwazylem ze opony z przodu sa wytarte nie rowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie uspokoiles Grzesiu. bo ja to nie wierze tym angielskim fachmanom.

robilem w ats eromaster. tylko 1 gosc umie tam robic zbieznosc na 4 kola.

w czwartek zmienialem na zimowki i z tylu mocno mialem zjedzona opone. od zewnatrz to juz prawie lysa a od wewnatrz to powyzej znacznika czylu te 2 mm moglo byc wiec roznica spora. za zbieznosc na obiw osie 62 funty ....

zobaczymy jaki efekt bedzie. ja juz zauwazam pierwszy efekt wlasnie w prowadzeniu ale zobaczymy w dluzszym rozrachunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności