Skocz do zawartości
bifu

Gdzie tuningować w okolicach Rzeszowa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy w Majdanie Sieniawskim jest gość, który zajmuje się podnoszeniem mocy. Mojemu koledze robił w B5 z silnikiem 110 KM. Jest bardzo zadowolony, różnica ponoć jest bardzo duża. W ciągu 7 dniu można wrócić do oryginalnego programu. Koszt 700 zł,plus hamownia 100.

 

to nie jest strojenie indywidualne tylko wgrywanie gotowców, najlepsze firmy od tuningu to COMPSPORT, KINGSOFT, DYNOSOFT !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gotowców, bo program jest specjalnie pisany po parametry auta. Pierwsze jest hamownia, później program, ponownie hamownia i wtedy końcowe ustawienia parametrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tam gotowców nie wgrywa tego jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt tam gotowców nie wgrywa tego jestem pewny.

noo

a jak chcecie typa co wgrywa gotowca i twierdzi ze 216tki to pomyłka do AHU AFN itd to pisać podam kontakt :D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym pomiarem masz rację tylko po co?

 

Mnie by to nurtowało:P i wcale nie miałbym zamiaru się chwalić przed kolegami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, że jak zrobię trochę kilometrów to napiszę jak spalanie wygląda. Ano wygląda całkiem sympatycznie po styl jazdy nadal taki jak przed chipem a spalanie spadło do 6.8l/100 km. A wiadomo jakie teraz warunki panują na drogach. Tak więc jest już pierwszy plus wiruska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja chipowalem w DVT po Ożarowem i też jestem mega zadowolony. Fakt ze chipowalem Golf'a IV ale co za różnica. Koleś wie co robi i naprawde polecam. Płaciłem 1200zł. Lekki wirus był bo ze 101km podkrecony został na 135km / 318nm.

 

 

pzd.

Edytowane przez the.wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kedzior001

Ja u siebie chipowałem w Tomaszowie Lubelskim jakieś 130 KM od Rzeszowa, usługa wykonana bardzo dobrze, przejechałem autem około 6 tyś km od modyfikacji i wszystko jak najlepiej, moc wzrosła o około 25%. Po modyfikacji zauważalna duża różnica, samochód jest bardziej dynamiczny na biegach 1-3 i elastyczniejszy na 4-5 biegu. Spalanie spadło w cyklu miejskim o około 0,5 l/100km. Progam był indywidualny no i koszt niewygurowany 600 zł, no i wszystko po łączu OBD bez lutowania.

 

Poniżej kontakt do tej firemki

 

http://allegro.pl/item962576751_chiptuning_wszystkie_marki_tomaszow_lubelski.html

Edytowane przez the.wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie chipowałem w Tomaszowie Lubelskim jakieś 130 KM od Rzeszowa, usługa wykonana bardzo dobrze, przejechałem autem około 6 tyś km od modyfikacji i wszystko jak najlepiej, moc wzrosła o około 25%. Po modyfikacji zauważalna duża różnica, samochód jest bardziej dynamiczny na biegach 1-3 i elastyczniejszy na 4-5 biegu. Spalanie spadło w cyklu miejskim o około 0,5 l/100km. Progam był indywidualny no i koszt niewygurowany 600 zł, no i wszystko po łączu OBD bez lutowania.

 

Poniżej kontakt do tej firemki

 

http://allegro.pl/item962576751_chiptuning_wszystkie_marki_tomaszow_lubelski.html

 

 

no rewelacja, robi wszystko :) podjade swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no rewelacja, robi wszystko podjade swoim.

w takim razie czekamy na wykres! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz mam zgryza :-D Chyba mi chłopaki w Compsporcie za dużo zaśpiewali bo widać, że za połowę tej kaski można mieć softa że hoho:zeco i to bez wyciągania compa. :fajny

 

No ale demokracja to demokracja, każdy ma wybór. :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w takim razie czekamy na wykres! :D

 

 

jasne ze wrzuce :) moze jakis zakladzik czy gosc ogarnie moj soft? daje 5000000zł ze nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jasne ze wrzuce moze jakis zakladzik czy gosc ogarnie moj soft? daje 5000000zł ze nie

deal

ja daje 5PLN :D

 

zakład przyjęty :D

P.S. a w ogóle jesteś wypłacalny :P

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli wchodzisz to musi byc takie samo wadium :)

 

cos tam wystrugam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja u siebie chipowałem w Tomaszowie Lubelskim jakieś 130 KM od Rzeszowa, usługa wykonana bardzo dobrze, przejechałem autem około 6 tyś km od modyfikacji i wszystko jak najlepiej, moc wzrosła o około 25%. Po modyfikacji zauważalna duża różnica, samochód jest bardziej dynamiczny na biegach 1-3 i elastyczniejszy na 4-5 biegu. Spalanie spadło w cyklu miejskim o około 0,5 l/100km. Progam był indywidualny no i koszt niewygurowany 600 zł, no i wszystko po łączu OBD bez lutowania.

 

Poniżej kontakt do tej firemki

 

http://allegro.pl/item962576751_chiptuning_wszystkie_marki_tomaszow_lubelski.html

Koledzy ktoś był w tym zakładzie? Jest wart uwagi czy szukać coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy ktoś był w tym zakładzie? Jest wart uwagi czy szukać coś innego?

Mariusz, jedź do ceglarza :) jest u nas na forum :) z Chełma będziesz miał do niego blisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności