Skocz do zawartości
Jaszczur

Kolejny Zlot Ogólnoposki...

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pewnie zaraz dostane 2-go warna, ale nie wytrzymam jak czegoś nie dowiem i nie będzie to pytanie z seri "tata a Marcin powiedział". Czy to forum rzadzi sie prawami demokratycznymi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to forum rzadzi sie prawami demokratycznymi ?

Nie. I to nie jest dział do zadawania takich pytań.

 

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

 

Aha - dodam tylko, że to nie jest nasze widzimisię. Po prostu przekonaliśmy się jak sprawa wyglądał rok temu. Ogólnopolski zlot ma być miejscem integracji, zabawy, odpoczynku a nie martwienia się o warunki, terminy itp. Dla naszego wspólnego dobra my będziemy bezpośrednio trzymać rękę na pulsie.

Wiadomo, że nie dogodzimy wszystkim i zawsze znajdzie się ktoś, komu termin czy inne sprawy nie będą pasowały. Powtarzam jednak - w gestii administracji leży zadbanie o organizację oficjalnego zlotu ogólnopolskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. I to nie jest dział do zadawania takich pytań.

 

---------- Post added at 19:15 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

 

Aha - dodam tylko, że to nie jest nasze widzimisię. Po prostu przekonaliśmy się jak sprawa wyglądał rok temu. Ogólnopolski zlot ma być miejscem integracji, zabawy, odpoczynku a nie martwienia się o warunki, terminy itp. Dla naszego wspólnego dobra my będziemy bezpośrednio trzymać rękę na pulsie.

Wiadomo, że nie dogodzimy wszystkim i zawsze znajdzie się ktoś, komu termin czy inne sprawy nie będą pasowały. Powtarzam jednak - w gestii administracji leży zadbanie o organizację oficjalnego zlotu ogólnopolskiego.

 

Nie można było tak odrazu, nie było by 13 stron spamu, kłutki,wypocin itp. Jeden post i wszystko wyjaśnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem być na forum, gdy toczyła się ta dyskusja.

Nie uważasz jednak, że ogłaszanie się samowolnie organizatorem też było nie w porządku?

Teraz śledzę cały wątek, zbieram Wasze opinie, sugestie abyśmy mogli je poddać wewnętrznej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z jednak, że ogłaszanie się samowolnie organizatorem też było nie w porządku?

Czytałeś cały wątek? To nie było samowolne ogłaszanie się, taka kwestia została wyraźnie zasugerowana.

Czekamy na konkrety :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak ktoś "dał przyzwolenie" na dyskusję nad V ogólnopolskim. Temat na forum od 10.01.2010. Moderatorzy chyba też zabierali głos. Więc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moderatorzy chyba też zabierali głos. Więc ...

 

Moderatorzy pilnują porządku na forum jakbyś nie wiedział ;) i nie maja nic wspólnego z "dowodzeniem" forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie ten tytuł wątku, bo jest "niegramatyczny" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w poście 239 Andrzej napisał o administracji w liczbie mnogiej wiec myślałem że modki to też ta działka. A tak wiem Marcin że macie masę roboty z "nami" ale jakieś "ludzkie" podejście było by zgoła lepsze jak suche "nie ma demokracji" i odrazu morale klubowiczy spadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w liczbie mnogiej

 

Jest jeszcze Kubelt ;) i boommaaxxx ;)

 

A tak wiem Marcin że macie masę roboty z "nami" ale jakieś "ludzkie" podejście było by zgoła lepsze jak suche "nie ma demokracji" i odrazu morale klubowiczy spadają.

 

 

Do zlotu jest jeszcze sporo czasu i wiedziałem że admin i tak wczesniej czy później odpisze ;) Trzeba stworzyć etat - rzecznik prasowy forum :D Proponuje Danka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba stworzyć etat - rzecznik prasowy forum :D Proponuje Danka :D

Zapomnij :D :650:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie mam czym jechać bo ukradli mi mojego Passka, ale do zlotu myślę że znajdę jakiś egzemplarz dla siebie i na pewno przybędę ze swoją powiększoną rodzinką. Byłem na IV Zlocie w Miedznej i było super. Życzę organizatorom żeby im też się udało tak jak rok temu Dardiemu (mojemu koledze z miasta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale do zlotu myślę że znajdę jakiś egzemplarz dla siebie i na pewno przybędę
Nawet jak nic nie kupisz to piechotką też dasz radę :D

 

Sorry za OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mogę to napisać :)

 

Zlot się odbędzie :) z czasem napiszę/napiszemy co i jak :) jak na razie zabieramy się za organizację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zlot się odbędzie
No i dobrze.
z czasem napiszę/napiszemy co i jak
i przydałoby się wiedzieć gdzie
jak na razie zabieramy się za organizację
Tak nam dopomóż buk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie szkoda że administracja tak postanowiła. Bacznie będę przyglądał się tematowi jak coś trzeba jestem pierwszy do pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że te słowa nie padły wcześniej ze strony administracji. Pewnie zaoszczędzilibyście arkademu trochę czasu. Rozumiem koncepcję, że zloty forumowe są albo powinny być pod egidą administracji, ale jak ktoś będzie chciał zorganizować zlot bez Waszej autoryzacji to ma do tego pełne prawo. Problem w takim razie będzie taki, że nie będzie możliwości wykorzystania forumowego loga ani rozpowszechniania info na forum.

 

Poza tym nie podoba mi się instrumentalne traktowanie nas "użytkowników" forum, tyle pisania i dywagacji, a "administracja" forum, reprezentowana przez głównego założyciela, który założył wątek że nas "opuszcza" i wielu użytkowników już rozlało łzy, nawet nie przeczytała całego wątku i od razu obrzuca błotem wszystko co było napisane. Ogarnijcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że te słowa nie padły wcześniej ze strony administracji. Pewnie zaoszczędzilibyście arkademu trochę czasu. Rozumiem koncepcję, że zloty forumowe są albo powinny być pod egidą administracji, ale jak ktoś będzie chciał zorganizować zlot bez Waszej autoryzacji to ma do tego pełne prawo. Problem w takim razie będzie taki, że nie będzie możliwości wykorzystania forumowego loga ani rozpowszechniania info na forum.

 

 

Tak, to prawda - mogliśmy wcześniej spawę poruszyć. Tutaj masz rację i zdecydowanie to był nasz - a głównie mój, wynikający z braku czasu - problem.

Zloty ogólnopolskie, oficjalne - organizowane były i będą przez administrację. Jak ktoś oczywiście chce zrobić jakiś zlot, nie ma problemu. Niejednokrotnie regionalne sekcje się mobilizowały o organizowały coś nie tylko dla swojego regionu. Czy ktoś miał coś przeciwko? Nuttie, bądź poważny. Widziałeś jaki efekt był w zeszłym roku. Dardi musiał na kolanie niemal wszystko organizować i korzystać z tego co zostało (kwatery, atrakcje). Dlaczego? Bo zaufaliśmy komuś (też niestety z braku czasu), komu się wydawało, że ogólnopolski zlot to kaszka z mleczkiem.

 

Z wykorzystaniem logo masz rację i pewnie z wieloma szczegółami także. Tylko zlot ogólnopolski nie ma być okazją na pokazanie "jak chcę to i tak zagram administracji na nosie" a czymś innym - momentem zabawy, pojednania, poznawania innych. Nie kłótni. Oczywiście, że jeśli będziesz chciał, zrobisz swój zlot, obwołasz go ogólnopolskim. Tylko czy o to w tym chodzi? Nie bez powodu postępowanie w sprawie zlotu jest tak radykalne.

Niewykluczone, że popełniamy jakiś błąd, że jesteśmy totalnie do d...y i ktoś zrobiłby cały ten zlot lepiej. Jednak jest jedna rożnica - gdy my trzymamy nad tym bezpośrednią pieczę, możemy dawać jakiekolwiek gwarancje.

 

Poza tym nie podoba mi się instrumentalne traktowanie nas "użytkowników" forum, tyle pisania i dywagacji, a "administracja" forum, reprezentowana przez głównego założyciela, który założył wątek że nas "opuszcza" i wielu użytkowników już rozlało łzy, nawet nie przeczytała całego wątku i od razu obrzuca błotem wszystko co było napisane. Ogarnijcie się!

 

Staramy się aby tak nie było. Widać musimy starać się bardziej. Nie jest to naszym celem absolutnie, dlatego staramy się Was włączać w jak najwięcej inicjatyw. Dlatego tez napisałem, że weźmiemy wszystkie Wasze głosy pod uwagę. Gdybyśmy jednak w każdej sprawie mieli z Wami dyskutować aż do uzyskania kompromisu z każdym z osobna - nic byśmy na forum nie zrobili.

 

Ze zlotem sprawa jest na tyle poważna, że niestety musimy być radykalni. W zeszłym roku był doskonały przykład tego, do czego doprowadziła samowolka. Coroczny Ogólnopolski Zlot Forum Passata leży w gestii administracji. Nie wykluczone, że chętnie skorzystamy z pomocy wszystkich, którzy wyrażali taką chęć w wątku, w którym nadal dyskutujemy. Oczywiście, jeśli taka chęć zostanie podtrzymana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ty Andrzeju w jednym masz racje trzeba było dużo wcześniej wybić nam a przede wszystkim mi z głowy pomysł zorganizowania zlotu, nie że bym miał jakieś pretensje. Na szczęście wszystko było w powijakach i dogadane jedynie na gębę. Planów było sporo i w większości tak jak napisałem na gębę dogadane. Jeżeli jednak administracja będzie chciała moja propozycja jest nadal aktualna. Mazurskie lasy i jeziora zapraszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arkady - mimo wszystko jestem Ci winien uznanie. zauwazyłeś, że my mamy opóźnienie i wziąłeś sprawę w swoje ręce. Cieszę się jednak, że rozumiesz o co mi chodzi.

Jeśli będziesz w stanie i nadal masz chęci to oczywiście nie widzę przeszkód, byśmy skorzystali z Twoich mocy przerobowych przy organizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności