Skocz do zawartości
pobs

ZAGRANICZNY OFF TOPIC - czyli rozmowy o wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Smakosz się znalazł...:browar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie browar, tylko szkocki bimber --> :jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem smakosz nie? Nie ważne co pije, ważne jak-widzisz jak ten emotek się delektuje tym trunkiem? A nie takie ordynarne chlanie z Twojego emotka...A że nie było takiego z bimbrem to co ja za to mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ten emotek jest gupi skoro się piwem delektuje:gwizdze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A że nie było takiego z bimbrem to co ja za to mogę...

 

jak nie bylo jak

szkocki bimber -->

 

---------- Dodano o 19:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:27 ----------

 

widzisz jak Ci brat madrze pisze?? czasem trzeba!!!posluchalbys chodz z raz brata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jack zawsze pije jacka z colą.popieram :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strus a te okna to takie jak wPL się montuje czy takie jak w UK? Bo to dwie różne sprawy...

:), nie no oczywiście, że takie jak w UK. Takich jak w PL to chyba by nie chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie bylo jak

 

---------- Dodano o 19:28 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:27 ----------

 

widzisz jak Ci brat madrze pisze?? czasem trzeba!!!posluchalbys chodz z raz brata...

 

Nie było emotki smakującej się bimbrem-była tylko ordynarnie chlejąca. Eh, pijoki jedne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przylacz sie:P

 

---------- Dodano o 23:00 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:50 ----------

 

he he, mi przyszlo do glowy ze moze Ci Marzenka nie pozwala zadrinkowac????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie-to tylko i wyłącznie mój wybór-za młodu się opiłem, zwłaszcza na wakacjach w rzeszowskim, rozrabiany ruski spirytus i tym podobne no i w pewnym momencie mi alkohol po prostu obrzydł. Do tego wszędzie od 18tego roku życia autem się jeździło, a Marzena prawko zrobiła dopiero przed wyjazdem do UK, więc ja prowadziłem no i tak się odzwyczaiłem. Po prostu nie lubię i nie potrzebne mi to teraz-i nic innego za tym nie stoi. Zresztą Marzena ma tak samo. No i u nas w związku demokracja i zrozumienie panuje-nie ma, ze ktoś czegoś nie pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, zapusciles sie w nieswoje tereny;) a polali Ci nie spirytus tylko jakies stare bolszewickie paliwo lotnicze no i sie schorowales... ja Cie szlachtny trunek proponuje :D. dobry alkochol nie jest zly. w tym roku jedziesz z nami na zlota, o ile bedzie. a jak nie to do Chudzielca na kawalerski i zrobimy Ci terapie odwykowa od wstrzemiezliwosci alkocholowej:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

ha ha dobre ;)

a kiedy ten zlot ma byc niby ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba by jakiegos jelenia znalezc zeby ten temat ogarnal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He he, zapusciles sie w nieswoje tereny;) a polali Ci nie spirytus tylko jakies stare bolszewickie paliwo lotnicze no i sie schorowales... ja Cie szlachtny trunek proponuje :D. dobry alkochol nie jest zly. w tym roku jedziesz z nami na zlota, o ile bedzie. a jak nie to do Chudzielca na kawalerski i zrobimy Ci terapie odwykowa od wstrzemiezliwosci alkocholowej:p

 

Nie ma obawy-tereny jak swoje bo tata się tam urodził i wychowywał przez jakiś czas. A ja tam każde prawie wakacje spędzałem. A schlałem się pierwszy raz nad Soliną w wieku 15tu lat hehe. Fajnie było, ale to już przeszłość. Teraz alko nie lubię i już. I nic i nikt tego nie zmieni. To tak samo jak z papierosami-zawsze mówiłem, że nie będę palił. A ludzie mi powtarzali, dorośniesz to będziesz. A ja odpowiadałem, że na pewno nie. No i miałem rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

Byłem zeszłym roku, ale zlot grupy UK był gdzieś indziej ? To w tym roku będzie na EE ? Ludzie się wybierają na cały weekend czy tylko niedzielę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem zeszłym roku, ale zlot grupy UK był gdzieś indziej ? To w tym roku będzie na EE ? Ludzie się wybierają na cały weekend czy tylko niedzielę?

 

To jest jedno dniowa impreza Seba my sie chyba w tamtym roku tam poznalismy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebp75

no tak tak, spotkalismy sie wszyscy na serwisach przed impreza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guraś paczka doszła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jest ktos tu z sanoka?

 

---------- Dodano o 21:52 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:49 ----------

 

ha juz wiem kto, dzis trabili na info polskich ze tam koles zaczal strzelac ? adas moze to jakis twoj funfel?:hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności