Skocz do zawartości
meski13

czy polecacie radyjko CLARION???

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie przymierzam do zakupu CLARION FZ409E.

 

http://www.shopmania.pl/shopping~online-sprzet-audio-video~kupowac-radioodtwarzacz-samochodowy-clarion-fz409e~p-2656141.html

 

nie chce razdia z napedem, CD. to juz przezytek.

 

co wy na tego CLARIONA:638::638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tego tupu radio bez BT itp mozna kupic za znacznie mniejsze pieniadze niz to

a dlaczego uwazasz ze CD czy DVD to przezytek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moje zdanie.

komponenty mechaniczne lubia sie psuc. a tu nie ma takich.

znudzilo mi sie wypalac plyty, ktore po jakims czasie sie tna za kazdym razem.

minusem plyt zawsze byla dalikatnosc.

a tu wrzucam na pena podlaczam i po sprawie.

 

dlaczego to radyjko. ???

bo nie ma zbajerowanych ksztaltow jak w F16:) prosty design.

USB na kablu z tylu. sciagam tylko panel a pen moze siedziec. pociagne sobie kabel USB miejscu mi odpowiadajacym i zamontuje na stale jako gniazdo.

 

jadyna obawa to ten panel dotykowy. jestem sceptyczny do takich wynalazkow. w nokii taki panel sie psul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarion to poważna firma i cena jest jego wyznacznikiem.Ładnych pare lat temu miałem clariona, były to czasy gdy cd było nowością,wtedy to było "coś"choć z czasem uległ uszkodzeniu,to jednak nie to co obecnie produkowane egzemplarze.O toch screen bym sie nie martwił to w sumie alternatywa do guzików nic się z tym nie bedzie działo.Zwróc tylko uwagę na to jaki jest kontrast w ekranie.Przy tego rodzaju rozwiazaniach ma to znaczenie podczas słonecznej pogody.W tańszych lub niefirmowych radiach nie widać nic,o co Clariona nie podejrzewam , ale warto o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo ladne to jest:)

ale jednak cena nie dla mnie

szukam czegos do 700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam clarka 948 z dotykowym panelem i brzmieniowo kasuje prawie wszystko co dotychczas słyszałem,nie mam usb i raczej mieć nie będe bo jakość nagrań gorsza nawet od mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli clarion to tylko z wyższej półki bo te tańsze to chłam totalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch miesięcy śmigam z takim clarionem

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=857855848

Dzwięk kapitalny ,itd , dużo zalet [np gałka zmiany głośnosci] ale według mnie posiada [trzy wady

-nie jest idealnie czarny [widać dopiero po montażu w samochodzie ]

-brak przewijania utworów

-brak wejscia usb

[tylko slot na karty sd]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to tez obczajalem.

 

co do karty SD to mam taka w aparacie cyfrowym, ktora po zlamaniu na pol wchodzi pod USB. czasami wykorzystywalem ja jako pena, bez zadnych adapterow. koszt ok10zl drozsza o standatdowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no akurat ten model clariona jest biedny za te pieniadze kupisz o wiele lepsze modele alpiny tez bez cd jak równiez z napedem cd. sam kiedys uwazalem ze cd to przezytek i kupilem alpine ale po pewnym czasie stwierdzilem ze jednak chce cd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie piorytetem jest design.

oczywiscie bez przesady zeby gralo jak safari ;)

 

czego tu brak?? na co zwrocic uwage jeszcze??

 

moge je miec za 580zl

 

---------- Post added at 15:13 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

 

a jakie sa wtyczki a pasku (B5 97r)

 

bo w tym radyjku jest iso male

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i lipa............. radio nie ma sciaganego panela:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle że bedzie dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym clarionem dale sobie luz.

ale znalazlem SONY CDX-GT930UI w takiej samej cenie. no i moje wymagania sa spelnione.

 

niestety radyjko jest nowe wiec nie ma zadnych opini na necie:(

a moze ktos z Was ma takie cudo:638:

co o tym radyjku sadzicie:638:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SONY

powiem wprost :D nigdy nie byłem, nie jestem i nie przekonacie mnie do tej marki jeśli chodzi o sprzęt CA, słyszałem niejednego soniacza, kumpel chciał się pochwalić swoim za 1200 zł też najwyższa półka, animacje, ustwienia pierdolki... puścił mi to i grało no bo wszystko będzie grać :D podobało mu siię to jak gra, póki nie wsiadł do mnie :P wtedy miałem radyjko pioneer DEH-4100UB cena okolo 1/3 //1/4 ceny... wsiadł i jak mu powiedziałem cene to powiedział "szkoda że dopiero teraz się spotkaliśmy" :D moje zdanie to takie że SONY ma charakterystykę typowo do techna :D przesadzony bas mocny sopran, a średnica jakaś taka jakby w tle:) takie moje zdanie ;) i kto chce sobie kupi, ale za te same pieniądze można mieć lepszą jakość w swoim aucie :)

pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale dzwiek takze zalezy od polaczenia radia i glosnikow. no chyba ze kolega mial takie same. a korekcje mozna ustawic. czyz nie??

Edytowane przez meski13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak ale dzwiek takze zalezy od polaczenia radia i glosnikow. no chyba ze kolega mial takie same. a korekcje mozna ustawic. czyz nie??

 

 

 

A ja dodam że moim zdaniem które się nie liczy to radyjko powinno się dobierać do muzyki

której słuchasz gdyż dynamika i parametry są różne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radyjko powinno się dobierać do muzyki

której słuchasz gdyż dynamika i parametry są różne

DOKŁADNIE ;) każde radio ma inną charakterystykę dźwiękową :) i każdy sam musi wybrać która mu pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zakupiłem niedawno tego Clariona i jestem nawet zadowolony, niebieskie podświetlenie całkiem ładnie wygląda i zgrywa sie z prostotą wykończnenia VW,nie jak niektóre świecidełka, a dotyk mnie zakoczył troche wprawy i przyjemnie sie obsługuje. Jeśłi chodzi o radia to najlepsza opcja to fabryczny zestaw ze wzmakiem i obsługa z kierownicy, oczywiście jeśli ktoś nie jest audiofilem :) bo wtedy to musi mieć porządnego kopa :) i przynajmniej pasażer nie miesza w radiu bo nie wie co do czego :D no i ma więcej basu niż Alpina w tej cenie na seryjnych głośnikach.

Edytowane przez Przemek84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności