Skocz do zawartości
heksogen

phaeton 5.0 tdi vs A6 4.2 benz -co wybrać?

co byś wybrał  

81 użytkowników zagłosowało

  1. 1. co byś wybrał

    • phaeton v10 5.0 tdi
      61
    • A6 4.2
      20


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

A ja jestem za A6 w nowej budzie kozak ,chociaż VW Phaeton to też Audi tyle że A8

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A6 powiem tyle, w porownaniu do passata to krowa a co dopiero phaeton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
v10,5.0 tdi,brzmi piękniej

 

V12 tdi brzmi jeszcze piekniej

a W12 jest nie do opisania

Edytowane przez piotr.82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
phaeton v10 5.0 tdi + chip = łamacz kręgosłupa

tego silnika akurat nie chipujesz ostro, moze 20KM więcej. A poleci Ci 10 pompowtrysków, to bedziesz płakał. 15l oleju wchodzi do silnika, wszystkie filtry x 2 , a jak sie zaczną schody ze skrzynią to jak Ci ktos powie 6tys za sterownik do skrzyni to się załamiesz. Tak bylo w Touaregu po 100tys. Te auta są dobre do 100tys, potem to jzu schody. Nie mowiąc o oleju w tylnym moście i skrzynce pośredniej. Zacznie się sypac pneumatyka, zobaczysz jakie koszta. W miescie Touareg V10 pali ok 15l na trasie tak do 120km/h ok 14l, generalnie jak chcesz miec "swiatła moje" to 90l zbiornika starczy Ci na max 800km. To auto wazy prawie 2,5tony, bo skkrzynia wazy, fakt ze odpada problem z rozrządem bo sa koła , ale masz za to 2 przepływki, 2 tyrbinki i wszystko x 2. Palca pod maske nie wsadzisz bo silnik zabudowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze by bylo jakbys podał dwa konkretne egzemplarze ktore by Cie interesowały.. bo A6 tez moze byc dobrze doposazone i pneumatyczne zawieszenie tez moze miec:D Phateon jest super ale zawsze to 'tylko' VW czyli jak ktos wspominal , ciezko jest potem sprzedać vałweja za taka kase.. bo kazdy wolalby sobie kupic A8...

 

Tak bylo w Touaregu po 100tys. Te auta są dobre do 100tys, potem to jzu schody. Nie mowiąc o oleju w tylnym moście i skrzynce pośredniej. Zacznie się sypac pneumatyka, zobaczysz jakie koszta. W miescie Touareg V10 pali ok 15l na trasie tak do 120km/h ok 14l, generalnie jak chcesz miec "swiatła moje" to 90l zbiornika starczy Ci na max 800km. To auto wazy prawie 2,5tony, bo skkrzynia wazy, fakt ze odpada problem z rozrządem bo sa koła , ale masz za to 2 przepływki, 2 tyrbinki i wszystko x 2. Palca pod maske nie wsadzisz bo silnik zabudowany

 

A sie nie zgodze brat ma Touarega i oprzebieg juz przekroczyl jakis czas temu 100tys km i wszystko bez zarzutu chodzi, odpukac. Na trasie do 120-130km/h pali 9.5-11litrow/100. Ale czy jedziesz sam czy caly zaladowany samochod dajesz kickdowna i wiesz ze jedziesz. To samo mysle ze tyczy sie Phaetona bo w sumie wszystko to samo tylko buda inna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz chlopie dylemat, bo oba autka warte uwagi, i co bys nie wybral to bedziesz zadowolony, chociaz bedziesz wspominal to drugie ;)

szczerze mowiac (nie wnikajac tu w kwestie zawieszenia, silnika etc) audica wydaje mi sie ze ladniej wyglada, ale to jak wszedzie kwestia gustu. vw swoja droga, na ta firme trudno nie zrocic uwagi.

zycze powodzenia tak czy tak dobrze wybierzesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już wielu przedmówców stwierdziło: złe auta do porównania!

A6 można do paska porównywać, a nie do Fajtona ;]

tutaj tylko porównanie z A8 ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy autor tematu już się zdecydował? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy autor tematu już się zdecydował?

 

no wlasnie, sam jestem ciekaw :) a jak nie to ja zdecyduje za niego - phaeton :D

 

kolego bierz phaetona bo to dobry woz i nie czytaj nawet postow o wieku. masz forse - kupujesz co chcesz i rzadzisz !!

 

tylko jedna uwaga - pamietaj o eksploatacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu forum odwiedza i ten temat także, jednak jak widać po wypowiedziach . . . miał chłopak pomysł i na tym się skończyło(Fanaberie?).

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności