Skocz do zawartości
Beny2.8

Rozrząd - Rouvile czy INA?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo słyszałem, żeby zakładać pasek napisami w tą stronę, żeby można było je przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie zamówiłem komplet rozrządu do mojego paska. Pompa taka jak zamówiłem pasek też. W pudełku INA (wszystko miało być INA). Na jednej rolce jest oznaczenie INA, ale na napinaczu, tłumiku drgań i drugiej rolce jest NTN Japan. Sprzedawca - oszust? Czy NTN to INA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

NTN to NTN ina to ina.

 

W ruvilu tez bylby ntn .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli INA rozprowadza pod swoją nazwą podobne produkty innych firm?

Tak jak Rouville?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś mi w sklepie powiedział że Ina i Rouville to tosamo. Kupiłem rolkę prowadzącą wdo rozrządu opakowanie Rouville a w środku Ina także ciężko wyczuć :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele rozrządów zmieniłem i zawsze na rouvilla rolki, pompy wody,bo to wkońcu INA czyli ori. , paski tlyko Contitecha, żadnych gatesów bo to syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czym różnią te paski,oba są zalecane do AWX ,są tej samej firmy, a różnią się końcowa literą? 038 109 119 P , 038 109 119 S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Nie ma rożnych pasków do tego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmy rolek, napinaczy sprzedają pod swoimi nazwami części innych producentów, tylko dlatego że nie opłaca się produkowanie wszystkiego we własnych fabrykach, jedna firma przykładowo robi rolki do 1.9TDI a inna do 2.8, no i sprzedają sobie rolki po cenach wytworzenia, temu w pudełku INA są części np. Rouville. Firmy takie dogadują się tylko z takimi firmami co maja wyroby na poziomie ich standardów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

 

Tak wlasnie tak jest,dobrze to ująłeś a mi się nie chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może wie czym różnią te paski,oba są zalecane do AWX ,są tej samej firmy, a różnią się końcowa literą? 038 109 119 P , 038 109 119 S

 

Bardzo prosta przyczyna, nie różnią się niczym oprócz numeru. Pasek z końcówką S został wycofany w dniu 01/08/2008 i jako pasek zastępczy można użyć paska z końcówką numeru P. To jest cała tajemnica różnych numerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem od niedawna posiadaczem passiego,i zabieram sie do kupna zestawu wymiany rozrządu.

W sklepie oferuja mi zestaw gatesa(jakies 330zl) skf (jakies 380zl)

Czy pełny zestaw gatesa bedzie ok,czy tylko paski maja dobre,a reszte z skf kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jestem od niedawna posiadaczem passiego,i zabieram sie do kupna zestawu wymiany rozrządu.

W sklepie oferuja mi zestaw gatesa(jakies 330zl) skf (jakies 380zl)

Czy pełny zestaw gatesa bedzie ok,czy tylko paski maja dobre,a reszte z skf kupic?

mamy na sklepie pare zestawów Gates i w kazdym sa rolki SKF lub Litens, wiec pewnie i w Twoim przypadku tak bedzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam że litens robił oryginalne rolki dla VW, przynajmniej ja taką znalazłem u siebie - VW LITENS CANADA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem od niedawna posiadaczem passiego,i zabieram sie do kupna zestawu wymiany rozrządu.

W sklepie oferuja mi zestaw gatesa(jakies 330zl) skf (jakies 380zl)

Czy pełny zestaw gatesa bedzie ok,czy tylko paski maja dobre,a reszte z skf kupic?

 

Jak masz wątpliwości to zawsze możesz coś kupić z zestawów

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=rozrz%C4%85d+tdi+orygina%C5%82&category=620

wystarczy wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze montowałem do wszystkich VW SKF, ale ostatnio moj mechanik powiedział że SKF sie zepsuł ;-| (w sensie pakowania gorszych zamienników) i kupiłem rolki ruville a w środku jedna ruville a druga NTN Japan... i masz ci los

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladam zawsze ina dayco gates, contitech nie bardzo, bo sa podrobki i wygladem mieknie w porownaniu do np dayco po przejechaniu 20 tysiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności