Witam
Mam problem ze swoim Passatem , gdzieś od kilku dni pali mi się, żółta kontrolka oleju sygnalizująca że stan oleju jest za niski.Jednak stan oleju jest prawidłowy.Podłączałem go pod komputer , ale wszytsko jest ok, wymieniłem nawet czujniki poziomu oleju ,ale problem nie znikł.;(