Skocz do zawartości
MlodyS53

Wyposażenie dodatkowe - Passat B3/B4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy regulacja kiery w B4 to był standard ??

i czy kazdy TDI miał MFA w liczniku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno MFA jak i regulacja kierownicy w B4 była w opcji.

O ile brak MFA nie musi dziwić, to jednak brak regulacji w niektórych egzemplarzach budzi uśmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo nie wiem czy wyrzucać to do kosza czy to może się komuś przydać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prędzej znajdziesz mfa jak regulację kierownicy czy to w b3 czy w b4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prędzej znajdziesz mfa jak regulację kierownicy czy to w b3 czy w b4
Myślę że w TDI prędzej znajdziesz regulacje kolumny niż MFA :) Nie patrz tylko na benzyny bo co 2 albo 3 ma MFA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że w TDI prędzej... Nie patrz tylko na benzyny...

Michał, nie gniewaj się, ale gadasz bzdury jak mało który.

Rodzaj silnika nigdy nie miał wpływu na to czy auto ma regulowane położenie kierownicy czy tej regulacji nie ma. To tak, jakbyś chciał udowodnić, że jeżeli Passat z silnikiem TDI to na pewno pierwszym właścicielem był brunet, a jak silnik benzynowy to kupił go blondyn.

Zanim coś napiszesz pomyśl chwilkę.

Edytowane przez Grześko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale przeglądając dziś w robocie katalog Helli natknąłem się na tego typu kierunki. Jak dla mnie dość ciekawe

http://www.goingfast.info/04_05/ebay_sales/images/golf4_retro_turns1.jpg

Edytowane przez marianos007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy było ale przeglądając dziś w robocie katalog Helli natknąłem się na tego typu kierunki. Jak dla mnie dość ciekawe

a montowali to w passatach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pasuja do B4 bo na opakowaniu jest golf 3 a on ma takie same (oczywiscie nowsze roczniki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w katalogu było ze do b4 tez Poza tym na ebay'u pisali ze do Golfa Polo i Passata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w katalogu było ze do b4 tez Poza tym na ebay'u pisali ze do Golfa Polo i Passata

 

ale czy wyszedł jakiś passat z fabryki z takimi lampkami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego to nie wiem, choć z drugiej strony jeśli były obok takich rarytasików jak soczewkowe lampy do b3 to całkiem możliwe :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czy wyszedł jakiś passat z fabryki z takimi lampkami??

nie rozśmieszaj mnie :) jasne że nie mógł bo to jakiś nowy wymysł jak dayli ligts czy jak to się tam pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rodzaj silnika nigdy nie miał wpływu na to czy auto ma regulowane położenie kierownicy czy tej regulacji nie ma. To tak, jakbyś chciał udowodnić, że jeżeli Passat z silnikiem TDI to na pewno pierwszym właścicielem był brunet, a jak silnik benzynowy to kupił go blondyn.

Zanim coś napiszesz pomyśl chwilkę.

Michał miał na myśli zapewne ilość modeli na rynku... o wiele trudniej znaleźć TDI z MFA niż benzyniaka... A paska bez regulacji kierownicy chyba jeszcze nie widziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tego to nie wiem, choć z drugiej strony jeśli były obok takich rarytasików jak soczewkowe lampy do b3 to całkiem możliwe

tak samo mogę wstawić fotę in pro i też powiedzieć że nie wiem czy wychodziły z fabryki czy nie...

 

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

 

nie rozśmieszaj mnie jasne że nie mógł bo to jakiś nowy wymysł jak dayli ligts czy jak to się tam pisze

nie rozśmieszam Cię tylko ciągnę temat, bo po co wstawiać tu nowe wynalazki... wiem że to nie wyszło z fabryki, tylko nie wiem po co to kolega wstawił...

 

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:09 ----------

 

A paska bez regulacji kierownicy chyba jeszcze nie widziałem

 

uwierz że wiele passatów widziałem, i żeby miał regulacje to rarytas...

przyjedź do podkarpackiego, tu na pewno znajdziesz takiego bez regulacji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał miał na myśli zapewne ilość modeli na rynku... o wiele trudniej znaleźć TDI z MFA niż benzyniaka... A paska bez regulacji kierownicy chyba jeszcze nie widziałem
Nooo Tomek, o to mi chodziło :)
Michał, nie gniewaj się, ale gadasz bzdury jak mało który.

Rodzaj silnika nigdy nie miał wpływu na to czy auto ma regulowane położenie kierownicy czy tej regulacji nie ma. To tak, jakbyś chciał udowodnić, że jeżeli Passat z silnikiem TDI to na pewno pierwszym właścicielem był brunet, a jak silnik benzynowy to kupił go blondyn.

Zanim coś napiszesz pomyśl chwilkę.

Chodziło mi dokładnie o to że TDI posiada MFA co 30 Passat B4 a regulacje kierownicy częściej znajdziesz, być może nawet w B4 TD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersje CL chyba nie miały regulacji kierownicy:)

a taką właśnie miałem...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem sobie Passata B3, wersję policyjną. W prawych przednich drzwiach pasażera schowek na broń, zajmujący całą dolną powierzchnie. Sporo przycisków na konsoli. Jeden taki z rysunkiem w kształcie błyskawicy.

A w bagażniku za tymi schowkami po bokach zamontowane były wentylatory, po jednym na stronę, tylko, że właściciel nie wiedział jak je się włącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oglądałem sobie Passata B3, wersję policyjną. W prawych przednich drzwiach pasażera schowek na broń, zajmujący całą dolną powierzchnie. Sporo przycisków na konsoli. Jeden taki z rysunkiem w kształcie błyskawicy.

A w bagażniku za tymi schowkami po bokach zamontowane były wentylatory, po jednym na stronę, tylko, że właściciel nie wiedział jak je się włącza.

 

kupuj eksponat ;) będzie szał na forum, wszyscy będą chcieli oglądać;)

a wentylatory pewnie były po to żeby pijanemu ochłodzić przejazd na wytrzeźwiałkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wentylatory pewnie były po to żeby pijanemu ochłodzić przejazd na wytrzeźwiałkę

Albo dla psa w bagażniku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności