Skocz do zawartości
Gość niuniek

jak wgrać polskie menu do MFD ma CD i co dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niuniek

witam mam płyte z polski menu do nawigacji MFD tylko sprzedajacy mi nie powiedzial jak sie ja wgrywa do tej nawigacji i sam nie moge sie domyslec moze ktos ppomoże ?? jak to zrobic krok po kroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od kogo ją kupiłeś? od kogoś z forum? może pożyczysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olred

Właśnie podaj kontakt gdzie mozna taka płytkę pupic bo narazie udało mi się tylko ustalic iż każdy wie że taka płytka jest ale nikt jej nie ma (płytka fatum) a może umieścisz na forum zrobimy zrzutkę na koszty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chłopaki....ja biedy posiadacz tylko B4 wrzuce wam na server te mapki :mur: Bedą wieczorem, co się nie robi dla :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olred
:))))))))))) aż mi minka się poprawiła może w końcu coś u mnie drgnie w temacie bo juz mnie to irtuje czytam czytam i czytam i nic sie nie dzieje wszyscy niby wszytsko wiedzą ale temat stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek

za płytke dałem 150zł jak uda mi sie wgrac to wam ja udostępie. bo jak narazie mam a może na niej nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szamcio

Jenen mówi o PL menu, drugi o mapkach :)

Czy to jedno i to samo?

Nie mam takiego radia i chyba już żałuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek

JUTRO BęDZIE WSZYSTKO WIADOMO DODZWONILEM SIE DO SPRZEDAWCY I JUTRO MAM ZADZWONI PODA MI INSTRUKCJE INSTALACJA POLSKIEGO MENU DO MFD TRWA PODOBNO OKOłO 30 MINUT ALE CHYBA BEDZIE WARTO JAK SIE UDA NAPEWNO O TYM POWIADOMIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek

za co ostrzaezenie nie mam pojecia za duze litery ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niuniek, a chcesz następne???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę nie róbcie OT :krzeslem:

 

ściągam te pliczki... zobaczymy jak to będzie wyglądało :) mam nadzieję żę będzie śmigać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję uważać ze spolszczaniem softu w navi , trzeba mieć peweny soft i wiedzieć do której wersji navi , mozna nie sprawdzonym softem uszkodzic navigację.

Druga sprawa to jezleli macie duzy FIS w liczniku to po spolszczeniu prawdopodobnie przestanie widziec navigacje i radio( mówię o passatch 3BG) , no chyba ze macie polski soft do ver G ale o takim jeszcze nie słyszałem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek

SPOLSZCZENIE DZIAŁA !!! HURA !!!!!!

 

<tu cos bylo>

 

//Temu Panu juz podziekujemy, zapraszamy za 60 dni. Przychodzi z prosba o pomoc, otrzymuje ja i zachowuje sie jak dziecko w przedszkolu. Zalosne. Kubelt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niuniek to fajnie że działa... ja bede w domu dopiero na weekendzie (chyba) i wtedy sprawdze, a i radził bynm ci się tak nie wypowiadać... :krzeslem:

 

kriss555"Druga sprawa to jezleli macie duzy FIS w liczniku to po spolszczeniu prawdopodobnie przestanie widziec navigacje i radio" - czyli mam rozumieć że jeśli spolszcze sobie navi w 3B to bedzie wszystko gitara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olred

U mnie mapka tez działa wczutuje się,ale zmarnowałem kilka płyt i okazuje się iż wystarczy wypalić na najtańszej Cd jaka da się kupic taka działa. Panowe wypowiedzcie się jak i skad załatwic spolszczenie do navi ? Czy ktoś z Was jest wstanie mi pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności