Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

widać licznik zmieniony miał bo ma w kmh
i co 0,5 fisa włożył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gural ty sobie jaja robisz czy naprawde nie wiesz ?

Jaja se robię :) Nie widziałeś -> (;) i :-D )

 

EDIT//

Se człowiek pytanie zadał i zaraz po nim pojechali jak po burej suce :wmorde:lol

 

Ty GURAL musisz byc albo dziadkiem, prawnikiem albo lekarka z niemiec......

10 lat auto i 64633 przebiegu

Fotka niestety zapożyczona z neta. Ja mam K+CAN Commandera, chyba nie myślisz ze mógłbym mieć u siebie tak duży przebieg? :lol

 

---------- Dodano o 21:09 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:06 ----------

 

dziadkiem może tak :lol

:P;)

 

---------- Dodano o 21:10 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:09 ----------

 

A co z naszym corocznym konkursem??

http://forum.vw-passat.pl/threads/114269-Passat-Awards

 

---------- Dodano o 21:11 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:10 ----------

 

widać licznik zmieniony miał bo ma w kmh.

Jakbyście nie zauważyli, to jest licznik z przedlifta. ;)

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gural zartowalem kto jak kto ale ty powinnienes wiedziec :)

podsumowujac anglia kraj debili opierajacy sie w duzym stopniu na obcokajowcach ( nie mowie o wszystkich ) ktorzy na nas narzekaja ale w takich sytacjach jak chodzby dzis spadlo troche sniegu widac kto jest piz...

Wyobrazcie sobie jak snieg spada na dluzej ok miesiac sypie codziennie z rana wtedy jak jezdzimy do pracy

Edytowane przez wojta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gural zartowalem kto jak kto ale ty powinnienes wiedziec

Tez żartuję, ale spodziewałem się większego odzewu na pytanie o kontrolkę ESP. :)

Wyobrazcie sobie jak snieg spada na dluzej ok miesiac sypie codziennie z rana wtedy jak jezdzimy do pracy

Wtedy to raczej stoimy w korkach tak jak dzisiaj i nigdzie nie jedziemy. Ja dzisiaj jechałem za jakimś baranem, jechał pod delikatne wzniesienie wolniej niż 10 mil na godzinę gdzie spokojnie można było ze 20 pocisnąć. Co innego z góry, jak się ma letnie gumy i nie ma opcji hamowania na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Ty startujesz,

No ja to raczej za stary jestem.

 

prawnikiem ani lekarzem raczej nie jest .dziadkiem może tak

 

czy tylko "kliknąć" chcesz w głosowaniu?

Cos bym kliknął, pewnie znajdzie się jakiś troll w tym roku, jako forumowicz roku. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie też bym coś kliknął ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam problemów ze śniegiem ;)

U mnie mroźno i sucho :wmorde

 

---------- Dodano o 20:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:34 ----------

 

btw,Wasze zdrówko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw,Wasze zdrówko

Pijok :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gural nie chodzi mi o korki ale o to ze gospodarka angli mimo ze dosc silna to dlugo by nie pociagla u mnie w pracy ten co dojechal do pracy (a wielu ich nie bylo ) to myslał tylko aby skonczyc wczesniej bo daleko do domu korki itd chodz byli i tacy co mieskaja ok 3 mil od pracy to tez sie zawineli wczesniej no i dochodzi do tego tez ilu klientow nie dojechalo bo snieg spadl

Tylko 5 cm sniegu i taka panika a co by bylo gdyby padalo dluzej ? ile kasy dzis stracila moja firma i wasze

Kiedys proponowalem zeby do oferty nowych aut dozucili do cenny kilka funtow i kpl opon zimowych na stalowkach odp nie bo anglikom to na reke jak snieg spadnie i nie musza isc do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
76994_320908898027900_499814313_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będziecie zainteresowani spotkaniem rekreacyjnym powiedzmy w połowie czerwca (żeby można było wydobrzeć na edycje we wrześniu)? A żeby wszystkim było jak najdalej, to może ta Walia, o której już mowa nie pierwszy raz?

Myślałem nad czymś takim, co by matki, żony i kochanki z dziećmi mogły przyjechać. Czy wy też widzicie takie spotkanie? Czy zostawiamy siły na Edycje we wrześniu a na inne przyjdzie jeszcze czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
snieg spadnie i nie musza isc do pracy

ot to :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje oblukac ten filmik tylko ze potrzeba do niego co nieco :palacz inaczej nawet nie siadajcie

 

[video=youtube;77-_pX76b5o]

 

Gural - nic nie słychac w mojej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno wróciłem z nieplanowanego wypadu :( Szwagier jadąc do dziecka do szpitala (ponad 50mil wiejskimi drogami) wpadł w zaspę na drodze i rzuciło go na krzaczory, a miał poniżej 30mph. Pech chciał, że trafił na sporawe konary, które go zatrzymały i meganka siostry raczej już tylko do kasacji-aż się zdziwiłem jaką demolkę zrobiło. Trochę szkoda, bo dzieciak niepełnosprawny i dwa auta im się przydawały, a meganka już 5 lat u nich jeździła bez żadnej awarii praktycznie-jako drugie auto spisywała się bardzo dobrze.

W każdym razie stoi w lesie teraz w dodatku z pełnym bakiem i zastanawiamy się co tu robić. Ściągać ją pod dom bez sensu-sztywny hol mam i jakby koło zmienić to by dojechało jak śnieg zejdzie. Tylko po co. Albo dzwonić na ubezpieczalnie, pal licho zniżki i może jeszcze jaką kasę dostanie. Albo zadzwonić do tych co skupują złomy i oni zabiorą. Sam nie wiem.

A strachu miałem jadąc, bo tu takie pagórki miejscami, drogi B kategorii, a gwint nie sprzyja takim warunkom-robiłem za pługa przez pół drogi. Ciekawe czy osłona cała.

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He HE i u mnie troche napadalo i jak co roku sie pojechalo na parkingi....:) A potem srednie spalanie poszlo troche na dol :lol3

20130118_165305.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gural - nic nie słychac w mojej sprawie?

No właśnie, miałem ci PW z rana wysłać i zapomniałem, niestety nic z tego nie będzie, kolesie za bardzo się boja.

 

---------- Dodano o 22:19 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:01 ----------

 

Albo dzwonić na ubezpieczalnie, pal licho zniżki i może jeszcze jaką kasę dostanie.

Jak miał comprehensive to dostanie, a zniżki poleca tylko z megane, i to nie koniecznie cale. To chyba będzie najlepsza opcja. Bo ci od skupu to pewnie zaproponuje z L200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A potem srednie spalanie poszlo troche

 

to już wole jak mój stoi pod domem i pokazuje 50+ mpg ;)

 

 

Ciekawe czy osłona cała

 

ja już swoja znalazłem naszczęście nie zgubiłem daleko od domu :)

Edytowane przez matho78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej mnie nastraszył więc pojechałem po mlek.. pfu... piwo bo jutro pewnie nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie comprehensive ma-jest na siostrę, on jest second. I tak się zastanawiam, gdyby zgłosić do ubezpieczalni (chyba direct line) to zabiorą auto i problem z głowy, i jakaś kasa pewnie zostanie po zabraniu exces, aczkolwiek, pewnie nie wiele bo ile dziś jest warta meganka Vreg. Tylko czy ściemniać, że siostra jechała, czy przyznać się, że szwagier-chodzi o to, żeby na no claima na a6tkę nie stracił, a przyznam się, że nie wiem dokładnie jak to działa. Aczkolwiek wydaję mi się, że tak jak piszesz Gural-stracą tylko zniżki na megane-a to tylko ze trzy czy cztery lata było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności