Termosik Zgłoś #461 Napisano 21 Sierpnia 2015 i ja także:) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kolec Zgłoś #462 Napisano 21 Sierpnia 2015 W ramach walki z nudą (niestety nie ćwiczeń fizycznych a szkoda ) poszła. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
spejson1989 Zgłoś #463 Napisano 26 Sierpnia 2015 zrobione Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kaper65 Zgłoś #464 Napisano 30 Sierpnia 2015 Wypełnione :fajny Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
KLICHO Zgłoś #465 Napisano 9 Września 2015 (edytowane) Jako że to Hyde Park mam prośbę do was Panie i Panowie Znajoma bierze udział w konkursie, może wygrać wycieczkę do Turcji i reprezentować Polskę Jak byście mogli oddać głos na nią byłbym bardzo wdzięczy koleżanka również Edytowane 10 Września 2015 przez rainman777 Przeniesiony do prawidłowego topiku Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
KrisBstok Zgłoś #466 Napisano 21 Września 2015 (edytowane) Prośba do forumowiczów- konkurs Cześć! Mam prośbę do forumowiczów naszego forum posiadających konto na facebooku. Otóż biorę udział w konkursie organizowanym przez firmę zajmującą się detailingiem aut, w którym do wygrania w ramach losowania jest pakiet obejmujący kompleksowy detailing auta. Ponad to w ramach "nagrody pocieszenia" zdjęcie auta, które dostanie do środy 23.09 najwięcej lajków, otrzymuje mycie detailingowe. W związku z tym chciałbym prosić użytkowników VW Passata o oddanie głosu w postaci lajka pod linkiem: Moje zdjęcie to srebrny Passat B6 Variant, dodane przez Krzysztofa Jot. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam, Krzysiek Edytowane 21 Września 2015 przez rainman777 Przeniesiony do prawidłowego tematu Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jacenty64 Zgłoś #467 Napisano 21 Września 2015 Popraw link Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
KrisBstok Zgłoś #468 Napisano 21 Września 2015 Popraw link Już poprawiony, wielkie dzięki za zwrócenie uwagi:) Pozdrawiam! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Elvis907 Zgłoś #469 Napisano 5 Października 2015 A ja proszę o wypełnienie krótkiej "ankiety" dotyczącej usterek elektrycznych osprzętu silnika. Potrzebna do utworzenia do pracy dyplomowej statystyki najczęściej psujących się elementów. http://goo.gl/forms/e0XCwaUZqj Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szkielo82 Zgłoś #470 Napisano 1 Grudnia 2015 Znajomy bierze udział w konkursie. Prośba ode mnie, kto może i chcę, niech lajkuje zdjęcie. Z góry dziękuję. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
karol27 Zgłoś #471 Napisano 16 Grudnia 2015 Biorę udział w konkursie na zwierzaczka. Proszę o lajki. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mieszkoc Zgłoś #472 Napisano 26 Stycznia 2016 Jest gorąca prośba o polubienie strony nowego miesięcznika, co prawda powiat olsztynski lecz każdy lajk na wagę złota :kumple https://www.facebook.com/pozaolsztyn/ Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Blop Zgłoś #473 Napisano 26 Stycznia 2016 Jest gorąca prośba o polubienie strony nowego miesięcznika, Done Miechu Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rainman777 Zgłoś #474 Napisano 26 Stycznia 2016 5 złoty :kumple Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Komandos Zgłoś #475 Napisano 26 Stycznia 2016 5 złoty I browar do tego Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mieszkoc Zgłoś #476 Napisano 28 Stycznia 2016 KOLEDZY Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kuczi Zgłoś #477 Napisano 4 Lutego 2016 Pomożecie ? "Ponad 1000-letni dąb Bolko według legendy wiekiem i imieniem nierozerwalnie wiąże się z początkami państwa polskiego..." - to właśnie od takich słów rozpoczyna się opis naszego dębu Bolko biorącego udział w konkursie Europejskie Drzewo Roku 2016. Dąb rośnie na wschodzie polski, w moich rodzinnych stronach http://www.dabbolko.pl/ Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zielonysmok Zgłoś #478 Napisano 4 Lutego 2016 Skoro wprowadzono juz wynagrodzenie w postaci 5 zeta i dodatkowo browar jako premia to pomożemy... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
szkielo82 Zgłoś #479 Napisano 7 Lutego 2016 kliknięte 4 razy Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lover Zgłoś #480 Napisano 23 Lutego 2016 Witajcie, mam prośbę o komentarz pod zdjęciem mojego Passata na fejsbuniu: jak zwykle do wygrania talon, tym razem na 3 kubki z T1, a kolekcjonuje wszystko co z nim związane dzięki bardzo z góry! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach