Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: 76994_320908898027900_499814313_n.jpg Wyświetleń: 10 Rozmiar: 65.7 KB ID: 95346
Spidi ja ostatnio byłem w Twoich okolicach tak mi się wydawało że ktoś z zagranicznego mieszka w carlise.generalnie odemnie do Ciebie jest jakieś 60 mil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już swoja znalazłem naszczęście nie zgubiłem daleko od domu

Hehe, w mojej nowe śrubki bo nie dawno wymieniałem, więc pewnie jeszcze jest, ale trochę się dziś doszlifowała...Swoją drogą nieźle sobie życzą za te śrubki dziady jedne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym sie cieszyl jak bym mial tyle sniegu co Ty. u mnie czarno. urok mieszkania nad morzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, powiedz mi jedno. Zimówki z A6 leżą w szopce czy są na aucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
. urok mieszkania nad morzem
ja z mojej sypialni widzę morze.do wybrzeża mam 200 m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja z mojej sypialni widzę morze.do wybrzeża mam 200 m

tak ale Ty masz to polnocne a ja mam od strony europejskiej i wyobraz sobie ze ono chyba jest troche cieplejsze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk, powiedz mi jedno. Zimówki z A6 leżą w szopce czy są na aucie?

 

Dziś mi Rysiek powiedział, że nie założył jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą nieźle sobie życzą za te śrubki dziady jedne

 

No dlatego miałem na cable ties :wstyd

i to kiepskie dlatego ją zgubiłem

naszczęście uczciwy znalazca położył ją na chodniku ;)

teraz muszę czekać na lepszą pogodę żeby ją założyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk, powiedz mi jedno. Zimówki z A6 leżą w szopce czy są na aucie?

 

 

 

Dziś mi Rysiek powiedział, że nie założył jeszcze

 

no żesz k. mać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwagier dzwonił do ubezpieczalni-mają za dużo zgłoszeń. Oddzwonią w poniedziałek.

 

A ja poszedłem teraz zajrzeć pod auto na osłonę-nałapała tymi dziurami wentylacyjnymi mnóstwo śniegu-w komorze trochę jest i aż się cała ugięła pod jego ciężarem. I do tego pod autem w okolicach skrzyni biegów kupa śniegu leży, która musiała spaść po powrocie (automat ma nie pełną osłonę skrzyni). No i widzę, że mata wygłuszająca tunel też oberwała, bo wisi częściowo...

 

---------- Dodano o 21:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:45 ----------

 

No dlatego miałem na cable ties :wstyd

i to kiepskie dlatego ją zgubiłem

naszczęście uczciwy znalazca położył ją na chodniku ;)

teraz muszę czekać na lepszą pogodę żeby ją założyć

 

Mi też brakowało dwóch to miałem na opaskach-solidnych co prawda, ale gdy zgubiłem kolejną śrubkę to się wkurzyłem i kupiłem nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Olka dzisiaj do roboty jechała, ona nie wie co to śnieg... Dobrze, że mu się nic nie stało, może teraz się nauczy.

Ale żebym jeszcze nie wiedział jak on jeździ, ale wiem, wiem doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj już nie marudź młody. Ola nie jechała do pracy bo jest w szpitalu i kazała Ryśkowi przyjechać, bo ona jutro chciała iść do pracy. Ty nie wiesz jak tu dziś było-ja sam miałem pełne gacie jadąc, a wiesz, że uwielbiam takie warunki. A wypadł z drogi mając poniżej 30mph więc sobie wyobraź. Było z górki i potrójny zakręt, do tego góra śniegu na drodze i wystarczyło. Co tu dużo debatować-ważne, że nic mu nie jest. Swoją drogą, pół przodu zmasakrowane, a poduchy całe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko rozumiem, no ale mimo wszystko. Opony w tej megance też już były kiepskie z tego co pamiętam, to robi swoje.

Cóż, zastanawiali się nad czymś nowszym to teraz nie będą mieli dylematu.

Szkoda auta, bo fajnie wyposażone było, mi się bardzo fajnie tym jeździło, pomimo tego, że to auto na f, których nie lubię, bo nie lubię.

 

W każdym bądź razie gdyby się to Tobie przytrafiło to zdziwiłbym się mocno, ale nie teraz.

 

Może nie trafiło dobrze w czujnik czy coś, że jaśki nie wyskoczyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Uk, chciałbym się przywitać.

Jestem na forum już kilka lat ale kolega Kris namówił mnie do przywitania się tutaj.

Czytałem off topic od od dat 3lata wstecz i widzę, że fajna ekipa jest w UK.

To jeszcze raz Witam i pozdrawiam!! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem na forum już kilka lat ale kolega Kriss namówił mnie do przywitania się tutaj.

:wmorde Skąd Ty mieszkasz ze nie trafiłeś tu wcześniej? ;)

BTW

Witamy za granica forum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiałem się sporadycznie ale jak to wiadomo... praca dom dziecko itd.. i oczywiście mało problemów z passkiem, więc nie zaglądałem.

Obiecuję się poprawić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to wychodzi na to, że my mamy mnóstwo problemów z paskami bo non stop tu siedzimy ;)

Wstaję rano-zaglądam tu, idę spać zaglądam tu. Do tego w ciągu dnia na lapku czy fonie ;)

 

---------- Dodano o 22:21 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:20 ----------

 

Dobra idę spać, bo juz mnie łamie-pobudka o trzeciej daje się we znaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrej nocy Misiek ;) Ja że tak powiem mam MOT jutro, haha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj źle mnie zrozumiałeś... Po prostu stwierdziłem, że jest tu spoko ekipa po przeczytaniu kilkuset stron z off topic i stwierdziłem, że warto coś napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75
No właśnie comprehensive ma-jest na siostrę, on jest second. I tak się zastanawiam, gdyby zgłosić do ubezpieczalni (chyba direct line) to zabiorą auto i problem z głowy, i jakaś kasa pewnie zostanie po zabraniu exces, aczkolwiek, pewnie nie wiele bo ile dziś jest warta meganka Vreg. Tylko czy ściemniać, że siostra jechała, czy przyznać się, że szwagier-chodzi o to, żeby na no claima na a6tkę nie stracił, a przyznam się, że nie wiem dokładnie jak to działa. Aczkolwiek wydaję mi się, że tak jak piszesz Gural-stracą tylko zniżki na megane-a to tylko ze trzy czy cztery lata było.

 

powiem ci tak. nam zrobiono claima za male zadrapanie na zderzaku i dostalem wczoraj odnowienie ubezpieczenia. zabrali nam 2 lata znizek, za podrapany rog zderzaka, a jak sie pytam goscia co i jak, jak dzwonilem, to mi mowi ze wyplata byla na 3800 funtow :nerwus

no to sie go pytam czy jak ubezpiecze na mnie bo tez mam 3 lata znizek, czy bedzie ten claim, czy czysta polisa bedzie , a on mi na to, ze jak dopisze zone, a musze bo uzywa auta czasami, to claim i tak bedzie bo zona dopisana :dupablada

wiec jak so oboje na ubezpieczeniu to claim i tak bedzie, ale nie powiedzial mi czy to wplynie na kwote, bo jak pisalem ja tez mam 3 lata wiec powinno byc to samo, no ale znajac angoli to pewnie bedzie zwyzka, za to, ze jest dopisana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności