Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, co to za sprzęt - jak się nazywa? Ile kosztuje? I czy warty jest uwagi?

 

1zno1u1.jpg

 

2ykesmf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ta niedawno opisywana na forum chińszczyzna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno , bo jakieś półtora miesiąca temu wymieniałem swoje radyjko(pisałem o tym na forum) i natknąłem sie na ten wynalazek na zdjęciu, na stronkach internetowych chińskich producentów.Miałem coś podobnego , ale to kicha.Wykosztujesz się a to niewiele warte.Jak ci coś strzeli w nim , nic już z tym nie zrobisz.Moja rada - odpuść sobie albo kup coś innego.Jeśli zechcesz poszukam tego linku i podam ci go.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item883598989_v_s_6_5_cali_digital_sharp_gps_win_ce_5_0_dvd.html

 

Koszt w aukcji. Szkoda tylko że nie ma nic o gwarancji... Bo niestety z tego co się orientuje tego sprzętu nikt nie ruszy. Typowe made in china robione na rynek masowy (oczywiście niby podzespoły Sharp i Samsung ;))

 

Za tą kaskę możesz mieć firmowy sprzęt z gwarancją który będzie się sprawował o wiele lepiej. Ja szczerze darowałbym sobie ten zakup.

 

Pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wiele ciekawszą i tańszą navi można wygrać na ebay'u już za ok 1 600 zł z 2 letnią gwarancją, a to moja wygrana aukcja:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320467706115&ssPageName=ADME:X:AAQ:DE:1123

Poza tym nawigacje ładnie się sprzedają i kupujący są zadowoleni, co widać po komentarzach:

http://shop.ebay.pl/e-commerce2011/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p4340

Pytanie odnośnie chińszczyzny, a co w obecnych czasach nie jest made in China? Różnica jest tylko w opakowaniu i ewentualnie w nazwie marki.

Edytowane przez laki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nawigacje ładnie się sprzedają i kupujący są zadowoleni, co widać po komentarzach:

http://shop.ebay.pl/e-commerce2011/m...&_trksid=p4340

 

wlasnie poczytalem te super komentarze:

 

''

keine 800x480 Pixel Auflösung sondern 480x234, (zadne 800x480 rozdzielczosc tylko 480x234)

 

''

''

Ich kann leider nichts anderes sagen wie: Schlecht ! Schlecht ! Schlecht ! (nie moge nic innego powiedziec jak: zle, zle, zle)

 

''

Kulante Rücknahme und Rückerstattung (Przychylne przyjęcie zwrotu i zwrot wplaty )

''

musste 1 monat auf das gerät warten!!!!!Keine deutsche Bedienungsanleitung!!!!! (musialem miesiac czekac, brak niemieckiej instrukcji obslugi)

''

6,5" stat 7" und Auflösung 480x234! keine 800x480 (6,5'' zamiast 7'' i rozdzielczosc 480x234! zadna 800x480)

''

 

i tak dalej...

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam kupic cos takiego nowego to za ta kasę wole kupić używkę renomowanego producenta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O wiele ciekawszą i tańszą navi można wygrać na ebay'u już za ok 1 600 zł z 2 letnią gwarancją, a to moja wygrana aukcja:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...X:AAQ:-DE:1123

 

To jak dotrze do ciebie że sprzedają to "turasy" to może Ci przejdzie ten entuzjazm.

Skoro kupiłeś w zeszłym roku to zapewne już się cieszysz z nabytku.

Jak 7 stycznia zamówiłem trochę maneli do paska w kufatek i już wszystko mam, włącznie z fakturą.

Może faktycznie jest to wypas a piszący komentarze przytoczone przez navik tyczy się safari 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie poczytalem te super komentarze:

 

''

keine 800x480 Pixel Auflösung sondern 480x234, (zadne 800x480 rozdzielczosc tylko 480x234)

 

''

''

Ich kann leider nichts anderes sagen wie: Schlecht ! Schlecht ! Schlecht ! (nie moge nic innego powiedziec jak: zle, zle, zle)

 

''

Kulante Rücknahme und Rückerstattung (Przychylne przyjęcie zwrotu i zwrot wplaty )

''

musste 1 monat auf das gerät warten!!!!!Keine deutsche Bedienungsanleitung!!!!! (musialem miesiac czekac, brak niemieckiej instrukcji obslugi)

''

6,5" stat 7" und Auflösung 480x234! keine 800x480 (6,5'' zamiast 7'' i rozdzielczosc 480x234! zadna 800x480)

''

 

i tak dalej...

 

 

Navik - nawet nie raczyłeś sprawdzić, że negatywne komentarze dotyczą zupełnie innej nawigacji niż ta o której pisałem.

Aukcję wygrałem 30 grudnia, ale przesyłka niestety jeszcze nie dotarła, ponieważ została źle zaadresowana i wróciła do nadawcy.

Wszystko już wyjaśniłem ze sprzedającym i navi jest już w drodze do mnie.

Api13 - co masz do "turasów"?

Edytowane przez laki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Api13 - co masz do "turasów"?

 

Nic, kompletnie nic. A właściwie mam i to dużoooooo. Oszuści jak jeden albo w niemczech zebrali się sami oszuści, albo mi nie było dane trafić na uczciwego "turasa".

Nie bede rozwijał tematu, bo to będzie OF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał navik

wlasnie poczytalem te super komentarze:

 

''

keine 800x480 Pixel Auflösung sondern 480x234, (zadne 800x480 rozdzielczosc tylko 480x234).

VW SKODA SEAT 7" TOUCHSCREEN DVD GPS DVB-T USB CANBUS (Nr.220523502483)

''

''

Ich kann leider nichts anderes sagen wie: Schlecht ! Schlecht ! Schlecht ! (nie moge nic innego powiedziec jak: zle, zle, zle)

 

''

Kulante Rücknahme und Rückerstattung (Przychylne przyjęcie zwrotu i zwrot wplaty )

''

musste 1 monat auf das gerät warten!!!!!Keine deutsche Bedienungsanleitung!!!!! (musialem miesiac czekac, brak niemieckiej instrukcji obslugi).

 

VW SKODA SEAT 7" TOUCHSCREEN DVD GPS DVB-T USB CANBUS (Nr.220515498030)

''

6,5" stat 7" und Auflösung 480x234! keine 800x480 (6,5'' zamiast 7'' i rozdzielczosc 480x234! zadna 800x480)

''

 

i tak dalej...

 

 

Navik - nawet nie raczyłeś sprawdzić, że negatywne komentarze dotyczą zupełnie innej nawigacji niż ta o której pisałem.

 

wlasnie ze sprawdzalem dokladnie :)

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2 komentarze na taką ilość sprzedanych nawigacji są tylko neutralne (negatywnych brak) i brzmią dokłanie:

 

1. VW SKODA SEAT 7" TOUCHSCREEN DVD GPS DVB-T USB CANBUS (nr 220515498030)

musste 1 monat auf das gerät warten!!!!!Keine deutsche Bedienungsanleitung!!!!!

 

Musiałem czekać 1 miesiąc na przesyłkę. Brak instrukcji obsługi w języku niemieckim.

 

2. VW SKODA SEAT 7" TOUCHSCREEN DVD GPS DVB-T USB CANBUS (Nr.220523502483)

Lange Lieferzeit, keine 800x480 Pixel Auflösung sondern 480x234, sonst alles OK!

 

Długi czas oczekiwania, rozdzielczość 480x234 zamiast 800x480 poza tym wszystko OK!

 

 

Navik - nie rozumiem dlaczego przekręcasz informacje?

Edytowane przez laki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te 2 komentarze na taką ilość sprzedanych nawigacji są tylko neutralne (negatywnych brak) i brzmią dokłanie:

 

na jaka ilosc? wiekszosc jego aukcji to folie ochronne na wyswietlacze telefonow...

 

a ten negatyw z 3 stycznia (Nr.220514277602)?

z 23 listopada (Nr.320435567598)

 

 

Aukcję wygrałem 30 grudnia, ale przesyłka niestety jeszcze nie dotarła, ponieważ została źle zaadresowana i wróciła do nadawcy.

 

wierzysz w to? gosciu poprostu sprowadza je na biezaco z Chin i dlatego ma takie miesieczne czasy dostaw.

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj navik niestety ma rację,nie ma się co podniecać niezdrowo,sprzęt oferowany jest z Chin i stąd jego cena , cudów nie ma.

A propos tego , że wszystko jest w dzisiejszych czasach produkowane w Ch RL.

Pewnie tak , nawet klawiatura którą piszemy te komentarze , mówiąc o czymś że to chińszczyzna , myślimy że gorzej być już nie może, choć często jest to Korea , Filipiny albo jeszcze coś.Jako doświadczony w tej materii radziłbym się zastanowić , bo ten sprzęt przyjdziedo Ciebie wcześniej czy później i dowiesz się z instrukcji że sprzęt świetnie bedzie grać w vw magotan lub sagitan i będzie już za późno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam ogromną nadzieje na bardzo obiektywny opis sprzętu.

I wcale nie dlatego, iż mam na niego ochotę, ale aby odwieść potencjalnych napalonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz problem jest taki , że tego sie nie da opisać.Opisac można cos co jest identyfikowalne , a to są sprzęty bez nazwy nawet na wewnętrznej stronie obudowy.Mówię tu o sprzęcie októry pyta Sleman.Wejdzcie kochani na stronkę Alibaby i tam tych wynalazków jest cała masa:rolleyes:

 

---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:02 ----------

 

No to zainteresowanych proszę o identyfikację i komentarz tego radyjka.Zajeło mi to trochę czasu ale odnalazłem, oto link:http://www.alibaba.com/product-gs/271507852/digital_screen_car_dvd_for_VW.html

Po drugiej stronie siedzi chinczyk online i oczekuje propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz problem jest taki , że tego sie nie da opisać.

 

Ja to wiem, bo już miałem niepisaną przyjemność posiadać taką kupę.

Bardziej chodzi mi o to, aby przestrzec innych ale jak widać zatwardziali się trafiają.

 

No nic nie poradzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc api13 nie ma się co przejmować,Pacjent kupi pocieszy sie tym troche potem otworzy okno i to wyrzuci.Nic nie poradzisz.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się dołącze do pytania : co to za sprzęt?

http://www.allegro.pl/item885476243_...navigacja.html

 

I czy dostane gdzieś do tego płytę z polskimi mapami?

No oryginalna navi VW MFD.Zależy jeszcze jaka wersja.Mapy znajdziesz na tym forum i w tym dziale :)albo pisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności